TRANSLATOR CHANGE NAVIGATION CONTENT AND PAGE TO ANY LANGUAGE FROM 160 AVAILABLE// Tłumacz/ zmień język strony nawigacji i chat na dowolny jezyk z 160 dostępnych.

M-forum A.V Live.

╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝

live-stream pobrane (1).png nowy baner ogłosz rejestracja ustawienia konta dodaj ogłoszenie likwidacja moje

Wypchnęła z autobusu staruszka. Zmarł

 

Do tragicznego zdarzenia doszło w Las Vegas w Stanach Zjednoczonych. 25-letnia Cadesha Bishop wypchnęła z autobusu starszego mężczyznę, kiedy ten wysiadał na przystanku. Mężczyzna wkrótce zmarł, a kobieta usłyszała zarzut morderstwa.

Znalezione obrazy dla zapytania wypchnela staruszka z autobusu zdjecia

Agresję 25-latki wywołały uwagi starszego mężczyzny, który jeszcze w autobusie upomniał ją, aby nie obrażała innych pasażerów. Kiedy wysiadał na swoim przystanku, kobieta podeszła do niego i go wypchnęła z autobusu. Mężczyzna uderzył głową o chodnik.

Świadkowie na miejsce wezwali karetkę pogotowia. Ratownicy zabrali
do szpitala 75-latka, którego młoda kobieta wypchnęła z autobusu. Przebywał tam przez miesiąc, ale niestety obrażenia okazały się zbyt poważne, bo ostatecznie zmarł.

Jak się okazuje 25-latka, która staruszka wypchnęła z autobusu już wcześniej była notowana za podobne przestępstwa. Z akt sprawczyni wynika, że w 2012 i 2013 r. została oskarżona o stosowanie przemocy domowej.

Po tym jak staruszek zmarł, kobietę oskarżono o morderstwo. Sąd zaplanował rozprawę na 21 maja.

 

zrodlo:https://wmeritum.pl/wypchnela-z-autobusu-staruszka-zmarl/281018

 

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: