NA ŻYWO !! 21.00 A.JABŁONOWSKI + TEMAT KSIĄŻKI :-) GRAFOMANÓW - ZBIÓR PLAGIATÓW !! BEZ PODATKU I BEZ WSTYDU - SZOK !!17 lipca 2019
-41008 sekund temu.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

PASEK REKLAM

WSPARCIE DAROWIZNA NA UTRZYMANIE STRONY W ZAKRESIE OPŁAT STAŁYCH INTERNET CHAT LIVE ROZMOWY TELEKONFERENCYJNE

€1,00

WSPARCIE FINANSOWE PRZELEW BANKOWY

MILLENNIUM BANK W POLSCE : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030  do przelewów

zagranicznych IBAN: PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030  BIC (SWIFT) – BIGBPLPW

W tytule przelewu wpisz DAROWIZNA , inaczej opisany przelew nie dojdzie

 

Kanał Wolne-media na YouTube zablokowany na żądanie Mikołaja Janusza

OCENA KONTA AUTORA
OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

Na pierwszym z filmów, 3 lutego, ukryty pod brodą, sztucznymi włosami i czapką Mikołaj Janusz zaczepia demonstrantów przed siedzibą TVP (kolaż screen Wiadomosci.tvp.pl, Twitter.com/wolne_media_pl)

YouTube zablokował kanał Wolne-media na żądanie Mikołaja Janusza, youtubera z Pyta.pl, byłego dziennikarza TVP. Powodem są filmy dyskredytujące jego akcje prowadzone podczas różnych demonstracji.

„Ze względu na otrzymane żądanie usunięcia materiałów w związku z naruszeniem praw autorskich musieliśmy usunąć z YouTube te filmy. (…) Żądanie usunięcia treści zostało wysłane przez Mikołaj Janusz” – pierwszą informację tej treści otrzymał 12 maja Adam Wiśniewski, dziennikarz obywatelski prowadzący Wolne-media.pl.

YouTube zablokował film „Dziennikarz TVP wyrywa flagę”, na którym to Mikołaj „Jaok” Janusz podczas demonstracji przeciwko zatrzymaniu aktywistki Elżbiety Podleśnej próbuje wyszarpać jednemu z uczestników tęczowy sztandar. – Gościa ciągam za ramię, by się do mnie odwrócił, nikogo nie szarpię – tak przedstawia tę sytuację „Jaok”.

13 maja Wiśniewski otrzymał mailem informację o zablokowaniu dwóch innych filmów opublikowanych przez niego na YT. One także pokazywały działania „Jaoka” na demonstracjach. Na pierwszym z nich, 3 lutego, ukryty pod brodą, sztucznymi włosami i czapką zaczepia demonstrantów przed siedzibą TVP, uderza ich kilkakrotnie megafonem. Kolejny zablokowany film obrazuje wspomnianą scenę z szarpaniem tęczowej flagi plus sytuacje przed wydarzeniem i po nim.

Po trzecim mailu o zgłoszeniach YouTube zablokował cały kanał Wolne-media – do tego wystarczy zgłoszenie trzech naruszeń. – To wszystko filmy mojego autorstwa. Nie naruszam w nich żadnych praw autorskich. Odwołałem się od tej decyzji, wysyłając do YouTube „roszczenia wzajemne”. W osobnej wiadomości opisałem sprawę i prosiłem o odblokowanie kanału. Odmówili – opisuje Adam Wiśniewski. Jego zdaniem Mikołaj Janusz celowo „wprowadza w błąd YT”, by zablokować niekorzystne dla niego publikacje. A w zgłaszaniu filmów pokazujących akcje Mikołaja Janusza brało udział więcej osób – wcześniej już internauci w komentarzach pod filmami grozili, że je zablokują.

Mikołaj Janusz twierdzi, że to znajomy informatyk ma pełnomocnictwa admina do jego konta. Przekonuje, że nie wie ani które filmy zgłosił kolega, ani z jakiego powodu. – Od pana o tym się dowiedziałem. Ale jeśli blokował, to znaczy, że miał jakieś podstawy – mówi „Presserwisowi”. Po rozmowie z adminem nadal nie jest w stanie sprecyzować, na czym polegało owo łamanie praw autorskich, ale podkreśla, że każde takie zgłoszenie YT musi zaakceptować, a on „ufa YouTubowi”.

Według Wiśniewskiego „Jaok” ma teraz 14 dni na okazanie dowodów, iż w tej sprawie podjął kroki prawne. Inaczej będzie to traktowane jako fałszywe zgłoszenie. – A za to mogą jemu zablokować konto – przekonuje Wiśniewski. Zablokowane na YouTube filmy są cały czas dostępne na stronie Wolne-media.pl na Facebooku.

7 maja, po ujawnieniu filmu z „Jaokiem” szarpiącym na demonstracji tęczową flagę, ten napisał: „W dniu dzisiejszym o godzinie 17 złożyłem legitymację prasową i nie jestem już dziennikarzem TVP”. Zapytaliśmy TVP, czy tak było oraz czy w jakikolwiek sposób obecnie współpracuje z Mikołajem Januszem. Do zamknięcia wydania „Presserwisu” nie dostaliśmy odpowiedzi. Po akcji z 3 lutego, TVP Info najpierw przedstawiła na wizji Mikołaja Janusza jako „dziennikarza”, który „został uderzony w rękę i kopnięty w piszczel” przed siedzibą firmy. Po ujawnieniu przez Wolne-media.pl filmu TVP odcięła się od działań „Jaoka” podczas demonstracji, twierdząc, że robił to na własny użytek.

 

zrodlo:https://www.press.pl/tresc/57310,kanal-wolne-media-na-youtube-zablokowany-na-zadanie-mikolaja-janusza?

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: