KONTA AUTORÓW KLIKNIJ W WYBRANY BANER
KLIKNIJ W WYBRANY BANER
BLOGI I STRONY INTERNETOWE POLECANE PRZEZ M-FORUM

M-forum A.V Live.

TU ZNAJDZIESZ CODZIENNIE PONAD 150 INFORMACJI NIUS BEZ CENZURY !! ORAZ TRANSMISJE LIVE STREAM I MATERIAŁY AUDIO I WIDEO W ORYGINALE DOŁACZ SWOJĄ STRONĘ LUB BLOGA DO PROMOWANYCH I POLECANYCH STRON PRZEZ M-FORUM

CZERWONE

Zbierają podpisy, aby Alain Delon nie dostał nagrody, bo jest przeciwko adopcjom przez pary homoseksualne

Organizatorzy Festiwalu Filmowego w Cannes chcą w tym roku uhonorować Alaina Delona, który otrzyma Honorową Złotą Palmę. Środowiska LGBT zebrały już 20 tys. podpisów, aby tego nie robili m.in. dlatego, że wypowiadał się krytycznie o parach homoseksualnych, adopcji dzieci przez gejów, czy jest przeciwko przyjmowaniu fali uchodźców.

Znalezione obrazy dla zapytania alain delon zdjecia

Thierry Frémaux, dyrektor artystyczny festiwalu, broni aktora, mówiąc, że nagrodę przyznają nie za poglądy.

Znalezione obrazy dla zapytania alain delon zdjecia

Delon współpracował z takimi uznanymi twórcami kina autorskiego, jak Luchino Visconti, Michelangelo Antonioni, Louis Malle, Jean-Pierre Melville, René Clément, czy Jean-Luc Godard. Grał głównie samotnych i małomównych gangsterów lub policjantów. Do jego najsłynniejszych kreacji zalicza się postaci w filmach: „Rocco i jego bracia” (1960), „W pełnym słońcu” (1960), „Zaćmienie” (1962), „Lampart” (1963), „Samuraj” (1967), „Basen” (1969), czy „W kręgu zła” (1970).

 

zrodlo:https://prawy.pl/102065-zbieraja-podpisy-aby-alain-delon-nie-dostal-nagrody-bo-jest-przeciwko-adopcjom-przez-pary-homoseksualne/?

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: