NA ŻYWO !! 21.00 A.JABŁONOWSKI + TEMAT KSIĄŻKI :-) GRAFOMANÓW - ZBIÓR PLAGIATÓW !! BEZ PODATKU I BEZ WSTYDU - SZOK !!17 lipca 2019
10 godzin temu.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

PASEK REKLAM

WSPARCIE DAROWIZNA NA UTRZYMANIE STRONY W ZAKRESIE OPŁAT STAŁYCH INTERNET CHAT LIVE ROZMOWY TELEKONFERENCYJNE

€1,00

WSPARCIE FINANSOWE PRZELEW BANKOWY

MILLENNIUM BANK W POLSCE : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030  do przelewów

zagranicznych IBAN: PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030  BIC (SWIFT) – BIGBPLPW

W tytule przelewu wpisz DAROWIZNA , inaczej opisany przelew nie dojdzie

 

SZOK !!AMBASADOR USA W POLSCE WKRACZA W KAMPANIĘ WYBORCZĄ – KAMPANĘ WYBORCZĄ „KONFEDERACJI” NAZYWA KAMPANIĄ „MOWY NIENAWIŚCI ” czy brakuje niewiele do ARESZTOWANIA KONFEDERATÓW NA WNIOSEK USA ??

OCENA KONTA AUTORA
OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

 

Amerykańska dyplomatka zasugerowała, że Konfederacja jest ugrupowaniem skrajnym używającym „mowy nienawiści”. Mosbacher wyraziła przy tym przekonanie, że nie zakłóci ona „relacji między sojusznikami”. Ambasador USA nie podała jednak przykładów wspomnianej przez siebie „mowy nienawiści”.

Wpis Georgette Mosbacher skomentowało do tej pory kilkadziesiąt osób; w zdecydowanej większości wyrażających dezaprobatę dla stanowiska amerykańskiej dyplomatki. Niektóre z nich zarzuciły Mosbacher wtrącanie się w kampanię wyborczą w Polsce.

2 thoughts on “SZOK !!AMBASADOR USA W POLSCE WKRACZA W KAMPANIĘ WYBORCZĄ – KAMPANĘ WYBORCZĄ „KONFEDERACJI” NAZYWA KAMPANIĄ „MOWY NIENAWIŚCI ” czy brakuje niewiele do ARESZTOWANIA KONFEDERATÓW NA WNIOSEK USA ??

  1. konfederacja powinna się wprosić do ambasador i zrobić spotkanie wyjaśniające i notkę internetową
    albo złożyć zażalenie na zniesławienie (mowa nienawiści tak mówią lewacy)
    trochę by ją obesrali ale to trzeba mieć jaja

  2. My będziemy to kurwa płacić! Rzeczywistości nie zakrzyczą POlacy. Polska jest już skończona jako państwo i ludzie tak jak to mówił Wkurwiony Polak. Niech to WSZYSTKO jebnie będzie chociaż wiadomo kto jest wrogiem kto nie. Szkoda słów bo od dwóch dni to jestem wkurwiony totalnie!

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: