loading...
loading...
loading...
"SZOKUJĄCY TEMAT DNIA" 20.30 M.MACIAK CW24TV + GOŚCIE TELE KONFERENCJA20 maja 2019
2 dni pozostało.
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ – KANAŁ FILMOWY WSZYSTKIE NOWE MATERIAŁ FILMOWE ORAZ ZARCHIWIZOWANE VIDEO STREAM LIVE
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ -STREAM LIVE – NA ŻYWO OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU 20:30 + CHAT + PRIV. VIDEO ROZMOWY
ZOSTAŃ SAMODZIELNYM AUTOREM NA M-forum kliknij w poniższy obrazek dowiedz się jak i co ? DZIAŁAJ :-)
SKUTECZNE WSPARCIE BEZ WPŁAT !!
BLOK REKLAMOWY

M-fo A.V Live. <<wróć do Nius<<rum

Jeśli chcesz wesprzeć finansowo rozbudowę i utrzymanie strony dowolnym datkiem poniżej panel Peypal nawet nie posiadając konta Peypal można dokonać wpłaty wprost z swojej karty .Jeśli chcesz wesprzeć wybranego autora wpisów w opcji wpłaty wpisz nick autora z dopiskiem "DAROWIZNA DLA ……… " wpłata zostanie automatycznie przesłana wskazanemu autorowi .M-forum AV Live jest w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. WESPRZYJ NASZĄ DZIAŁALNOŚĆ DOWOLNĄ KWOTĄ DAROWIZNY – :-)

WOJCIECH CEJROWSKI NIE CHCE BYĆ TWARZĄ KONFEDERACJI – JAK MYŚLISZ DLA CZEGO ?

Our Reader Score
[Total: 1 Average: 1]

Wojciech Cejrowski nie kryje złości z powodu decyzji Konfederacji o umieszczeniu go na plakacie wyborczym. Podróżnik podkreślił, że chociaż może poprzeć program czy osoby to nie zamierza popierać żadnej partii.

Już kilka razy Wojciech Cejrowski wypowiadał się bardzo pozytywnie na temat Konfederacji. Jest to ugrupowanie, w skład którego wchodzą następujące ugrupowania: KORWiN, Ruch Narodowy, Federacja dla Rzeczypospolitej, Skuteczni, Pobudka, Partia Kierowców oraz Fundacja Życie i Rodzina. Wspólnie startują oni w wyborach do Parlamentu Europejskiego.

Kilka dni temu Cejrowski poinformował, że dziś zagłosowałby właśnie na Konfederację. „Przeanalizowałem. Gdybym musiał głosować dzisiaj, to na Konfederację. Ważne dla mnie są takie sprawy: zakaz zabijania dzieci, kapitalizm, wolny rynek, walka z Unią, wybory bezpośrednie, bez list partyjnych. Władza państwowa ma być mała i WON z mojego domu, z firmy, z pola, ze szkoły, ze szpitala, z gospodarki” – napisał.

„WSZYSCY WON – Obywatele mają być wolni, a Polska niepodległa. Tego bym chciał i za tym zawsze głosuję. Wiem jednocześnie, że nigdy , nikt nie da ci wszystkiego, na czym ci zależy” – dodał Cejrowski.

Podróżnik stwierdził również, że poszczególni członkowie Konfederacji gwarantują mu to, na czym mu zależy. „Kaja Godek gwarantuje mi walkę z aborcją. Korwin walkę z socjalizmem i biurokracją. Narodowcy walkę o niepodległość i mocną Polskę. Pan Jakubiak o kapitalizm i przedsiębiorczość” – pisał.

Cejrowski: „Nie chcę być na plakatach”

Słowa te Konfederacja wykorzystała na grafice udostępnianej w mediach społecznościowych z podpisem: „Wojciech Cejrowski oficjalnie popiera Konfederację! (…) 26 maja wspólnie z Wojciechem Cejrowskim głosujemy na listę nr 1!” – czytamy.

To nie spodobało się podróżnikowi, który ostro skrytykował wykorzystanie wizerunku bez własnej zgody. „Poparłem program, poparłem osoby, nigdy partie. NIE CHCĘ BYĆ NA PLAKATACH WYBORCZYCH. Nikt nie pytał mnie o zdanie, ani o pozwolenie na wykorzystanie wizerunki i nazwiska w kampanii politycznej. NIE CHCĘ BYĆ NA PLAKATACH WYBORCZYCH. Wrrr” – napisał Cejrowski na Facebooku.

Post Wojciecha Cejrowskiego znajduje się pod TYM adresem.

https://www.facebook.com/Wojciech.Cejrowski/posts/2385264328185112
https://www.facebook.com/Wojciech.Cejrowski/posts/2385264328185112

7 thoughts on “WOJCIECH CEJROWSKI NIE CHCE BYĆ TWARZĄ KONFEDERACJI – JAK MYŚLISZ DLA CZEGO ?

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

loading...
loading...
LIVE AKTYWNY KLIKNIJ ABY WYŚWIETLIĆ
TRANSMISJA ZAKOŃCZONA
%d bloggers like this: