loading...
loading...
loading...
"SZOKUJĄCY TEMAT DNIA" 20.30 M.MACIAK CW24TV + GOŚCIE TELE KONFERENCJA20 maja 2019
2 dni pozostało.
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ – KANAŁ FILMOWY WSZYSTKIE NOWE MATERIAŁ FILMOWE ORAZ ZARCHIWIZOWANE VIDEO STREAM LIVE
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ -STREAM LIVE – NA ŻYWO OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU 20:30 + CHAT + PRIV. VIDEO ROZMOWY
ZOSTAŃ SAMODZIELNYM AUTOREM NA M-forum kliknij w poniższy obrazek dowiedz się jak i co ? DZIAŁAJ :-)
SKUTECZNE WSPARCIE BEZ WPŁAT !!
BLOK REKLAMOWY

M-fo A.V Live. <<wróć do Nius<<rum

Jeśli chcesz wesprzeć finansowo rozbudowę i utrzymanie strony dowolnym datkiem poniżej panel Peypal nawet nie posiadając konta Peypal można dokonać wpłaty wprost z swojej karty .Jeśli chcesz wesprzeć wybranego autora wpisów w opcji wpłaty wpisz nick autora z dopiskiem "DAROWIZNA DLA ……… " wpłata zostanie automatycznie przesłana wskazanemu autorowi .M-forum AV Live jest w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. WESPRZYJ NASZĄ DZIAŁALNOŚĆ DOWOLNĄ KWOTĄ DAROWIZNY – :-)

Brytyjski gen. zaprzecza am. informacjom o zagrożeniach ze strony Iranu w Iraku i Syrii!

Our Reader Score
[Total: 12 Average: 5]

14.05.2019 – Czołowy brytyjski dowódca odpowiedzialny za siły koalicji anty-ISIS zganił twierdzenia Białego Domu o podwyższonym zagrożeniu ze strony Iranu.

„Nie, nie ma zwiększonego zagrożenia ze strony sił irańskich w Iraku i Syrii. Jesteśmy wyraźnie świadomi ich obecności i monitorujemy je wraz z całym szeregiem innych, ponieważ jest to środowisko, w którym się znajdujemy ”– powiedział generał dywizji armii brytyjskiej Christopher Ghika, zastępca szefa koalicji kierowanej przez USA  w  odprawie wideo  z Bagdadu dla Pentagonu w odpowiedzi na pytanie CNN.

Słowa brytyjskiego dowódcy wywołały rzadką i szybką reakcję ze strony Stanów Zjednoczonych, gdy kilka godzin później Centralne Dowództwo USA (CENTCOM) wydało własne oświadczenie w odpowiedzi na słowa gen. Ghiki mówiąc, że twierdzenia te były niedokładne, nalegając by oddziały koalicyjne w Iraku i Syrii były postawione w stan „wysokiego” poziomu alarmu „z powodu„ zagrożenia Iranem ”.

Co najistotniejsze w tym wszystkim jest to, że nawet The Guardian zauważył :

Niezwykłe komentarze zwiększają obawy, że sfabrykowane lub przesadzone informacje wywiadowcze mogą być wykorzystywane przez administrację jastrzębi kierowane przez doradcę ds. Bezpieczeństwa narodowego Johna Boltona do dalszego prowadzenia działań przeciwko Iranowi, w sposób przypominający te zbliżające do inwazji na Irak. (Patrz Kłamstwa wojenne USA: Wietnam, Irak, 9/11 a teraz Syria. Zobacz!)

Również z dnia na dzień Departament Stanu nakazał natychmiastową ewakuację całego niepotrzebnego personelu z ambasady USA w Bagdadzie w Iraku z powodu „nieokreślonych zagrożeń” ze strony Iranu. (Tydzień temu sekretarz stanu USA Mike Pompeo ostrzegał właśnie przed „bardzo szczególnymi zagrożeniami” wynikającymi z „działalności Iranu” podczas jego wizyty w Iraku.)

No właśnie…. Ciągle Amerykanie podsycają napięcie i zagrożenie „nieokreślonym zagrożeniem ze strony Iranu” ale brak jest nie tylko konkretnych, realnych i weryfikowalnych powodów dla takich wniosków, a  takie amerykańskie bicie piany podważa już nie tylko szef koalicji gen. Ghika a nawet pismak The Guardian!

Nie dajmy się propagandzie amerykańskiej. NIE DLA WOJNY Z IRANEM.

Artykuł na podstawie: Top British Commander In Rare Public Dispute With US Over Iran Intelligence

zrodlo:https://ripsonar.wordpress.com/2019/05/16/brytyjski-gen-zaprzecza-am-informacjom-o-zagrozeniach-ze-strony-iranu-w-iraku-i-syrii/?

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

loading...
loading...
LIVE AKTYWNY KLIKNIJ ABY WYŚWIETLIĆ
TRANSMISJA ZAKOŃCZONA
%d bloggers like this: