DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Brytyjski gen. zaprzecza am. informacjom o zagrożeniach ze strony Iranu w Iraku i Syrii!

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

14.05.2019 – Czołowy brytyjski dowódca odpowiedzialny za siły koalicji anty-ISIS zganił twierdzenia Białego Domu o podwyższonym zagrożeniu ze strony Iranu.

„Nie, nie ma zwiększonego zagrożenia ze strony sił irańskich w Iraku i Syrii. Jesteśmy wyraźnie świadomi ich obecności i monitorujemy je wraz z całym szeregiem innych, ponieważ jest to środowisko, w którym się znajdujemy ”– powiedział generał dywizji armii brytyjskiej Christopher Ghika, zastępca szefa koalicji kierowanej przez USA  w  odprawie wideo  z Bagdadu dla Pentagonu w odpowiedzi na pytanie CNN.

Słowa brytyjskiego dowódcy wywołały rzadką i szybką reakcję ze strony Stanów Zjednoczonych, gdy kilka godzin później Centralne Dowództwo USA (CENTCOM) wydało własne oświadczenie w odpowiedzi na słowa gen. Ghiki mówiąc, że twierdzenia te były niedokładne, nalegając by oddziały koalicyjne w Iraku i Syrii były postawione w stan „wysokiego” poziomu alarmu „z powodu„ zagrożenia Iranem ”.

Co najistotniejsze w tym wszystkim jest to, że nawet The Guardian zauważył :

Niezwykłe komentarze zwiększają obawy, że sfabrykowane lub przesadzone informacje wywiadowcze mogą być wykorzystywane przez administrację jastrzębi kierowane przez doradcę ds. Bezpieczeństwa narodowego Johna Boltona do dalszego prowadzenia działań przeciwko Iranowi, w sposób przypominający te zbliżające do inwazji na Irak. (Patrz Kłamstwa wojenne USA: Wietnam, Irak, 9/11 a teraz Syria. Zobacz!)

Również z dnia na dzień Departament Stanu nakazał natychmiastową ewakuację całego niepotrzebnego personelu z ambasady USA w Bagdadzie w Iraku z powodu „nieokreślonych zagrożeń” ze strony Iranu. (Tydzień temu sekretarz stanu USA Mike Pompeo ostrzegał właśnie przed „bardzo szczególnymi zagrożeniami” wynikającymi z „działalności Iranu” podczas jego wizyty w Iraku.)

No właśnie…. Ciągle Amerykanie podsycają napięcie i zagrożenie „nieokreślonym zagrożeniem ze strony Iranu” ale brak jest nie tylko konkretnych, realnych i weryfikowalnych powodów dla takich wniosków, a  takie amerykańskie bicie piany podważa już nie tylko szef koalicji gen. Ghika a nawet pismak The Guardian!

Nie dajmy się propagandzie amerykańskiej. NIE DLA WOJNY Z IRANEM.

Artykuł na podstawie: Top British Commander In Rare Public Dispute With US Over Iran Intelligence

zrodlo:https://ripsonar.wordpress.com/2019/05/16/brytyjski-gen-zaprzecza-am-informacjom-o-zagrozeniach-ze-strony-iranu-w-iraku-i-syrii/?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: