DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Amerykańscy kongresmeni: Polska musi zapłacić za Fort Trump przynajmniej 300 mld dolarów

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

The Washington Free Beacon to amerykański portal pro-republikański założony przez Michaela Goldfarba – żydowskiego blogera i jednego z członków sztabu wyborczego w kampanii prezydenckiej Johna McCaina. Goldfarb jest znany z lobbowania na rzecz Izraela. Jest m.in. członkiem stowarzyszenia The Executive Committee for Israel, a swego czasu zarzucał Barackowi Obamie “długą historię przebywania w otoczeniu antysemickim i antyizraelskim”.

Na portalu znaleźć można opublikowany wczoraj artykuł Johna Kredo pod znamiennym tytułem “Kongres: Żadnych baz amerykańskich w Polsce, dopóki nie zapłaci ona ofiarom Holokaustu (Congress: No U.S. Military Base for Poland Until It Pays for Holocaust Victims).

Autor informuje, że w Kongresie zawiązała się koalicja parlamentarzystów, która “rozważa szereg inicjatyw, które zmusiłyby administrację Trumpa do zażądania od Polski konkretnych rozstrzygnięć na rzecz ofiar Holokaustu, zanim Stany Zjednoczone zgodzą się ustanowić stałą bazę wojskową znaną jako Fort Trump”. Oznacza to, że baza kosztowałaby nas nie tylko samą sumę jej wzniesienia, ale również 300 mld dolarów (przy założeniu, że Żydzi nie domagają się więcej).

– Administracja Trumpa i polscy urzędnicy od jakiegoś czasu prowadzą rozmowy w sprawie ustanowienia nowej stałej bazy wojskowej USA w kraju, aby przeciwdziałać zagrożeniom ze strony Rosji i reżimu irańskiego – czytamy w artykule, w którym przyznaje się iż obok kongresmenów również czołowi żydowscy lobbyści dążą do naciskania na nasz kraj.

– Polska pozostaje jedynym krajem w Unii Europejskiej, który nie wprowadził przepisów nakazujących restytucję starzejącym się osobom, które przeżyły Holokaust i ich rodzinom, których majątek i inne aktywa zostały skonfiskowane podczas II wojny światowej. Polska, w której odradza się antysemityzm, zaprotestowała przeciwko tym żądaniom, argumentując, że była tak samo ofiarą nazistów, jak miliony polskich Żydów, którzy zostali wysłani do obozów śmierci – pisze Kredo. – W toku negocjacji w sprawie Fort Trump ustawodawcy dostrzegają okazję do wykorzystania siły USA, aby zmusić Polskę do ostatecznego stawienia czoła kwestii restytucji. Pompeo kilkakrotnie podnosił ją w rozmowach z polskimi urzędnikami, zdobywając pochwały od grup żydowskich. Źródła w Departamencie Stanu mówią, że rozmowy trwają. Kongres może jednak wydać przepisy, które wstrzymałyby finansowanie Fortu Trump, dopóki kwestia restytucji nie zostanie rozwiązana, według wielu przedstawicieli kongresu i społeczności żydowskiej, którzy rozmawiali o tej sprawie z The Washington Free Beacon (…) Kwestia restytucji w Polsce podejmowana jest w trudnym czasie w Europie, ponieważ antysemityzm gwałtownie rośnie na całym kontynencie, szczególnie w Polsce, gdzie dziesiątki protestujących nacjonalistów wyszło na ulice w zeszłym tygodniu, by odmawiać restytucji po Holokauście. Wielu protestujących używało antysemickich obrazów i retoryki, atakując prezydenta Donalda Trumpa, pro-izraelskich członków Kongresu i grupy żydowskie popierające restytucję.

 

 

zrodlo:https://dzienniknarodowy.pl/amerykanscy-kongresmeni-pow/?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: