KONTA AUTORÓW KLIKNIJ W WYBRANY BANER
KLIKNIJ W WYBRANY BANER
BLOGI I STRONY INTERNETOWE POLECANE PRZEZ M-FORUM

M-forum A.V Live.

TU ZNAJDZIESZ CODZIENNIE PONAD 150 INFORMACJI NIUS BEZ CENZURY !! ORAZ TRANSMISJE LIVE STREAM I MATERIAŁY AUDIO I WIDEO W ORYGINALE DOŁACZ SWOJĄ STRONĘ LUB BLOGA DO PROMOWANYCH I POLECANYCH STRON PRZEZ M-FORUM

WOJCIECH CEJROWSKI NIE CHCE BYĆ TWARZĄ KONFEDERACJI – JAK MYŚLISZ DLA CZEGO ?

Wojciech Cejrowski nie kryje złości z powodu decyzji Konfederacji o umieszczeniu go na plakacie wyborczym. Podróżnik podkreślił, że chociaż może poprzeć program czy osoby to nie zamierza popierać żadnej partii.

Już kilka razy Wojciech Cejrowski wypowiadał się bardzo pozytywnie na temat Konfederacji. Jest to ugrupowanie, w skład którego wchodzą następujące ugrupowania: KORWiN, Ruch Narodowy, Federacja dla Rzeczypospolitej, Skuteczni, Pobudka, Partia Kierowców oraz Fundacja Życie i Rodzina. Wspólnie startują oni w wyborach do Parlamentu Europejskiego.

Kilka dni temu Cejrowski poinformował, że dziś zagłosowałby właśnie na Konfederację. „Przeanalizowałem. Gdybym musiał głosować dzisiaj, to na Konfederację. Ważne dla mnie są takie sprawy: zakaz zabijania dzieci, kapitalizm, wolny rynek, walka z Unią, wybory bezpośrednie, bez list partyjnych. Władza państwowa ma być mała i WON z mojego domu, z firmy, z pola, ze szkoły, ze szpitala, z gospodarki” – napisał.

„WSZYSCY WON – Obywatele mają być wolni, a Polska niepodległa. Tego bym chciał i za tym zawsze głosuję. Wiem jednocześnie, że nigdy , nikt nie da ci wszystkiego, na czym ci zależy” – dodał Cejrowski.

Podróżnik stwierdził również, że poszczególni członkowie Konfederacji gwarantują mu to, na czym mu zależy. „Kaja Godek gwarantuje mi walkę z aborcją. Korwin walkę z socjalizmem i biurokracją. Narodowcy walkę o niepodległość i mocną Polskę. Pan Jakubiak o kapitalizm i przedsiębiorczość” – pisał.

Cejrowski: „Nie chcę być na plakatach”

Słowa te Konfederacja wykorzystała na grafice udostępnianej w mediach społecznościowych z podpisem: „Wojciech Cejrowski oficjalnie popiera Konfederację! (…) 26 maja wspólnie z Wojciechem Cejrowskim głosujemy na listę nr 1!” – czytamy.

To nie spodobało się podróżnikowi, który ostro skrytykował wykorzystanie wizerunku bez własnej zgody. „Poparłem program, poparłem osoby, nigdy partie. NIE CHCĘ BYĆ NA PLAKATACH WYBORCZYCH. Nikt nie pytał mnie o zdanie, ani o pozwolenie na wykorzystanie wizerunki i nazwiska w kampanii politycznej. NIE CHCĘ BYĆ NA PLAKATACH WYBORCZYCH. Wrrr” – napisał Cejrowski na Facebooku.

Post Wojciecha Cejrowskiego znajduje się pod TYM adresem.

7 thoughts on “WOJCIECH CEJROWSKI NIE CHCE BYĆ TWARZĄ KONFEDERACJI – JAK MYŚLISZ DLA CZEGO ?

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: