loading...
loading...
loading...
"SZOKUJĄCY TEMAT DNIA" 20.30 M.MACIAK CW24TV + GOŚCIE TELE KONFERENCJA20 maja 2019
2 dni pozostało.
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ – KANAŁ FILMOWY WSZYSTKIE NOWE MATERIAŁ FILMOWE ORAZ ZARCHIWIZOWANE VIDEO STREAM LIVE
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ -STREAM LIVE – NA ŻYWO OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU 20:30 + CHAT + PRIV. VIDEO ROZMOWY
ZOSTAŃ SAMODZIELNYM AUTOREM NA M-forum kliknij w poniższy obrazek dowiedz się jak i co ? DZIAŁAJ :-)
SKUTECZNE WSPARCIE BEZ WPŁAT !!
BLOK REKLAMOWY

M-fo A.V Live. <<wróć do Nius<<rum

Jeśli chcesz wesprzeć finansowo rozbudowę i utrzymanie strony dowolnym datkiem poniżej panel Peypal nawet nie posiadając konta Peypal można dokonać wpłaty wprost z swojej karty .Jeśli chcesz wesprzeć wybranego autora wpisów w opcji wpłaty wpisz nick autora z dopiskiem "DAROWIZNA DLA ……… " wpłata zostanie automatycznie przesłana wskazanemu autorowi .M-forum AV Live jest w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. WESPRZYJ NASZĄ DZIAŁALNOŚĆ DOWOLNĄ KWOTĄ DAROWIZNY – :-)

KINO MOCNE – DO CZEGO WYKORZYSTAĆ MAJĄ TECHNOLOGIE 5G !! – FILM

Our Reader Score
[Total: 2 Average: 5]

FILM OGLĄDAJ W SŁUCHAWKACH !! SŁABE AUDIO !!

Bio implanty bioprocesory są już dostępne , brakowało tylko technologii przesyłu ! TECHNOLOGII 5G… teraz to już możliwe na razie w fazie testów ………

ale na razie o tym sza!!

Projekt o kryptonimie MK-Ultra urodził się 13 kwietnia 1953 r. Projekt ów powstał zaś na bazie wcześniejszych programów Bluebird i Artichocke. Wszystkie starały się odpowiedzieć twierdząco na pytanie, które sformułowano już w styczniu 1952 roku – „czy istnieje możliwość sterowania działaniami jednostki do tego stopnia, że nie będzie miała oporów przed popełnieniem czynów, które są sprzeczne z jej wolą, a nawet podstawowymi prawami natury, takimi jak instynkt samozachowawczy”. W ramach tego projektu stosowano różne metody zniewalania ludzkich umysłów, używając środków takich jak narkotyki, środki halucynogenne, narkohipnoza i hipnoza klasyczna, różne inne preparaty farmakologiczne działające na centralny układ nerwowy, wszczepiane implanty itd. Program nie mógłby funkcjonować tak długo bez cichego pozwolenia z góry, więc zapewne takie pozwolenie istniało. Oczywiście tylko nieoficjalnie. Potem sprawę wygrzebali dziennikarze i się zaczęło… Komisja Church Committee powołana przez Kongres i komisja wiceprezydenta Rockefellera, tylko teoretycznie zakończyły projekt MK-Ultra w latach siedemdziesiątych. Prawdę mówiąc żadna z tych komisji by nie powstała, gdyby nie powszechne oburzenie, a głównym powodem ich powołania była chęć uspokojenia ludzi i zamydlenia im oczu. Dotknęły zresztą tylko wierzchołka góry lodowej, zamiotły brudy pod dywan i udały, że wszystko jest w porządku. Nota bene w 1977 r. Victor Marchetti, były pracownik CIA, poinformował dziennikarzy, że prace wcale nie zostały przerwane, weszły tylko w nową, dużo bardziej utajnioną fazę.

 

One thought on “KINO MOCNE – DO CZEGO WYKORZYSTAĆ MAJĄ TECHNOLOGIE 5G !! – FILM

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

loading...
loading...
LIVE AKTYWNY KLIKNIJ ABY WYŚWIETLIĆ
TRANSMISJA ZAKOŃCZONA
%d bloggers like this: