NA ŻYWO !! 21.00 A.JABŁONOWSKI + TEMAT KSIĄŻKI :-) GRAFOMANÓW - ZBIÓR PLAGIATÓW !! BEZ PODATKU I BEZ WSTYDU - SZOK !!17 lipca 2019
-41223 sekund temu.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

PASEK REKLAM

WSPARCIE DAROWIZNA NA UTRZYMANIE STRONY W ZAKRESIE OPŁAT STAŁYCH INTERNET CHAT LIVE ROZMOWY TELEKONFERENCYJNE

€1,00

WSPARCIE FINANSOWE PRZELEW BANKOWY

MILLENNIUM BANK W POLSCE : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030  do przelewów

zagranicznych IBAN: PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030  BIC (SWIFT) – BIGBPLPW

W tytule przelewu wpisz DAROWIZNA , inaczej opisany przelew nie dojdzie

 

Brytyjski gen. zaprzecza am. informacjom o zagrożeniach ze strony Iranu w Iraku i Syrii!

OCENA KONTA AUTORA
OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

14.05.2019 – Czołowy brytyjski dowódca odpowiedzialny za siły koalicji anty-ISIS zganił twierdzenia Białego Domu o podwyższonym zagrożeniu ze strony Iranu.

„Nie, nie ma zwiększonego zagrożenia ze strony sił irańskich w Iraku i Syrii. Jesteśmy wyraźnie świadomi ich obecności i monitorujemy je wraz z całym szeregiem innych, ponieważ jest to środowisko, w którym się znajdujemy ”– powiedział generał dywizji armii brytyjskiej Christopher Ghika, zastępca szefa koalicji kierowanej przez USA  w  odprawie wideo  z Bagdadu dla Pentagonu w odpowiedzi na pytanie CNN.

Słowa brytyjskiego dowódcy wywołały rzadką i szybką reakcję ze strony Stanów Zjednoczonych, gdy kilka godzin później Centralne Dowództwo USA (CENTCOM) wydało własne oświadczenie w odpowiedzi na słowa gen. Ghiki mówiąc, że twierdzenia te były niedokładne, nalegając by oddziały koalicyjne w Iraku i Syrii były postawione w stan „wysokiego” poziomu alarmu „z powodu„ zagrożenia Iranem ”.

Co najistotniejsze w tym wszystkim jest to, że nawet The Guardian zauważył :

Niezwykłe komentarze zwiększają obawy, że sfabrykowane lub przesadzone informacje wywiadowcze mogą być wykorzystywane przez administrację jastrzębi kierowane przez doradcę ds. Bezpieczeństwa narodowego Johna Boltona do dalszego prowadzenia działań przeciwko Iranowi, w sposób przypominający te zbliżające do inwazji na Irak. (Patrz Kłamstwa wojenne USA: Wietnam, Irak, 9/11 a teraz Syria. Zobacz!)

Również z dnia na dzień Departament Stanu nakazał natychmiastową ewakuację całego niepotrzebnego personelu z ambasady USA w Bagdadzie w Iraku z powodu „nieokreślonych zagrożeń” ze strony Iranu. (Tydzień temu sekretarz stanu USA Mike Pompeo ostrzegał właśnie przed „bardzo szczególnymi zagrożeniami” wynikającymi z „działalności Iranu” podczas jego wizyty w Iraku.)

No właśnie…. Ciągle Amerykanie podsycają napięcie i zagrożenie „nieokreślonym zagrożeniem ze strony Iranu” ale brak jest nie tylko konkretnych, realnych i weryfikowalnych powodów dla takich wniosków, a  takie amerykańskie bicie piany podważa już nie tylko szef koalicji gen. Ghika a nawet pismak The Guardian!

Nie dajmy się propagandzie amerykańskiej. NIE DLA WOJNY Z IRANEM.

Artykuł na podstawie: Top British Commander In Rare Public Dispute With US Over Iran Intelligence

zrodlo:https://ripsonar.wordpress.com/2019/05/16/brytyjski-gen-zaprzecza-am-informacjom-o-zagrozeniach-ze-strony-iranu-w-iraku-i-syrii/?

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: