DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Zbierają podpisy, aby Alain Delon nie dostał nagrody, bo jest przeciwko adopcjom przez pary homoseksualne

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Organizatorzy Festiwalu Filmowego w Cannes chcą w tym roku uhonorować Alaina Delona, który otrzyma Honorową Złotą Palmę. Środowiska LGBT zebrały już 20 tys. podpisów, aby tego nie robili m.in. dlatego, że wypowiadał się krytycznie o parach homoseksualnych, adopcji dzieci przez gejów, czy jest przeciwko przyjmowaniu fali uchodźców.

Znalezione obrazy dla zapytania alain delon zdjecia

Thierry Frémaux, dyrektor artystyczny festiwalu, broni aktora, mówiąc, że nagrodę przyznają nie za poglądy.

Znalezione obrazy dla zapytania alain delon zdjecia

Delon współpracował z takimi uznanymi twórcami kina autorskiego, jak Luchino Visconti, Michelangelo Antonioni, Louis Malle, Jean-Pierre Melville, René Clément, czy Jean-Luc Godard. Grał głównie samotnych i małomównych gangsterów lub policjantów. Do jego najsłynniejszych kreacji zalicza się postaci w filmach: „Rocco i jego bracia” (1960), „W pełnym słońcu” (1960), „Zaćmienie” (1962), „Lampart” (1963), „Samuraj” (1967), „Basen” (1969), czy „W kręgu zła” (1970).

 

zrodlo:https://prawy.pl/102065-zbieraja-podpisy-aby-alain-delon-nie-dostal-nagrody-bo-jest-przeciwko-adopcjom-przez-pary-homoseksualne/?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: