NA ŻYWO DZIŚ !! 21.00 POLSKIE REALIA A/D 2019 - OPRYCHY U WŁADZY "wybory" !! NISZCZENIE TOTALNE KONKURENTÓW DO WŁADZY !! JACK CALEIB BEZ ZNIECZULENIA I KONWENANSÓW19 września 2019
21.00 START LIVE STREAM

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

Irańska ropa dotarła do Chin wbrew amerykańskim sankcjom

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

Tankowiec z irańskim mazutem wyładował surowiec w porcie w chińskim Zhoushan wbrew amerykańskim sankcjom – podaje agencja Reutera. Na pokładzie tankowca Marshal znajdowało się 130 tysięcy ton mazutu. Dostawa paliwa do Chin trwała cztery miesiące. Realizowały ją cztery różne statki.

Znalezione obrazy dla zapytania iranska ropa dotarla do chin zdjecia

Eksport ropy naftowej i produktów ropopochodnych z Iranu został zabroniony w ramach sankcji, nałożonych przez Waszyngton w ubiegłym roku, po wyjściu Stanów Zjednoczonych z sześciostronnego porozumienia atomowego.

6 maja pojawiła się informacja, że Iran planuje eksport ropy naftowej za pośrednictwem szarej strefy. Władze Iranu oświadczyły, że taki krok wymusiły na nich „niesprawiedliwe i nielegalne retorsje”.

Stany Zjednoczone ostrzegły po tym o możliwych atakach Iranu na statki handlowe innych krajów. Arabia Saudyjska poinformowała o uszkodzeniu dwóch swoich tankowców w Zatoce Omańskiej.

 

 

zrodlo:https://pl.sputniknews.com/gospodarka/2019051610405077-Sputnik-iran-mazut-eksport-chiny-zhoushan-sankcje/?

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: