DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Pogańskie, babilońskie korzenie kościoła

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Hosef Eskimos

Niech żyje w nas pamięć o naszych wielkich przodkach. Chwała Lechitom.  Śmierć naszym wrogom. Cedynia 972 rok. Niemcy dostali łomot.

Apokalipsa 17:5

A na czole jej wypisane było imię o tajemniczym znaczeniu: Wielki Babilon, matka wszetecznic i obrzydliwości ziemi.

Werset wyraźnie podkreśla tajemnicze znaczenie imienia – Wielki Babilon. Mamy więc podwójną zagadkę. Pierwszą jest tożsamość Wielkiej Nierządnicy. To proroctwo ogólnie zostało przez wielu prawidłowo rozpoznane.

Ale dużą zagadką jest tajemniczy Babilon Wielki. Dlaczego Babilon i dlaczego tajemniczy?

Ponieważ proroctwo to nie jest łatwo zrozumiałe i trzeba poświecić wiele czasu i wysiłku, aby rozpoznać kim jest tajemniczy, czyli… okultystyczny Babilon, nazywany także Wielkim. Najciekawsze jest to, że Nierządnicanosi na czole imię – Wielki Babilon.

Oznacza to, że Babilon jest jej narzędziem, które wykonuje rozkazy Nierządnicy.

W starożytności pierwszy Babilon, czy..Babel posługiwał się jednym językiem i występował przeciwko Bogu. Była to gromada Nefilimów posiadająca rozwiniętą technologię uzyskaną od rodziców – upadłych aniołów.

Dzisiaj USA, Anglia i wszystkie kraje wspólnoty brytyjskiej posługują się tym samym językiem – angielskim i nie ulega wątpliwości, że oba państwa w chwili  obecnej są otwarcie przeciwne Bogu i Jego Prawu, oraz uprawiają czary, magię i satanizm na światową skalę. Satanizm jest źródłem sukcesów Nierządnicy i Babilonu.

Istnieje także największa siła militarna świata. USA posiada na całej ziemi ponad 160 baz, za pomocą których Watykan utrzymuje w ryzach cały świat.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: