DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
KONTA AUTORÓW WPISÓW I FILMÓW
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Irańska ropa dotarła do Chin wbrew amerykańskim sankcjom

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Tankowiec z irańskim mazutem wyładował surowiec w porcie w chińskim Zhoushan wbrew amerykańskim sankcjom – podaje agencja Reutera. Na pokładzie tankowca Marshal znajdowało się 130 tysięcy ton mazutu. Dostawa paliwa do Chin trwała cztery miesiące. Realizowały ją cztery różne statki.

Znalezione obrazy dla zapytania iranska ropa dotarla do chin zdjecia

Eksport ropy naftowej i produktów ropopochodnych z Iranu został zabroniony w ramach sankcji, nałożonych przez Waszyngton w ubiegłym roku, po wyjściu Stanów Zjednoczonych z sześciostronnego porozumienia atomowego.

6 maja pojawiła się informacja, że Iran planuje eksport ropy naftowej za pośrednictwem szarej strefy. Władze Iranu oświadczyły, że taki krok wymusiły na nich „niesprawiedliwe i nielegalne retorsje”.

Stany Zjednoczone ostrzegły po tym o możliwych atakach Iranu na statki handlowe innych krajów. Arabia Saudyjska poinformowała o uszkodzeniu dwóch swoich tankowców w Zatoce Omańskiej.

 

 

zrodlo:https://pl.sputniknews.com/gospodarka/2019051610405077-Sputnik-iran-mazut-eksport-chiny-zhoushan-sankcje/?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: