"SZOKUJĄCY TEMAT DNIA" 20.30 M.MACIAK CW24TV + GOŚCIE TELE KONFERENCJA20 maja 2019
TRANSMISJA NA ŻYWO TRWA WEJDŹ NA KANAŁ STREAM LUB OGLĄDAJ NA PIERWSZEJ STRONIE BLOGA BEZ CHAT
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ – KANAŁ FILMOWY WSZYSTKIE NOWE MATERIAŁ FILMOWE ORAZ ZARCHIWIZOWANE VIDEO STREAM LIVE
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ -STREAM LIVE – NA ŻYWO OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU 20:30 + CHAT + PRIV. VIDEO ROZMOWY
ZOSTAŃ SAMODZIELNYM AUTOREM NA M-forum kliknij w poniższy obrazek dowiedz się jak i co ? DZIAŁAJ :-)
SKUTECZNE WSPARCIE BEZ WPŁAT !!

M-fo A.V Live. <<wróć do Nius<<rum

Jeśli chcesz wesprzeć finansowo rozbudowę i utrzymanie strony dowolnym datkiem poniżej panel Peypal nawet nie posiadając konta Peypal można dokonać wpłaty wprost z swojej karty .Jeśli chcesz wesprzeć wybranego autora wpisów w opcji wpłaty wpisz nick autora z dopiskiem "DAROWIZNA DLA ……… " wpłata zostanie automatycznie przesłana wskazanemu autorowi .M-forum AV Live jest w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. WESPRZYJ NASZĄ DZIAŁALNOŚĆ DOWOLNĄ KWOTĄ DAROWIZNY – :-) …………………………MILLENNIUM BANK W POLSCE : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 ==================== do przelewów zagranicznych IBAN: PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 ==================== BIC (SWIFT) – BIGBPLPW

Amerykańscy kongresmeni: Polska musi zapłacić za Fort Trump przynajmniej 300 mld dolarów

Our Reader Score
[Total: 0 Average: 0]

The Washington Free Beacon to amerykański portal pro-republikański założony przez Michaela Goldfarba – żydowskiego blogera i jednego z członków sztabu wyborczego w kampanii prezydenckiej Johna McCaina. Goldfarb jest znany z lobbowania na rzecz Izraela. Jest m.in. członkiem stowarzyszenia The Executive Committee for Israel, a swego czasu zarzucał Barackowi Obamie “długą historię przebywania w otoczeniu antysemickim i antyizraelskim”.

Na portalu znaleźć można opublikowany wczoraj artykuł Johna Kredo pod znamiennym tytułem “Kongres: Żadnych baz amerykańskich w Polsce, dopóki nie zapłaci ona ofiarom Holokaustu (Congress: No U.S. Military Base for Poland Until It Pays for Holocaust Victims).

Autor informuje, że w Kongresie zawiązała się koalicja parlamentarzystów, która “rozważa szereg inicjatyw, które zmusiłyby administrację Trumpa do zażądania od Polski konkretnych rozstrzygnięć na rzecz ofiar Holokaustu, zanim Stany Zjednoczone zgodzą się ustanowić stałą bazę wojskową znaną jako Fort Trump”. Oznacza to, że baza kosztowałaby nas nie tylko samą sumę jej wzniesienia, ale również 300 mld dolarów (przy założeniu, że Żydzi nie domagają się więcej).

– Administracja Trumpa i polscy urzędnicy od jakiegoś czasu prowadzą rozmowy w sprawie ustanowienia nowej stałej bazy wojskowej USA w kraju, aby przeciwdziałać zagrożeniom ze strony Rosji i reżimu irańskiego – czytamy w artykule, w którym przyznaje się iż obok kongresmenów również czołowi żydowscy lobbyści dążą do naciskania na nasz kraj.

– Polska pozostaje jedynym krajem w Unii Europejskiej, który nie wprowadził przepisów nakazujących restytucję starzejącym się osobom, które przeżyły Holokaust i ich rodzinom, których majątek i inne aktywa zostały skonfiskowane podczas II wojny światowej. Polska, w której odradza się antysemityzm, zaprotestowała przeciwko tym żądaniom, argumentując, że była tak samo ofiarą nazistów, jak miliony polskich Żydów, którzy zostali wysłani do obozów śmierci – pisze Kredo. – W toku negocjacji w sprawie Fort Trump ustawodawcy dostrzegają okazję do wykorzystania siły USA, aby zmusić Polskę do ostatecznego stawienia czoła kwestii restytucji. Pompeo kilkakrotnie podnosił ją w rozmowach z polskimi urzędnikami, zdobywając pochwały od grup żydowskich. Źródła w Departamencie Stanu mówią, że rozmowy trwają. Kongres może jednak wydać przepisy, które wstrzymałyby finansowanie Fortu Trump, dopóki kwestia restytucji nie zostanie rozwiązana, według wielu przedstawicieli kongresu i społeczności żydowskiej, którzy rozmawiali o tej sprawie z The Washington Free Beacon (…) Kwestia restytucji w Polsce podejmowana jest w trudnym czasie w Europie, ponieważ antysemityzm gwałtownie rośnie na całym kontynencie, szczególnie w Polsce, gdzie dziesiątki protestujących nacjonalistów wyszło na ulice w zeszłym tygodniu, by odmawiać restytucji po Holokauście. Wielu protestujących używało antysemickich obrazów i retoryki, atakując prezydenta Donalda Trumpa, pro-izraelskich członków Kongresu i grupy żydowskie popierające restytucję.

 

 

zrodlo:https://dzienniknarodowy.pl/amerykanscy-kongresmeni-pow/?

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

LIVE AKTYWNY KLIKNIJ ABY WYŚWIETLIĆ
TRANSMISJA ZAKOŃCZONA
%d bloggers like this: