loading...
loading...
loading...
"SZOKUJĄCY TEMAT DNIA" 20.30 M.MACIAK CW24TV + GOŚCIE TELE KONFERENCJA20 maja 2019
2 dni pozostało.
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ – KANAŁ FILMOWY WSZYSTKIE NOWE MATERIAŁ FILMOWE ORAZ ZARCHIWIZOWANE VIDEO STREAM LIVE
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ -STREAM LIVE – NA ŻYWO OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU 20:30 + CHAT + PRIV. VIDEO ROZMOWY
ZOSTAŃ SAMODZIELNYM AUTOREM NA M-forum kliknij w poniższy obrazek dowiedz się jak i co ? DZIAŁAJ :-)
SKUTECZNE WSPARCIE BEZ WPŁAT !!
BLOK REKLAMOWY

M-fo A.V Live. <<wróć do Nius<<rum

Jeśli chcesz wesprzeć finansowo rozbudowę i utrzymanie strony dowolnym datkiem poniżej panel Peypal nawet nie posiadając konta Peypal można dokonać wpłaty wprost z swojej karty .Jeśli chcesz wesprzeć wybranego autora wpisów w opcji wpłaty wpisz nick autora z dopiskiem "DAROWIZNA DLA ……… " wpłata zostanie automatycznie przesłana wskazanemu autorowi .M-forum AV Live jest w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. WESPRZYJ NASZĄ DZIAŁALNOŚĆ DOWOLNĄ KWOTĄ DAROWIZNY – :-)

„Chrześcijanie są zabijani jak kurczaki”. Nigeryjski arcybiskup błaga świat o pomoc

Our Reader Score
[Total: 0 Average: 0]

„Zawsze mówiłem, że podstawowym zadaniem każdego rządu na świecie jest ochrona życia i własności prywatnej obywateli (…) w naszym przypadku to jednak nie funkcjonuje. Obywatele są zabijani jak kurczaki” – mówił w rozmowie z „LifeSite News” arcybiskup Matthew Man-oso Ndagoso.

Znalezione obrazy dla zapytania symbol chrześcijaństwa zdjecia

Amerykański portal podaje informacje o dramatycznej sytuacji chrześcijan w Nigerii. Bilans ostatnich miesięcy to setki zabitych i całe wioski starte z powierzchni ziemi. W obliczu milczenia świata wobec tak ogromnej tragedii, arcybiskup Kaduny błaga o zainteresowanie mediów. „Do każdej osoby, organizacji czy instytucji posiadającej jakikolwiek wpływ: niech ten wpływ zostanie wykorzystany dla wspólnego dobra. Niech ten wpływ zostanie wykorzystany dla wspólnego dobra w Nigerii, by pokój mógł znowu zakrólować w naszym kraju” – apeluje.

„Dokładnie w tym momencie, kiedy z wami rozmawiam, nadchodzi pora deszczowa i rolnicy nie chcą wychodzić na pola uprawne, gdyż boją się, że zostaną porwani lub zabici. Od dzisiaj przez dwa miesiące ludzie powinni zająć się uprawą, lecz jeżeli tego nie zrobią, Bóg raczy wiedzieć co stanie się w przyszłym roku z dostępem do żywności” – alarmuje nigeryjski hierarcha.

Abp Ndagoso uważa, że ataki muzułmańskich pasterzy Fulani mają nie tylko motywacje religijne ale umożliwia je także daleko posunięta „niesprawiedliwość i bezkarność”. Mimo objęcia przez nigeryjską konstytucję wszystkich religii ochroną prawną, prawo szariatu panujące w północno-zachodnich częściach kraju w praktyce przewyższa prawo państwowe. Populacja muzułmanów wynosi na tych terenach 98 proc., analfabetyzm jest rozpowszechniony a chrześcijanie traktowani są jak obywatele drugiej kategorii.

O zainteresowanie światowej opinii publicznej sytuacją w Nigerii zwróciła się znana działaczka pro-life, Objanuju Ekeocha. „Błagam, czy światowe media mogą naświetlić niebywałe cierpienie i morderstwa na chrześcijanach w moim kraju? Czy celebryci mogą zorganizować chociaż jedno czuwanie (tak jak zorganizowali się po zamachach na meczet w Nowej Zelandii)?” – pisze na swoim twitterze.

Obianuju Ekeocha

@obianuju

Please can the international media cover the intense suffering and killing of Christians in my country?

Please can celebrities have at least one vigil (like the one they had for those killed in the New Zealand mosque)?

Don’t Christians deserve vigils too?https://www.christianpost.com/news/at-least-32-christians-killed-as-mob-burns-homes-church-in-nigeria.html 

At Least 32 Christians killed as mob burns homes, church in Nigeria

At least 32 Christians were killed by suspected Fulani extremists on Tuesday in Nigeria, sources told a leading Christian persecution monitor.

christianpost.com

W Nigerii muzułmanie palą kościoły i domy oraz całe wioski, niszczą lub zabierają mienie, porywają dziewczynki i kobiety, które później traktowane są jako niewolnice, regularnie bite i gwałcone. Od początku roku, z rąk fundamentalnych organizacji islamskich zginęło ponad 800 chrześcijan.

 

zrodlo:https://www.pch24.pl/chrzescijanie-sa-zabijani-jak-kurczaki–nigeryjski-arcybiskup-blaga-swiat-o-pomoc-spc,68243,i.html?

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

loading...
loading...
LIVE AKTYWNY KLIKNIJ ABY WYŚWIETLIĆ
TRANSMISJA ZAKOŃCZONA
%d bloggers like this: