DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Levin: „Co u diabła?” Dianne Feinstein „robi rozmawiając przez iPhone’a” z irańskim ministrem spraw zagranicznych?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Czwartek w radiu, gospodarz LevinTV, Mark Levin , wywołał  hipokryzję demokratów po tym, jak senator Dianne Feinstein, D-Calif., Został wczoraj złapany przez telefon z irańskim ministrem spraw zagranicznych Javadem Zarifem, a media nic nie powiedziały.

Senator Dianne Feinstein uśmiecha się

Alex Wong | Getty Images

„Jest ministrem spraw zagranicznych nieprzyjacielskiego państwa, które próbuje zaatakować amerykański personel wojskowy na Bliskim Wschodzie, który stara się umieścić głowice nuklearne na ICBM, aby mogły dotrzeć do Stanów Zjednoczonych. To reżim terrorystyczny, reżim islamsko-nazistowski w Teheranie, który zabił Amerykanów, który finansuje Hezbollahu zabijanie Amerykanów, który finansuje Hamas zabijanie, i oczywiście stanowi zagrożenie dla naszego bezpieczeństwa narodowego – powiedział Levin. – Co, do diabła, zajmuje ranking Demokrata z Senackiej Komisji Wywiadowczej, rozmawiający przez iPhone’a wokół Kapitolu z Javadem Zarifem?

„Co jest z tymi demokratami stojącymi na czele tego islamo-nazistowskiego reżimu, który chce zabić Amerykanów i Żydów w Izraelu? Masz Frankenfeinsteina, masz… Johna Kerry’ego – lub prawdziwego Frankensteina – który daje pomoc i komfort wrogowi! Nie wystarczy, że wydali na ten reżim 150 miliardów dolarów; teraz dają radę prezydentowi Stanów Zjednoczonych. Chcesz porozmawiać o ustawie Logana? Chcesz porozmawiać o zmowie?

Słuchać:

Feinstein wydał oświadczenie wkrótce po rozmowie telefonicznej, wzywając sekretarza stanu Mike’a Pompeo do skontaktowania się z Zarifem.

– Więc teraz jest ustnikiem dla wroga – powiedział Levin. „Ustnik dla wroga. Zasiada w Komisji Wywiadu Senatu. Przez lata miała kierowcę, który był komunistycznym szpiegiem dla Czerwonych Chin. Jej mąż prowadził interesy – wiele interesów – z komunistycznymi Chinami. Zarobili dużo pieniędzy robiąc interesy z komunistycznymi Chinami. … Czy ktoś chce ją wezwać do rozmowy telefonicznej? Ktoś, kto chce ją wezwać na kierowcę? Czy ktoś zamierza wezwać męża do kontaktów biznesowych z Czerwonymi Chinami? Oczywiście nie. Wszystko idzie w jedną stronę. Czy ktokolwiek zamierza ją wezwać i zapytać o jej kontakty z ministrem spraw zagranicznych Iranu i wszelkie inne kontakty, jakie mogła mieć, podważając tę ​​administrację? Możesz sobie wyobrazić? To byłoby jak II wojna światowa: masz FDR, a potem masz senatorów kontaktujących się z Trzecią Rzeszą! ”

Levin zauważył, że media oczywiście nie mówiły nic o rozmowie telefonicznej Feinsteina.

„Don Trump Jr. ma spotkanie z kilkoma Rosjanami, spotkanie okazuje się niczym, a to zbrodnia stulecia. Tyle że Mueller twierdzi, że tak nie jest, ale media mówią, że tak. Masz Dianne Frankenfeinstein na swoim cholernym telefonie komórkowym z ministrem spraw zagranicznych Iranu! Czy ktoś chce wiedzieć, o czym rozmawiali? „Nie, nie, to Dianne, lubimy ją” – powiedział Levin.

 

zrodlo:https://www.conservativereview.com/news/levin-what-in-the-hell-is-dianne-feinstein-doing-talking-on-an-iphone-to-the-iranian-foreign-minister/?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: