loading...
loading...
loading...
"SZOKUJĄCY TEMAT DNIA" 20.30 M.MACIAK CW24TV + GOŚCIE TELE KONFERENCJA20 maja 2019
2 dni pozostało.
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ – KANAŁ FILMOWY WSZYSTKIE NOWE MATERIAŁ FILMOWE ORAZ ZARCHIWIZOWANE VIDEO STREAM LIVE
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ -STREAM LIVE – NA ŻYWO OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU 20:30 + CHAT + PRIV. VIDEO ROZMOWY
ZOSTAŃ SAMODZIELNYM AUTOREM NA M-forum kliknij w poniższy obrazek dowiedz się jak i co ? DZIAŁAJ :-)
SKUTECZNE WSPARCIE BEZ WPŁAT !!
BLOK REKLAMOWY

M-fo A.V Live. <<wróć do Nius<<rum

Jeśli chcesz wesprzeć finansowo rozbudowę i utrzymanie strony dowolnym datkiem poniżej panel Peypal nawet nie posiadając konta Peypal można dokonać wpłaty wprost z swojej karty .Jeśli chcesz wesprzeć wybranego autora wpisów w opcji wpłaty wpisz nick autora z dopiskiem "DAROWIZNA DLA ……… " wpłata zostanie automatycznie przesłana wskazanemu autorowi .M-forum AV Live jest w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. WESPRZYJ NASZĄ DZIAŁALNOŚĆ DOWOLNĄ KWOTĄ DAROWIZNY – :-)

USA PRZERWA W AGRESJI NA WENEZUELĘ – ŹLE OCENIONA SIŁA MADURO.

Our Reader Score
[Total: 18 Average: 4.9]

USA: „Nie doceniliśmy Maduro, to twardziel”

Wyraźne tarcia pojawiły się w administracji USA  pomiędzy prezydentem Donaldem Trumpem a „partią wojny” w jego politycznym otoczeniu, tworzoną przez sekretarza stanu Mike’a Pompeo, protegowanego przez niego specjalnego przedstawiciela ds. Wenezueli Eliotta Abramsa, doradcę ds. bezpieczeństwa narodowego Johna Boltona, senatorów Marco Rubio i Sheldona Adelsona, oraz wiceprezydenta Mike’a Pence’a.

Trump wyraził niezadowolenie z powodu „niedocenienia” przez jego administrację prezydenta Wenezueli Nicolasa Maduro, którego nazwał „twardzielem”. N. Maduro utrzymał się u władzy pomimo inspirowanej przez USA próby puczu wojskowego 30. kwietnia. „Podgrzewać atmosferę” w tych dniach starał się w pierwszej kolejności J. Bolton, na początku oświadczając że Waszyngton bierze pod uwagę bezpośrednią agresję zbrojną, następnie zaś rozsiewając „fake-newsy” jakoby minister obrony Wenezueli, dowódca gwardii prezydenckiej i pierwszy prezes Sądu Najwyższego „byli gotowi zdradzić Maduro” (wszyscy trzej potwierdzili publicznie lojalność wobec Prezydenta), a następnie jakoby N. Maduro „przygotowywał ucieczkę na Kubę”. D. Trump półżartem skarcił za to J. Boltona, twierdząc że ten „chce go zaciągnąć na wojnę”.

 

(na podst. newsweek.com opr. R.L.)

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

loading...
loading...
LIVE AKTYWNY KLIKNIJ ABY WYŚWIETLIĆ
TRANSMISJA ZAKOŃCZONA
%d bloggers like this: