NA ŻYWO DZIŚ !! 21.00 POLSKIE REALIA A/D 2019 - OPRYCHY U WŁADZY "wybory" !! NISZCZENIE TOTALNE KONKURENTÓW DO WŁADZY !! JACK CALEIB BEZ ZNIECZULENIA I KONWENANSÓW19 września 2019
21.00 START LIVE STREAM

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

Pogańskie, babilońskie korzenie kościoła

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

Apokalipsa 17:5

A na czole jej wypisane było imię o tajemniczym znaczeniu: Wielki Babilon, matka wszetecznic i obrzydliwości ziemi.

Werset wyraźnie podkreśla tajemnicze znaczenie imienia – Wielki Babilon. Mamy więc podwójną zagadkę. Pierwszą jest tożsamość Wielkiej Nierządnicy. To proroctwo ogólnie zostało przez wielu prawidłowo rozpoznane.

Ale dużą zagadką jest tajemniczy Babilon Wielki. Dlaczego Babilon i dlaczego tajemniczy?

Ponieważ proroctwo to nie jest łatwo zrozumiałe i trzeba poświecić wiele czasu i wysiłku, aby rozpoznać kim jest tajemniczy, czyli… okultystyczny Babilon, nazywany także Wielkim. Najciekawsze jest to, że Nierządnicanosi na czole imię – Wielki Babilon.

Oznacza to, że Babilon jest jej narzędziem, które wykonuje rozkazy Nierządnicy.

W starożytności pierwszy Babilon, czy..Babel posługiwał się jednym językiem i występował przeciwko Bogu. Była to gromada Nefilimów posiadająca rozwiniętą technologię uzyskaną od rodziców – upadłych aniołów.

Dzisiaj USA, Anglia i wszystkie kraje wspólnoty brytyjskiej posługują się tym samym językiem – angielskim i nie ulega wątpliwości, że oba państwa w chwili  obecnej są otwarcie przeciwne Bogu i Jego Prawu, oraz uprawiają czary, magię i satanizm na światową skalę. Satanizm jest źródłem sukcesów Nierządnicy i Babilonu.

Istnieje także największa siła militarna świata. USA posiada na całej ziemi ponad 160 baz, za pomocą których Watykan utrzymuje w ryzach cały świat.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: