loading...
loading...
loading...
"SZOKUJĄCY TEMAT DNIA" 20.30 M.MACIAK CW24TV + GOŚCIE TELE KONFERENCJA20 maja 2019
2 dni pozostało.
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ – KANAŁ FILMOWY WSZYSTKIE NOWE MATERIAŁ FILMOWE ORAZ ZARCHIWIZOWANE VIDEO STREAM LIVE
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ -STREAM LIVE – NA ŻYWO OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU 20:30 + CHAT + PRIV. VIDEO ROZMOWY
ZOSTAŃ SAMODZIELNYM AUTOREM NA M-forum kliknij w poniższy obrazek dowiedz się jak i co ? DZIAŁAJ :-)
SKUTECZNE WSPARCIE BEZ WPŁAT !!
BLOK REKLAMOWY

M-fo A.V Live. <<wróć do Nius<<rum

Jeśli chcesz wesprzeć finansowo rozbudowę i utrzymanie strony dowolnym datkiem poniżej panel Peypal nawet nie posiadając konta Peypal można dokonać wpłaty wprost z swojej karty .Jeśli chcesz wesprzeć wybranego autora wpisów w opcji wpłaty wpisz nick autora z dopiskiem "DAROWIZNA DLA ……… " wpłata zostanie automatycznie przesłana wskazanemu autorowi .M-forum AV Live jest w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. WESPRZYJ NASZĄ DZIAŁALNOŚĆ DOWOLNĄ KWOTĄ DAROWIZNY – :-)

17.05.19 – NA ŻYWO ! JESTEŚ WŚCIEKŁY NA PIS – NIE MARTW SIĘ ŻYDZI POWYWIESZAJĄ ZDRAJCÓW SZABESGOI I LOKAI KTÓRZY IM SŁUŻYLI !! GŁUPI BY BYLI GDYBY TEGO NIE ZROBILI !!!!

Our Reader Score
[Total: 11 Average: 5]

 

 

Wsparcie finansowe

Darowizna na rozwój i utrzymanie strony i redakcji w tytule wpisz darowizna , można wybrać krotność sumy WIELKIE DZIĘKI !!

€1,00

6 thoughts on “17.05.19 – NA ŻYWO ! JESTEŚ WŚCIEKŁY NA PIS – NIE MARTW SIĘ ŻYDZI POWYWIESZAJĄ ZDRAJCÓW SZABESGOI I LOKAI KTÓRZY IM SŁUŻYLI !! GŁUPI BY BYLI GDYBY TEGO NIE ZROBILI !!!!

  1. siema Jack
    dawno cie nie slyszalem i powiem ci milo cie slyszec znow 🙂

    – stary poczciwy komentator
    tak trzymaj

  2. Jack,czy ty w ogole czytasz komentarze? dzisiaj na wp wisi artykuł z mapa Polski i nazwa Danzig zamiast Gdanska,jak nie mozesz znalezc,mam zrzut ekranu, gdzie mam go posłac? przeciez masz gotowca,nie chcesz?

  3. JACK WEJDZ NA WP DO ARTYKULU O POGODZIE PT.pogoda-gwaltowne-burze-i-ulewy-od-rana-imgw-ostrzega I OBEJRZYJ MAPE POLSKI,MASZ GOTOWCA NA ARTYKUŁ

  4. SZOK. Ale powiedz to ludziom na ulicy to powiedzą że masz schizofrenię i masz się leczyć. Jest po nas. Apeluję zbierać zapasy żywności wodę waluty paliwo. Przygotowywać się na każdy możliwy scenariusz. Nie ważne kto wygra teraz czy na jesień oni są już dogadani. Oglądałem dziś TVP INFO i pojawił się temat 447 i pisowiec wraz z pelowcem zaprzeczali a nawet sobie przytakiwali że to bajki i bzdury. To o czymś kurwa chyba świadczy? Po tym program został pospiesznie zakończony.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

loading...
loading...
LIVE AKTYWNY KLIKNIJ ABY WYŚWIETLIĆ
TRANSMISJA ZAKOŃCZONA
%d bloggers like this: