DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

PILNE! PiS zdjął z porządku obrad projekt przeciwko ustawie 447. „Polska leży plackiem przed Przedsiębiorstwem Holokaust”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

– PiS zdjął z porządku obrad projekt ustawy anty-447 – poinformował ruch Kukiz’15 na swoim Twitterze. Zaznaczono, że „znowu ulegli pod presją Izraela”.

 Polska już nie na kolanach, tylko leży plackiem przed Przedsiębiorstwem Holokaust – ocenił poseł Tomasz Rzymkowski.

https://twitter.com/TRzymkowski/status/1128572821213462529/photo/1

zrodlo:https://nczas.com/2019/05/15/pilne-pis-zdjal-z-porzadku-obrad-projekt-przeciwko-ustawie-447-polska-lezy-plackiem-przed-przedsiebiorstwem-holokaust/?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

2 thoughts on “PILNE! PiS zdjął z porządku obrad projekt przeciwko ustawie 447. „Polska leży plackiem przed Przedsiębiorstwem Holokaust”

  1. no I dobrze mowia, oby starczylo im jaj do dzialania a ostatecznie niech do wladzy dojda ludzie, ktorzy beda dbac o interes polski narodowy I wszystkich zlodziei od roku 89 nalezy pozbawic majatku I powsadzac do wiezienia.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: