DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Awantura w Sejmie. Nitras położył przy Kaczyńskim dziecięce buciki. „To miał być symbol”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Burzliwe posiedzenie w Sejmie. Podczas głosowania nad poprawkami do projektu nowelizacji Kodeksu karnego Sławomir Nitras położył przed Jarosławem Kaczyńskim dziecięce buciki, na co impulsywnie zareagował m.in. wicemarszałek Ryszard Terlecki. W rozmowie z Gazeta.pl Nitras wyjaśnia, jakie miał intencje.

Nowelizacja Kodeksu karnego w Sejmie. Sławomir Nitras położył dziecięce buciki przed Jarosławem Kaczyńskim

Sejm w ekspresowym tempie przyjął nowelizację Kodeksu karnego. Spokojnie nie było, niedługo przed głosowaniem poseł PO Sławomir Nitras postanowił w debacie wykorzystać rekwizyt – dziecięce buciki.

– Pan minister Ziobro powiedział, że mu faktów brakuje. Raport mówi: 382 księży molestowało, dwóch w więzieniu, za „Wiadomościami”, to gdzie jest 380, o których mówi raport kościelny? 700 prawie dzieci, 700 prawie dzieci, to jest wyrzut sumienia nas wszystkich, a pan pyta o fakt, a ja mówię: to są dzieci – zwrócił się do Zbigniewa Ziobry z sejmowej mównicy. Następnie dopytywał, ilu księży „siedzi w więzieniu”.

Nowelizacja Kodeksu karnego. Dziecięce buciki przed Kaczyńskim

Po tym prowadzący obrady marszałek Marek Kuchciński wyłączył Nitrasowi mikrofon. Sam poseł zszedł z podestu, zatrzymał się przy Jarosławie Kaczyńskim i na drewnianej balustradzie położył dziecięce buciki. Na to impulsywnie zareagował Ryszard Terlecki, który rzucił obuwiem w Nitrasa. Poseł nie dawał za wygraną, i ponownie próbował przekazać Kaczyńskiemu ten „rekwizyt”, ale wtedy zbiegli się parlamentarzyści PiS, m.in. Marek Suski i Patryk Jaki, którzy Nitrasa od Kaczyńskiego odseparowali.

Znalezione obrazy dla zapytania awantura w sejmie buciki zdjecia

Poprosiliśmy Nitrasa, by skomentował zajście w Sejmie. – Chciałem tam postawić dziecięce buciki jako symbol tych ponad 600 dzieci, które są w raporcie polskiego Kościoła. Terlecki wziął i po prostu te buty wyrzucił – mówi nam poseł. Polityk przyznaje, że jego „manifest” był reakcją na słowa ministra sprawiedliwości. – To było w imieniu tych dzieci, których Ziobro nie widzi. W raporcie kościelnym jest ponad 600 dzieci (ofiar księży pedofilów – red.), a on mówi, że nie ma żadnych faktów – tłumaczy poseł.

 

zrodlo:http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,24793946,awantura-w-sejmie-nitras-polozyl-przy-kaczynskim-dzieciece.html

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: