loading...
loading...
loading...
"SZOKUJĄCY TEMAT DNIA" 20.30 M.MACIAK CW24TV + GOŚCIE TELE KONFERENCJA20 maja 2019
2 dni pozostało.
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ – KANAŁ FILMOWY WSZYSTKIE NOWE MATERIAŁ FILMOWE ORAZ ZARCHIWIZOWANE VIDEO STREAM LIVE
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ -STREAM LIVE – NA ŻYWO OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU 20:30 + CHAT + PRIV. VIDEO ROZMOWY
ZOSTAŃ SAMODZIELNYM AUTOREM NA M-forum kliknij w poniższy obrazek dowiedz się jak i co ? DZIAŁAJ :-)
SKUTECZNE WSPARCIE BEZ WPŁAT !!
BLOK REKLAMOWY

M-fo A.V Live. <<wróć do Nius<<rum

Jeśli chcesz wesprzeć finansowo rozbudowę i utrzymanie strony dowolnym datkiem poniżej panel Peypal nawet nie posiadając konta Peypal można dokonać wpłaty wprost z swojej karty .Jeśli chcesz wesprzeć wybranego autora wpisów w opcji wpłaty wpisz nick autora z dopiskiem "DAROWIZNA DLA ……… " wpłata zostanie automatycznie przesłana wskazanemu autorowi .M-forum AV Live jest w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. WESPRZYJ NASZĄ DZIAŁALNOŚĆ DOWOLNĄ KWOTĄ DAROWIZNY – :-)

Facebook blokuje przekazywanie tego posta – mhhh

Our Reader Score
[Total: 0 Average: 0]

Dzień przed tym, jak palestyński nastolatek Muhammad Abu Khudair został porwany i spalony żywcem „rzekomo” przez sześciu izraelskich młodych Żydów, izraelski członek parlamentu i prawodawca Ayelet Shaked opublikowała na swoim Facebooku wezwanie do ludobójstwa Palestyńczyków.

Gdy terror w Strefie Gazy znacznie się nasila, Ayelet Shaked piętnowała wszystkich Palestyńczyków jako terrorystów, życząc śmierci wszystkim Palestyńczykom, jednocześnie wspierając izraelski atak wojskowy.

Jeden strzał dwa trupy (matka i dziecko w brzuszku)

W poniedziałek Shaked zacytowała to na swojej stronie na Facebooku: „Za każdym terrorystą stoją dziesiątki mężczyzn i kobiet, bez których nie mógłby angażować się w terroryzm.
„Muszą umrzeć, a ich domy powinny zostać zburzone, aby nie mogły płodzić więcej terrorystów” – powiedziała Shaked. Stojąc za operacjami na Gazie, „wszyscy są naszymi wrogami, a ich krew powinna być na naszych rękach. Dotyczy to również matek martwych terrorystów” – dodała Shaked.

Stanowisko zostało uznane za wezwanie do ludobójstwa, ponieważ oświadczyła, że „cały naród palestyński jest wrogiem” i uzasadnia jego zniszczenie ”, w tym jego starców i kobiety, miasta i wioski, własność i infrastrukturę”. wezwała również do rzezi palestyńskich matek, które rodzą „małe węże”.

Pewien izraelski pisarz opublikował artykuł po wpisach Shakeda zatytułowany „Dlaczego jestem na krawędzi spalenia mojego izraelskiego paszportu”, mówiąc, że „nie mogę już tego znieść,
„Jest młoda. Jest ładna. Jest absolwentką uniwersytetu i informatykiem. Jest także izraelskim parlamentarzystą – i to jest powód, dla którego jestem na krawędzi spalenia mojego izraelskiego paszportu. Bo za szeroko otwartymi oczami i niewinną twarzą czai się Anioł Śmierci – dodał pisarz w swoim artykule.

Przez tydzień Izrael prowadził paraliżujący atak powietrzny przeciwko nazywanej w Strefie Gazy „Operacji: Ochronna Krawędź”brutalnie zamordowano wielu cywilów i zniszczono domy, szkoły oraz szpitale.

Bardzo Sławiański design – prawda?

Od zeszłego poniedziałku izraelskie samoloty bojowe uderzyły ponad tysiąc celów w oblężoną enklawę, w której mieszka około 1,8 miliona Palestyńczyków zabijających ponad regularnie, setki osób.

Zaczyna być im ciasno jest ich coraz więcej, Izrael samo zło na ziemi choć nie wszyscy na szczes ie są jacyś normalni którzy widzą co się dzieje poza ekranem tv i filmikami propagujacymi jacy to Palestyńczycy są źli nawet ci w łonie matki, kiedyś spotkałem palestynczyka od słowa do słowa a kiedy zeszlismy na temat Izraela i mojego nastawia do syczacej żmiji narodowości izraelskiej od razu się otworzył i zaczol opowiadać ile zła im robią na ich ziemi zrobili im getta jak kiedyś Niemcy Żydom teraz Żydzi robią getta dla wszystkich innych, i jak Michalkiewicz powiedzial dlatego iż polska widziała ich upokorzenie i wielu Polaków pamięta jak zostali ponizeni jak byli traktowani i co musieli robić by przetrwać wstydzą się tego a my to pamiętamy, w tv pokazali parę filmików zdjęć i tyle ale na terenie Polski ci hasydzi ukrawali się jak tylko się dało, popatrzcie na to Ameryka wielki sojusznik Polski a tylko Polacy i chyba Rumuni dalej nie mogą wyjeżdżać do Ameryki normalnie (lobby żydowskie robi wszystko by do tego nie dopuścić) osobiście uważam iż Amerykanie kiedyś zapłacą za pozwolenie Żydom na zbyt wiele, drugi Adolf nie odrodzi się nie bronię go acz zastanawiam się czy przypadkiem to właśnie on nie powstrzymał tych pasożytów jak szaranczy która nigdy nie gra w otwarte karty i zeruje na innych, postaram się poszukać filmik o Polsce z przed wojny to podeślę tutaj
To chyba tu https://www.youtube.com/watch?v=kNobaSEckHQ Zwróćcie uwagę jak to wyglądało o ilość i lobby żydowskie na terenach chyba naszego kraju
Zydzi robia to samo co „im robiono ” podczas IIWS a mnie sie wydaje ze to od poczatku jest ich styl, przeciez to syjonisci chcieli wybic tekasty zydowskie na ziemiach Polaszych, poswiecic swoich niby.. przeciez oni sie kloca miedzy kastami, a tak to wiedzieli ze przejma majatki po tamtych bo od poczatku sie podszywaja w kazdym narodzie o pokrewienstwo tylko w celach zyskow. Nazisci to syjonisci, a polscy zydzi mogli miec jeszcze inne znaczenie, bo przeciez mieszali sie tez z polakami, z nasza swieta krwia grala, ja mialam swoje przemyslenia ktorych natchnienie i wiedza przyszla od Pani Marzeny Bielinskiej https://www.youtube.com/watch?v=sG-keh9ikNs
zrodlo:https://www.patreon.com/posts/26886665?

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

loading...
loading...
LIVE AKTYWNY KLIKNIJ ABY WYŚWIETLIĆ
TRANSMISJA ZAKOŃCZONA
%d bloggers like this: