NA ŻYWO 21.0024 lipca 2019
-127482 sekund temu.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

PASEK REKLAM

WSPARCIE DAROWIZNA NA UTRZYMANIE STRONY W ZAKRESIE OPŁAT STAŁYCH INTERNET CHAT LIVE ROZMOWY TELEKONFERENCYJNE

€1,00

WSPARCIE FINANSOWE PRZELEW BANKOWY

MILLENNIUM BANK W POLSCE : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030  do przelewów

zagranicznych IBAN: PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030  BIC (SWIFT) – BIGBPLPW

W tytule przelewu wpisz DAROWIZNA , inaczej opisany przelew nie dojdzie

 

Siedziba PiS poszła pod młotek. Izraelska spółka sprzedała budynek przy Nowogrodzkiej

OCENA KONTA AUTORA
OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

Siedziba PiS na ul. Nowogrodzkiej w Warszawie została sprzedana. Jak informuje Radio ZET, izraelska spółka, która jest właścicielem budynku, odsprzedała nieruchomość spółce hotelarskiej.

Znalezione obrazy dla zapytania budynek PiS nowogrodzkiej do licytacji zdjęcia
Z informacji Radia ZET wynika, że nowym właścicielem siedziby Prawa i Sprawiedliwości jest spółka Q Hotel, która zamierza postawić w tym miejscu kolejny hotel. Do najemców budynku przy ul. Nowogrodzkiej, w tym do sekretariatu siedziby PiS, trafił list dyrektora zarządzającego siecią Q Hotels. „Nie planujemy podejmować żadnych natychmiastowych kroków (…) W tego typu przypadkach proces realizacji inwestycji trwa od kilkunastu do kilkudziesięciu miesięcy” – brzmi fragment listu.
– Nowy właściciel chce tam postawić hotel. W liście do najemców zapewnia, że przez kilkanaście miesięcy nic się nie zmieni – informuje na Twitterze dziennikarz Radia ZET, Mariusz Gierszewski. Wedle nieoficjalnych informacji kwota transakcji mogła wynieść 6-7 mln euro.

Od 2007 roku właścicielem budynku przy ul. Nowogrodzkiej była izraelska spółka Metropol NH, która chciała wybudować tam wieżowiec. Planom tym sprzeciwiała się spółka Srebrna, powiązana z PiS. Firmy nie mogły się porozumieć także ws. opłat za podziemny garaż, który należał do izraelskiej spółki.
Firma Q Hotel ma obecnie pięć hoteli w Polsce, m.in. w Krakowie, Wrocławiu, Gdańsku i Katowicach. Szósty – drugi obiekt we Wrocławiu – jest obecnie w budowie. Jego otwarcie zaplanowano na 2021 rok.

 

zrodlo:Gazeta.pl

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: