DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
KONTA AUTORÓW WPISÓW I FILMÓW
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

SONDAŻ WYBORCZY PO WYEMITOWANIU FILMU BRACI SEKIELSKICH – WYRAŹNY WPŁYW NA NASTROJE SPOŁECZNE

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Film braci Sekielskich „Tylko nie mów nikomu” o pedofilii w polskim Kościele udostępniono na YouTube w sobotę. Sondaż poparcia ugrupowań został przeprowadzony kilka dni później – w dniach 14-16 maja.

Jak wynika z sondażu IBSP, w wyborach do PE wygrywa Koalicja Europejska, zdobywając 43,6 proc. głosów. Na PiS chce zagłosować 33 proc. wyborców, co oznacza spadek o 6 punktów procentowych w stosunku do badania Instytutu sprzed tygodnia.

Na trzecim miejscu znalazła się partia Roberta Biedronia Wiosna z wynikiem na poziomie 9,1 proc. Następne miejsce zdobywa Konfederacja z wynikiem 6,9 proc.

Progu wyborczego (5 proc.), nie przekroczyły m.in.: Kukiz’15 (4,9 proc.) i Lewica (2,2 proc.).

Według badania, frekwencja wyniesie ok. 50 proc. uprawnionych do głosowania Polaków.

Zdaniem, cytowanego przez „Newsweek”, Łukasza Pawłowskiego z Ogólnopolskiej Grupy Badawczej, do której należy IBSP, tąpniecie w poparciu dla PiS to efekt filmu braci Sekielskich.

„Zauważamy, że wśród wyborców, którzy deklarują swoje poglądy jako „raczej prawicowe” część głosów PiS straciło na rzecz Konfederacji, a także w pewnym zakresie na rzecz Kukiz’15. Największe spadki zauważa się w grupie wyborców, którzy nie są blisko związani z Kościołem. Tu ewidentnie odpływ związany jest z tematem afery wśród księży i działa na korzyść Koalicji Europejskiej” – analizuje ekspert.

Badanie zostało zrealizowane w dniach 14-16 maja metodą telefoniczną, standaryzowanych wywiadów kwestionariuszowych wspomaganych komputerowo (CATI) na reprezentatywnej próbie 1008 dorosłych Polaków.

Czytaj więcej na https://fakty.interia.pl/raporty/raport-ue-przed-wyborami-europejskimi/artykuly/news-sondaz-ibsp-koalicja-europejska-z-duza-przewaga-nad-pis,nId,2995381#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

2 thoughts on “SONDAŻ WYBORCZY PO WYEMITOWANIU FILMU BRACI SEKIELSKICH – WYRAŹNY WPŁYW NA NASTROJE SPOŁECZNE

  1. sondy są ustawioe jak pis wygrywał w telewizorze to u liskwika górowała po. to się zamawia a dzieciarnia/goje się ekscytują

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: