loading...
loading...
loading...
"SZOKUJĄCY TEMAT DNIA" 20.30 M.MACIAK CW24TV + GOŚCIE TELE KONFERENCJA20 maja 2019
2 dni pozostało.
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ – KANAŁ FILMOWY WSZYSTKIE NOWE MATERIAŁ FILMOWE ORAZ ZARCHIWIZOWANE VIDEO STREAM LIVE
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ -STREAM LIVE – NA ŻYWO OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU 20:30 + CHAT + PRIV. VIDEO ROZMOWY
ZOSTAŃ SAMODZIELNYM AUTOREM NA M-forum kliknij w poniższy obrazek dowiedz się jak i co ? DZIAŁAJ :-)
SKUTECZNE WSPARCIE BEZ WPŁAT !!
BLOK REKLAMOWY

M-fo A.V Live. <<wróć do Nius<<rum

Jeśli chcesz wesprzeć finansowo rozbudowę i utrzymanie strony dowolnym datkiem poniżej panel Peypal nawet nie posiadając konta Peypal można dokonać wpłaty wprost z swojej karty .Jeśli chcesz wesprzeć wybranego autora wpisów w opcji wpłaty wpisz nick autora z dopiskiem "DAROWIZNA DLA ……… " wpłata zostanie automatycznie przesłana wskazanemu autorowi .M-forum AV Live jest w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. WESPRZYJ NASZĄ DZIAŁALNOŚĆ DOWOLNĄ KWOTĄ DAROWIZNY – :-)

Srutututu

Our Reader Score
[Total: 3 Average: 5]

Związkowcy rozdają górnikom gazetki propagandowe, żeby głosowali na podstawionych ludzi. Na pierwszej stronie widać kandydata zaproponowanego przez związki zawodowe, którego hasła wyborcze to same kłamstwa i manipulacja. Napisano na pierwszej stronie, że kiedy rząd PiS obejmował w 2015 roku rządy, to sytuacja polskiego górnictwa była katastrofalna, a jak ten kandydat, Grzegorz Tobiszowski zaczął restrukturyzować górnictwo, to dzięki jego zaangażowaniu i współpracy z sektorem wydobywczym dziś górnictwo generuje zyski. Jest to kłamstwo, ponieważ restrukturyzacja – to w nowomowie poprawności politycznej likwidacja. I tu nie ma żadnych wyjątków. Mówi się że się restrukturyzuje i idą na to pieniądze z UE, a się likwiduje i sprzedaje majątek narodowy. Tereny kopalń które zlikwidowali (zrestrukturyzowali) są zrównywane z ziemią, szyby zasypywane. Te kopalnie spokojnie mogłyby fedrować i przynosić zyski, pod warunkiem że się obniży podatki na górnictwo. Bo górnictwo jest obciążone około dwudziestoma siedmioma podatkami, niektóre z nich są ukryte. Np. kilof w markecie kosztuje około 38 złotych, a dla kopalni, z pieczątką WUG-u ten sam kilof kosztuje 4 razy więcej. Tak samo jest z maszynami, drewnem, obudową i każdym innym materiałem dla kopalń. A więc górnictwo jest dojone podatkami i wykańczane specjalnie w ten sposób. A w mediach mówią że do górnictwa się dopłaca z budżetu. Ani słowa w mediach o tym że kilka razy więcej pieniędzy do budżetu trafia z podatków. Pan Grzegorz Tobiszowski, promowany przez związki zawodowe jako kandydat numer 2 na liście pis ani słowem o tym nie wspomina. Kłamie natomiast że górnictwo teraz dzięki niemu generuje zyski i że on uzdrowił sektor górniczy.

IMG_20190516_233253

Od miliardowych strat do miliardowych zysków?

Przecież każdy kto chociaż raz był na kopalni, widział dziadostwo i niedofinansowanie na każdym kroku. Skoro jest tak wspaniale panie Tobiszowski, to dlaczego likwiduje (restrukturyzuje) pan dalsze kopalnie?

Dalsza sprawa nie poruszona w ogóle przez tego pana, to sprowadzanie rosyjskiego węgla do Polski, pomimo tego że w Polsce mamy największe złoża węgla w Europie. I pomimo tego że dalej obowiązuje embargo na handel z Rosją.  Wystarczy obniżyć podatki na górnictwo a stanie ono na nogi. Oczywiście trzeba też inwestować w nowoczesne technologie, takie jak podziemne zgazowanie węgla.

 

Jest to czysta metoda, opracowana przez polski GIG i niewykorzystana.

A w gazetce same manipulacje:

IMG_20190516_233942

Pełnomocnik rządu do spraw restrukturyzacji (likwidacji) górnictwa. Hipokryzja.

Górnicy, głosujcie na Grzegorza Tobiszowskiego, bo świetnie mu idzie likwidacja górnictwa. 

IMG_20190516_233308

Na powyższym zdjęciu z gazetki widzimy napis: „musimy zadbać o tysiące miejsc pracy” – przecież Tobiszowski jest od czterech lat pełnomocnikiem rządu ds restrukturyzacji (likwidacji górnictwa) i przez ten czas zlikwidował kilka kopalń i przez to zlikwidowano miejsca kilkanaście tysięcy miejsc pracy.

Restrukturyzacja – znaczy likwidacja

IMG_20190516_233957

Obowiązuje unijne embargo na handel z Rosją, tymczasem Polska sprowadza węgiel z Rosji w olbrzymich ilościach. Likwiduje się polskie kopalnie, pomimo tego że brakuje na rynku węgla. Nie głosujcie na tego pana, zwłaszcza że jest na listach PiSu. Nie dajcie się nabrać.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

loading...
loading...
LIVE AKTYWNY KLIKNIJ ABY WYŚWIETLIĆ
TRANSMISJA ZAKOŃCZONA
%d bloggers like this: