loading...
loading...
loading...
"SZOKUJĄCY TEMAT DNIA" 20.30 M.MACIAK CW24TV + GOŚCIE TELE KONFERENCJA20 maja 2019
2 dni pozostało.
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ – KANAŁ FILMOWY WSZYSTKIE NOWE MATERIAŁ FILMOWE ORAZ ZARCHIWIZOWANE VIDEO STREAM LIVE
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ -STREAM LIVE – NA ŻYWO OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU 20:30 + CHAT + PRIV. VIDEO ROZMOWY
ZOSTAŃ SAMODZIELNYM AUTOREM NA M-forum kliknij w poniższy obrazek dowiedz się jak i co ? DZIAŁAJ :-)
SKUTECZNE WSPARCIE BEZ WPŁAT !!
BLOK REKLAMOWY

M-fo A.V Live. <<wróć do Nius<<rum

Jeśli chcesz wesprzeć finansowo rozbudowę i utrzymanie strony dowolnym datkiem poniżej panel Peypal nawet nie posiadając konta Peypal można dokonać wpłaty wprost z swojej karty .Jeśli chcesz wesprzeć wybranego autora wpisów w opcji wpłaty wpisz nick autora z dopiskiem "DAROWIZNA DLA ……… " wpłata zostanie automatycznie przesłana wskazanemu autorowi .M-forum AV Live jest w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. WESPRZYJ NASZĄ DZIAŁALNOŚĆ DOWOLNĄ KWOTĄ DAROWIZNY – :-)

PAPIEŻ FRANCISZEK WYSYŁA DO POLSKI EGZEKUTORA Z NADZWYCZAJNYMI PEŁNOMOCNICTWAMI – LIKWIDACJA POLSKIEGO EPISKOPATU I STRUKTUR POLSKIEGO KOŚCIOŁA TO KWESTIA TYGODNI

Our Reader Score
[Total: 0 Average: 0]

Wygląda na to, że informacje o filmie Tomasza Sekielskiego dotarły do Watykanu i papież Franciszek postanowił zrobić nad Wisłą porządek. W przyszłym miesiącu członkom Konferencji Episkopatu Polski wizytę złoży abp Charles Scicluna. Jest on głównym specem Stolicy Apostolskiej od walki z pedofilami w sutannach.

Choć rzecznik KEP ksiądz Paweł Rytel-Andrianik zapewnia, że decyzja o zaproszeniu abpa Scicluny zapadła w czerwcu 2018 roku, to trudno nie zwrócić uwagi na to, że potwierdzenie jego przyjazdu do Polski zbiega się w czasie z premierą filmu Tomasza Sekielskiego „Tylko nie mów nikomu”. Film pokazuje działania księży-pedofilów, z którymi arcybiskup Malty od lat walczy.

To właśnie on przygotował dla papieża Franciszka dokument na temat Chile. To sprawozdanie było podstawą dla późniejszych decyzji papieża. Po liście Franciszka do wiernych w tym kraju ponad 30 biskupów złożyło dymisje na ręce papieża, kilka z nich zostało już przyjętych. Maltański dostojnik od lat zajmuje się problemem pedofilii w Kościele. Jeszcze za czasów pontyfikatu Jana Pawła II prowadził on dochodzenia kanoniczne.

– Nikt w Kościele nie stoi ponad prawem. Biskupi są na służbie ludzi, nie są zwolnieni z odpowiedzialności prawnej. Jeśli wyrządzają zło, trzeba to zgłosić i poddać ich procedurom, jak wszystkich innych – tak abp Scicluna przedstawił swego czasu swój pogląd na ściganie księży-pedofilów. Można się spodziewać, że w Polsce będzie równie nieprzejednany, jak w Chile.

==========================

PS MAJSTERSZTYK ……. CHOCIAŻ BIORĄC POD UWAGĘ LOTNOŚĆ I INTELIGENCJE PRZECIĘTNEGO CEBULAKA Z NAD WISŁY I ODRY ……….. TO AKCJA BYŁA ŁATWA …

w miejsce episkopatu wstawia SANCHEDRYN ?? ALBO ……….. I NACZELNY RABIN

ZAPROPONUJE CEBULAKOM ZOSTAŃ WYZNAWCOM JUDAIZMU !!! ODEJDŹ OD ZBRODNICZEGO KOŚCIOŁA …….

I WIELU !! „WIELU ZOSTANIE JUDEJCZYKAMI ……….. ZAPISY NA SZABESGOJA JUŻ NIEBAWEM ……………..

TAK JAK KIEDYŚ NA FOLKSDOICZA ……….. profity praca pieniądze ……

5 thoughts on “PAPIEŻ FRANCISZEK WYSYŁA DO POLSKI EGZEKUTORA Z NADZWYCZAJNYMI PEŁNOMOCNICTWAMI – LIKWIDACJA POLSKIEGO EPISKOPATU I STRUKTUR POLSKIEGO KOŚCIOŁA TO KWESTIA TYGODNI

  1. Nie ma głupszego narodu jak polactwo panie Tatar. Ja też Tatar, więc jebaj tych przychlastów polskich, szkoda dla nich karku nadstawiać.

  2. Papiez Franciszek niech lepiej wyczysci Watykan z pedofilii i satanistycznych rytualow na dzieciach.Najpierw swoje podworko niech uprzatnie.Najpierw przysylaja nam czyscicieli antysemityzmu teraz nastepni czysciciele….Od lat huczy w internecie o pedofilstwie w Watykanie .Jedna z glosniejszych spraw to byly Legiony Chrystusa i jego zalozyciela pedofila ,zaufanego papieza……Juz mnie na wymioty zbiera jak patrze sie na to hypokryzje,na tych poprzepieranych slugusow nie BOGA tylko ancychrysta. Odstawianie nastepnego cyrku przed publika.Czy oni naprawde mysla,ze wszyscy sa idiotami…??????
    Kto jest rezyserem tego spektaklu i co on ma na celu to chyba wiekszosc wie …Pozdrawiam myslacych ludzi.

    1. PEWNIE ŻE MASZ RACJE ALE !! niestety Polskę można wrobić w co się chcę i jak sie chce to i krk Polski beknie za wszystkich watykańskich zboczeńców – BĘDZIEMY ZNANI JAKO MORDERCY ŻYDÓW ZŁODZIEJE ICH MAJĄTKÓW I DOTEGO WYZNAWCÓW ZBOCZONEJ ODMIANY KATOLICYZMU POLSKIEGO – TO BĘDZIE KOLEJNY KROK OGŁOSZĄ ŻE KOŚCIUŁ W POLSCE STAŁ SIE ZWYRODNIAŁY I CAŁY SWIAT NAS POTĘPI ………. ZOBACZYSZ TO WSZYSTKO JUŻ W TYM ROKU …..

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

loading...
loading...
LIVE AKTYWNY KLIKNIJ ABY WYŚWIETLIĆ
TRANSMISJA ZAKOŃCZONA
%d bloggers like this: