KONTA AUTORÓW KLIKNIJ W WYBRANY BANER
KLIKNIJ W WYBRANY BANER
BLOGI I STRONY INTERNETOWE POLECANE PRZEZ M-FORUM

M-forum A.V Live.

TU ZNAJDZIESZ CODZIENNIE PONAD 150 INFORMACJI NIUS BEZ CENZURY !! ORAZ TRANSMISJE LIVE STREAM I MATERIAŁY AUDIO I WIDEO W ORYGINALE DOŁACZ SWOJĄ STRONĘ LUB BLOGA DO PROMOWANYCH I POLECANYCH STRON PRZEZ M-FORUM

Siedziba PiS poszła pod młotek. Izraelska spółka sprzedała budynek przy Nowogrodzkiej

Siedziba PiS na ul. Nowogrodzkiej w Warszawie została sprzedana. Jak informuje Radio ZET, izraelska spółka, która jest właścicielem budynku, odsprzedała nieruchomość spółce hotelarskiej.

Znalezione obrazy dla zapytania budynek PiS nowogrodzkiej do licytacji zdjęcia
Z informacji Radia ZET wynika, że nowym właścicielem siedziby Prawa i Sprawiedliwości jest spółka Q Hotel, która zamierza postawić w tym miejscu kolejny hotel. Do najemców budynku przy ul. Nowogrodzkiej, w tym do sekretariatu siedziby PiS, trafił list dyrektora zarządzającego siecią Q Hotels. „Nie planujemy podejmować żadnych natychmiastowych kroków (…) W tego typu przypadkach proces realizacji inwestycji trwa od kilkunastu do kilkudziesięciu miesięcy” – brzmi fragment listu.
– Nowy właściciel chce tam postawić hotel. W liście do najemców zapewnia, że przez kilkanaście miesięcy nic się nie zmieni – informuje na Twitterze dziennikarz Radia ZET, Mariusz Gierszewski. Wedle nieoficjalnych informacji kwota transakcji mogła wynieść 6-7 mln euro.

Od 2007 roku właścicielem budynku przy ul. Nowogrodzkiej była izraelska spółka Metropol NH, która chciała wybudować tam wieżowiec. Planom tym sprzeciwiała się spółka Srebrna, powiązana z PiS. Firmy nie mogły się porozumieć także ws. opłat za podziemny garaż, który należał do izraelskiej spółki.
Firma Q Hotel ma obecnie pięć hoteli w Polsce, m.in. w Krakowie, Wrocławiu, Gdańsku i Katowicach. Szósty – drugi obiekt we Wrocławiu – jest obecnie w budowie. Jego otwarcie zaplanowano na 2021 rok.

 

zrodlo:Gazeta.pl

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: