TRANSLATOR CHANGE NAVIGATION CONTENT AND PAGE TO ANY LANGUAGE FROM 160 AVAILABLE// Tłumacz/ zmień język strony nawigacji i chat na dowolny jezyk z 160 dostępnych.

M-forum A.V Live.

╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝

live-stream pobrane (1).png nowy baner ogłosz rejestracja ustawienia konta dodaj ogłoszenie likwidacja moje

17.05.19 – NA ŻYWO ! JESTEŚ WŚCIEKŁY NA PIS – NIE MARTW SIĘ ŻYDZI POWYWIESZAJĄ ZDRAJCÓW SZABESGOI I LOKAI KTÓRZY IM SŁUŻYLI !! GŁUPI BY BYLI GDYBY TEGO NIE ZROBILI !!!!

 

 

6 thoughts on “17.05.19 – NA ŻYWO ! JESTEŚ WŚCIEKŁY NA PIS – NIE MARTW SIĘ ŻYDZI POWYWIESZAJĄ ZDRAJCÓW SZABESGOI I LOKAI KTÓRZY IM SŁUŻYLI !! GŁUPI BY BYLI GDYBY TEGO NIE ZROBILI !!!!

  1. siema Jack
    dawno cie nie slyszalem i powiem ci milo cie slyszec znow 🙂

    – stary poczciwy komentator
    tak trzymaj

  2. Jack,czy ty w ogole czytasz komentarze? dzisiaj na wp wisi artykuł z mapa Polski i nazwa Danzig zamiast Gdanska,jak nie mozesz znalezc,mam zrzut ekranu, gdzie mam go posłac? przeciez masz gotowca,nie chcesz?

  3. JACK WEJDZ NA WP DO ARTYKULU O POGODZIE PT.pogoda-gwaltowne-burze-i-ulewy-od-rana-imgw-ostrzega I OBEJRZYJ MAPE POLSKI,MASZ GOTOWCA NA ARTYKUŁ

  4. SZOK. Ale powiedz to ludziom na ulicy to powiedzą że masz schizofrenię i masz się leczyć. Jest po nas. Apeluję zbierać zapasy żywności wodę waluty paliwo. Przygotowywać się na każdy możliwy scenariusz. Nie ważne kto wygra teraz czy na jesień oni są już dogadani. Oglądałem dziś TVP INFO i pojawił się temat 447 i pisowiec wraz z pelowcem zaprzeczali a nawet sobie przytakiwali że to bajki i bzdury. To o czymś kurwa chyba świadczy? Po tym program został pospiesznie zakończony.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: