KONTA AUTORÓW KLIKNIJ W WYBRANY BANER
KLIKNIJ W WYBRANY BANER
BLOGI I STRONY INTERNETOWE POLECANE PRZEZ M-FORUM

M-forum A.V Live.

TU ZNAJDZIESZ CODZIENNIE PONAD 150 INFORMACJI NIUS BEZ CENZURY !! ORAZ TRANSMISJE LIVE STREAM I MATERIAŁY AUDIO I WIDEO W ORYGINALE DOŁACZ SWOJĄ STRONĘ LUB BLOGA DO PROMOWANYCH I POLECANYCH STRON PRZEZ M-FORUM

CZERWONE

SZOK !!AMBASADOR USA W POLSCE WKRACZA W KAMPANIĘ WYBORCZĄ – KAMPANĘ WYBORCZĄ „KONFEDERACJI” NAZYWA KAMPANIĄ „MOWY NIENAWIŚCI ” czy brakuje niewiele do ARESZTOWANIA KONFEDERATÓW NA WNIOSEK USA ??

 

Amerykańska dyplomatka zasugerowała, że Konfederacja jest ugrupowaniem skrajnym używającym „mowy nienawiści”. Mosbacher wyraziła przy tym przekonanie, że nie zakłóci ona „relacji między sojusznikami”. Ambasador USA nie podała jednak przykładów wspomnianej przez siebie „mowy nienawiści”.

Wpis Georgette Mosbacher skomentowało do tej pory kilkadziesiąt osób; w zdecydowanej większości wyrażających dezaprobatę dla stanowiska amerykańskiej dyplomatki. Niektóre z nich zarzuciły Mosbacher wtrącanie się w kampanię wyborczą w Polsce.

2 thoughts on “SZOK !!AMBASADOR USA W POLSCE WKRACZA W KAMPANIĘ WYBORCZĄ – KAMPANĘ WYBORCZĄ „KONFEDERACJI” NAZYWA KAMPANIĄ „MOWY NIENAWIŚCI ” czy brakuje niewiele do ARESZTOWANIA KONFEDERATÓW NA WNIOSEK USA ??

  1. konfederacja powinna się wprosić do ambasador i zrobić spotkanie wyjaśniające i notkę internetową
    albo złożyć zażalenie na zniesławienie (mowa nienawiści tak mówią lewacy)
    trochę by ją obesrali ale to trzeba mieć jaja

  2. My będziemy to kurwa płacić! Rzeczywistości nie zakrzyczą POlacy. Polska jest już skończona jako państwo i ludzie tak jak to mówił Wkurwiony Polak. Niech to WSZYSTKO jebnie będzie chociaż wiadomo kto jest wrogiem kto nie. Szkoda słów bo od dwóch dni to jestem wkurwiony totalnie!

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: