DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

17.05.19 – NA ŻYWO ! JESTEŚ WŚCIEKŁY NA PIS – NIE MARTW SIĘ ŻYDZI POWYWIESZAJĄ ZDRAJCÓW SZABESGOI I LOKAI KTÓRZY IM SŁUŻYLI !! GŁUPI BY BYLI GDYBY TEGO NIE ZROBILI !!!!

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

 

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

6 thoughts on “17.05.19 – NA ŻYWO ! JESTEŚ WŚCIEKŁY NA PIS – NIE MARTW SIĘ ŻYDZI POWYWIESZAJĄ ZDRAJCÓW SZABESGOI I LOKAI KTÓRZY IM SŁUŻYLI !! GŁUPI BY BYLI GDYBY TEGO NIE ZROBILI !!!!

  1. siema Jack
    dawno cie nie slyszalem i powiem ci milo cie slyszec znow 🙂

    – stary poczciwy komentator
    tak trzymaj

  2. Jack,czy ty w ogole czytasz komentarze? dzisiaj na wp wisi artykuł z mapa Polski i nazwa Danzig zamiast Gdanska,jak nie mozesz znalezc,mam zrzut ekranu, gdzie mam go posłac? przeciez masz gotowca,nie chcesz?

  3. JACK WEJDZ NA WP DO ARTYKULU O POGODZIE PT.pogoda-gwaltowne-burze-i-ulewy-od-rana-imgw-ostrzega I OBEJRZYJ MAPE POLSKI,MASZ GOTOWCA NA ARTYKUŁ

  4. SZOK. Ale powiedz to ludziom na ulicy to powiedzą że masz schizofrenię i masz się leczyć. Jest po nas. Apeluję zbierać zapasy żywności wodę waluty paliwo. Przygotowywać się na każdy możliwy scenariusz. Nie ważne kto wygra teraz czy na jesień oni są już dogadani. Oglądałem dziś TVP INFO i pojawił się temat 447 i pisowiec wraz z pelowcem zaprzeczali a nawet sobie przytakiwali że to bajki i bzdury. To o czymś kurwa chyba świadczy? Po tym program został pospiesznie zakończony.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: