TRANSLATOR CHANGE NAVIGATION CONTENT AND PAGE TO ANY LANGUAGE FROM 160 AVAILABLE// Tłumacz/ zmień język strony nawigacji i chat na dowolny jezyk z 160 dostępnych.

M-forum A.V Live.

╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝

live-stream pobrane (1).png nowy baner ogłosz rejestracja ustawienia konta dodaj ogłoszenie likwidacja moje

Srutututu

The following two tabs change content below.

Związkowcy rozdają górnikom gazetki propagandowe, żeby głosowali na podstawionych ludzi. Na pierwszej stronie widać kandydata zaproponowanego przez związki zawodowe, którego hasła wyborcze to same kłamstwa i manipulacja. Napisano na pierwszej stronie, że kiedy rząd PiS obejmował w 2015 roku rządy, to sytuacja polskiego górnictwa była katastrofalna, a jak ten kandydat, Grzegorz Tobiszowski zaczął restrukturyzować górnictwo, to dzięki jego zaangażowaniu i współpracy z sektorem wydobywczym dziś górnictwo generuje zyski. Jest to kłamstwo, ponieważ restrukturyzacja – to w nowomowie poprawności politycznej likwidacja. I tu nie ma żadnych wyjątków. Mówi się że się restrukturyzuje i idą na to pieniądze z UE, a się likwiduje i sprzedaje majątek narodowy. Tereny kopalń które zlikwidowali (zrestrukturyzowali) są zrównywane z ziemią, szyby zasypywane. Te kopalnie spokojnie mogłyby fedrować i przynosić zyski, pod warunkiem że się obniży podatki na górnictwo. Bo górnictwo jest obciążone około dwudziestoma siedmioma podatkami, niektóre z nich są ukryte. Np. kilof w markecie kosztuje około 38 złotych, a dla kopalni, z pieczątką WUG-u ten sam kilof kosztuje 4 razy więcej. Tak samo jest z maszynami, drewnem, obudową i każdym innym materiałem dla kopalń. A więc górnictwo jest dojone podatkami i wykańczane specjalnie w ten sposób. A w mediach mówią że do górnictwa się dopłaca z budżetu. Ani słowa w mediach o tym że kilka razy więcej pieniędzy do budżetu trafia z podatków. Pan Grzegorz Tobiszowski, promowany przez związki zawodowe jako kandydat numer 2 na liście pis ani słowem o tym nie wspomina. Kłamie natomiast że górnictwo teraz dzięki niemu generuje zyski i że on uzdrowił sektor górniczy.

IMG_20190516_233253

Od miliardowych strat do miliardowych zysków?

Przecież każdy kto chociaż raz był na kopalni, widział dziadostwo i niedofinansowanie na każdym kroku. Skoro jest tak wspaniale panie Tobiszowski, to dlaczego likwiduje (restrukturyzuje) pan dalsze kopalnie?

Dalsza sprawa nie poruszona w ogóle przez tego pana, to sprowadzanie rosyjskiego węgla do Polski, pomimo tego że w Polsce mamy największe złoża węgla w Europie. I pomimo tego że dalej obowiązuje embargo na handel z Rosją.  Wystarczy obniżyć podatki na górnictwo a stanie ono na nogi. Oczywiście trzeba też inwestować w nowoczesne technologie, takie jak podziemne zgazowanie węgla.

 

Jest to czysta metoda, opracowana przez polski GIG i niewykorzystana.

A w gazetce same manipulacje:

IMG_20190516_233942

Pełnomocnik rządu do spraw restrukturyzacji (likwidacji) górnictwa. Hipokryzja.

Górnicy, głosujcie na Grzegorza Tobiszowskiego, bo świetnie mu idzie likwidacja górnictwa. 

IMG_20190516_233308

Na powyższym zdjęciu z gazetki widzimy napis: „musimy zadbać o tysiące miejsc pracy” – przecież Tobiszowski jest od czterech lat pełnomocnikiem rządu ds restrukturyzacji (likwidacji górnictwa) i przez ten czas zlikwidował kilka kopalń i przez to zlikwidowano miejsca kilkanaście tysięcy miejsc pracy.

Restrukturyzacja – znaczy likwidacja

IMG_20190516_233957

Obowiązuje unijne embargo na handel z Rosją, tymczasem Polska sprowadza węgiel z Rosji w olbrzymich ilościach. Likwiduje się polskie kopalnie, pomimo tego że brakuje na rynku węgla. Nie głosujcie na tego pana, zwłaszcza że jest na listach PiSu. Nie dajcie się nabrać.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: