DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

USA PRZERWA W AGRESJI NA WENEZUELĘ – ŹLE OCENIONA SIŁA MADURO.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

USA: „Nie doceniliśmy Maduro, to twardziel”

Wyraźne tarcia pojawiły się w administracji USA  pomiędzy prezydentem Donaldem Trumpem a „partią wojny” w jego politycznym otoczeniu, tworzoną przez sekretarza stanu Mike’a Pompeo, protegowanego przez niego specjalnego przedstawiciela ds. Wenezueli Eliotta Abramsa, doradcę ds. bezpieczeństwa narodowego Johna Boltona, senatorów Marco Rubio i Sheldona Adelsona, oraz wiceprezydenta Mike’a Pence’a.

Trump wyraził niezadowolenie z powodu „niedocenienia” przez jego administrację prezydenta Wenezueli Nicolasa Maduro, którego nazwał „twardzielem”. N. Maduro utrzymał się u władzy pomimo inspirowanej przez USA próby puczu wojskowego 30. kwietnia. „Podgrzewać atmosferę” w tych dniach starał się w pierwszej kolejności J. Bolton, na początku oświadczając że Waszyngton bierze pod uwagę bezpośrednią agresję zbrojną, następnie zaś rozsiewając „fake-newsy” jakoby minister obrony Wenezueli, dowódca gwardii prezydenckiej i pierwszy prezes Sądu Najwyższego „byli gotowi zdradzić Maduro” (wszyscy trzej potwierdzili publicznie lojalność wobec Prezydenta), a następnie jakoby N. Maduro „przygotowywał ucieczkę na Kubę”. D. Trump półżartem skarcił za to J. Boltona, twierdząc że ten „chce go zaciągnąć na wojnę”.

 

(na podst. newsweek.com opr. R.L.)

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: