loading...
loading...
loading...
"SZOKUJĄCY TEMAT DNIA" 20.30 M.MACIAK CW24TV + GOŚCIE TELE KONFERENCJA20 maja 2019
2 dni pozostało.
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ – KANAŁ FILMOWY WSZYSTKIE NOWE MATERIAŁ FILMOWE ORAZ ZARCHIWIZOWANE VIDEO STREAM LIVE
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ -STREAM LIVE – NA ŻYWO OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU 20:30 + CHAT + PRIV. VIDEO ROZMOWY
ZOSTAŃ SAMODZIELNYM AUTOREM NA M-forum kliknij w poniższy obrazek dowiedz się jak i co ? DZIAŁAJ :-)
SKUTECZNE WSPARCIE BEZ WPŁAT !!
BLOK REKLAMOWY

M-fo A.V Live. <<wróć do Nius<<rum

Jeśli chcesz wesprzeć finansowo rozbudowę i utrzymanie strony dowolnym datkiem poniżej panel Peypal nawet nie posiadając konta Peypal można dokonać wpłaty wprost z swojej karty .Jeśli chcesz wesprzeć wybranego autora wpisów w opcji wpłaty wpisz nick autora z dopiskiem "DAROWIZNA DLA ……… " wpłata zostanie automatycznie przesłana wskazanemu autorowi .M-forum AV Live jest w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. WESPRZYJ NASZĄ DZIAŁALNOŚĆ DOWOLNĄ KWOTĄ DAROWIZNY – :-)

KORWIN MIKKE – KOLEJNA PRÓBA ZATOPIENIA KONFEDERACJI …. NIE PIERWSZA I NIE OSTATNIA W JEGO WYKONANIU

Our Reader Score
[Total: 1 Average: 5]

„Wolę, jak pedofil poklepie córkę po pupie”

Pedofilia jest tematem, który ostatnimi czasy doczekał się komentarzy ze strony bardzo wielu przedstawicieli opinii publicznej. Jednym z nich jest startutjący w wyborach do Europarlamentu Janusz Korwin-Mikke, który w bardzo ostrych słowach odniósł się do filmu Tomasza Sekielskiego. Polityk przekroczył kolejną granicę.

Pedofilia w Kościele katolickim to bez wątpienia jeden z najważniejszych tematów ostatnich dni. Politycy, przedstawiciele kleru i autorytety moralne prześcigały się wręcz w komentowaniu obrazu Tomasza Sekielskiego – „Tylko nie mów nikomu”. Do dyskusji dołączył polityk partii KORWIN – Janusz Korwin-Mikke, który w ostrych słowach powiedział, co tak naprawdę sądzi o wykorzystywaniu seksualnym nieletnich.

Pedofilia broniona przez Korwina. Szokujące słowa polityka

Janusz Korwin-Mikke od zawsze był osobą bardzo znaną, jeśli chodzi o swoje kontrowersyjne poglądy. Polityk, który będzie próbował tej wiosny dostać się do europarlamentu, zszokował opinię publiczną bardzo mocnymi słowami o wykorzystywaniu seksualnych nieletnich. Polityk nie zważając na słowa, powiedział, że o wiele bardziej preferuje, żeby jego dzieci były napastowane przez ludzi chorych na to zaburzenie seksualności, niż żeby uczestniczyły w lekcjach wychowania seksualnego.

– Moskwa bierze na agentów ludzi, którzy są pedofilami? Do tej pory myślałem, że jestem agentem rosyjskim, a teraz się okazuje, że jestem pedofilem. Zdecydowanie wolę, jak pedofil poklepie mi córkę po pupie, niż jak córka pójdzie na lekcję wychowania seksualnego. Po tych lekcjach dziewczyny przestają umieć kochać – powiedział lider partii KORWIN.

Atak w kierunku Unii Europejskiej

Po mocnym ataku w kierunku dyskusji publicznej dotyczącej pedofilii polityk powiedział, co sądzi o Parlamencie Europejskim. Te słowa mogą być odebrane jako akt dużej hipokryzji ze strony przedstawiciela prawicy, patrząc na to, że sam wystawił swoje ugrupowanie do elekcji pod szyldem Konfederacji z Ruchem Narodowym, Kają Godek i Grzegorzem Braunem.

– Wycofałem się z europarlamentu, żeby wziąć trochę urlopu od tej głupoty. Teraz trzeba wrócić. Mam nadzieję, że będę na grobie Unii Europejskiej. Wszyscy mówią w kuluarach, że to ostatnia kadencja Parlamentu Europejskiego. Odkąd zdrajcy podpisali traktat lizboński, Polska utraciła niepodległość. Prawo unijne ma pierwszeństwo przed polskim, a z tego wynika, że Polska nie jest już niepodległym państwem. Teraz chcą przerobić Unię na państwo unitarne, czyli coś na kształt Związku Socjalistycznych Republik Europejskich. To robią spiskowcy – tłumaczy Korwin-Mikke

 

One thought on “KORWIN MIKKE – KOLEJNA PRÓBA ZATOPIENIA KONFEDERACJI …. NIE PIERWSZA I NIE OSTATNIA W JEGO WYKONANIU

  1. „Odkąd zdrajcy podpisali traktat lizboński, Polska utraciła niepodległość. Prawo unijne ma pierwszeństwo przed polskim, a z tego wynika, że Polska nie jest już niepodległym państwem. Teraz chcą przerobić Unię na państwo unitarne, czyli coś na kształt Związku Socjalistycznych Republik Europejskich. To robią spiskowcy”

    POPIS TEŻ W TYM UCZESTNICZY, WPROWADZĄ NAWET NAJGORSZĄ DLA SPOŁECZEŃSTWA USTAWĘ PO BO WIERZY W KOMUNIZM A PIS BO SIĘ ZESTRACH GIGANTÓW GLOBALNYCH ALE TO TCHÓRZE SĄ WIĘC NIE MA CO SIĘ ŁUDZIĆ

    MUSICIE WZIĄĆ SPRAWY WE WŁĄSNE RĘCE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

loading...
loading...
LIVE AKTYWNY KLIKNIJ ABY WYŚWIETLIĆ
TRANSMISJA ZAKOŃCZONA
%d bloggers like this: