NA ŻYWO !! 21.00 A.JABŁONOWSKI + TEMAT KSIĄŻKI :-) GRAFOMANÓW - ZBIÓR PLAGIATÓW !! BEZ PODATKU I BEZ WSTYDU - SZOK !!17 lipca 2019
-40582 sekund temu.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

PASEK REKLAM

WSPARCIE DAROWIZNA NA UTRZYMANIE STRONY W ZAKRESIE OPŁAT STAŁYCH INTERNET CHAT LIVE ROZMOWY TELEKONFERENCYJNE

€1,00

WSPARCIE FINANSOWE PRZELEW BANKOWY

MILLENNIUM BANK W POLSCE : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030  do przelewów

zagranicznych IBAN: PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030  BIC (SWIFT) – BIGBPLPW

W tytule przelewu wpisz DAROWIZNA , inaczej opisany przelew nie dojdzie

 

SONDAŻ WYBORCZY PO WYEMITOWANIU FILMU BRACI SEKIELSKICH – WYRAŹNY WPŁYW NA NASTROJE SPOŁECZNE

OCENA KONTA AUTORA
OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

Film braci Sekielskich „Tylko nie mów nikomu” o pedofilii w polskim Kościele udostępniono na YouTube w sobotę. Sondaż poparcia ugrupowań został przeprowadzony kilka dni później – w dniach 14-16 maja.

Jak wynika z sondażu IBSP, w wyborach do PE wygrywa Koalicja Europejska, zdobywając 43,6 proc. głosów. Na PiS chce zagłosować 33 proc. wyborców, co oznacza spadek o 6 punktów procentowych w stosunku do badania Instytutu sprzed tygodnia.

Na trzecim miejscu znalazła się partia Roberta Biedronia Wiosna z wynikiem na poziomie 9,1 proc. Następne miejsce zdobywa Konfederacja z wynikiem 6,9 proc.

Progu wyborczego (5 proc.), nie przekroczyły m.in.: Kukiz’15 (4,9 proc.) i Lewica (2,2 proc.).

Według badania, frekwencja wyniesie ok. 50 proc. uprawnionych do głosowania Polaków.

Zdaniem, cytowanego przez „Newsweek”, Łukasza Pawłowskiego z Ogólnopolskiej Grupy Badawczej, do której należy IBSP, tąpniecie w poparciu dla PiS to efekt filmu braci Sekielskich.

„Zauważamy, że wśród wyborców, którzy deklarują swoje poglądy jako „raczej prawicowe” część głosów PiS straciło na rzecz Konfederacji, a także w pewnym zakresie na rzecz Kukiz’15. Największe spadki zauważa się w grupie wyborców, którzy nie są blisko związani z Kościołem. Tu ewidentnie odpływ związany jest z tematem afery wśród księży i działa na korzyść Koalicji Europejskiej” – analizuje ekspert.

Badanie zostało zrealizowane w dniach 14-16 maja metodą telefoniczną, standaryzowanych wywiadów kwestionariuszowych wspomaganych komputerowo (CATI) na reprezentatywnej próbie 1008 dorosłych Polaków.

Czytaj więcej na https://fakty.interia.pl/raporty/raport-ue-przed-wyborami-europejskimi/artykuly/news-sondaz-ibsp-koalicja-europejska-z-duza-przewaga-nad-pis,nId,2995381#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

2 thoughts on “SONDAŻ WYBORCZY PO WYEMITOWANIU FILMU BRACI SEKIELSKICH – WYRAŹNY WPŁYW NA NASTROJE SPOŁECZNE

  1. sondy są ustawioe jak pis wygrywał w telewizorze to u liskwika górowała po. to się zamawia a dzieciarnia/goje się ekscytują

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: