loading...
loading...
loading...
"SZOKUJĄCY TEMAT DNIA" 20.30 M.MACIAK CW24TV + GOŚCIE TELE KONFERENCJA20 maja 2019
2 dni pozostało.
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ – KANAŁ FILMOWY WSZYSTKIE NOWE MATERIAŁ FILMOWE ORAZ ZARCHIWIZOWANE VIDEO STREAM LIVE
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ -STREAM LIVE – NA ŻYWO OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU 20:30 + CHAT + PRIV. VIDEO ROZMOWY
ZOSTAŃ SAMODZIELNYM AUTOREM NA M-forum kliknij w poniższy obrazek dowiedz się jak i co ? DZIAŁAJ :-)
SKUTECZNE WSPARCIE BEZ WPŁAT !!
BLOK REKLAMOWY

M-fo A.V Live. <<wróć do Nius<<rum

Jeśli chcesz wesprzeć finansowo rozbudowę i utrzymanie strony dowolnym datkiem poniżej panel Peypal nawet nie posiadając konta Peypal można dokonać wpłaty wprost z swojej karty .Jeśli chcesz wesprzeć wybranego autora wpisów w opcji wpłaty wpisz nick autora z dopiskiem "DAROWIZNA DLA ……… " wpłata zostanie automatycznie przesłana wskazanemu autorowi .M-forum AV Live jest w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. WESPRZYJ NASZĄ DZIAŁALNOŚĆ DOWOLNĄ KWOTĄ DAROWIZNY – :-)

Eurowizja 2019. Tragedia podczas finału, śmiertelny wypadek

Our Reader Score
[Total: 0 Average: 0]

Eurowizja 2019: tragedia podczas finału. Nie żyje mężczyzna. Do szokującego wydarzenia doszło kilka dni temu, dziś jednak poinformowano o śmierci pracownika.

    Tragedia na Eurowizji 2019 w Izraelu - Eurowizja 2019: śmiertelny wypadek w Tel Awiwie. Nie żyje jedna osoba

Do tragicznego wypadku doszło już w poniedziałek przy przygotowaniach do konkursu. Dopiero dziś podano oficjalną informację o śmierci 66-letniego mężczyzny. Eurowizja 2019: co doprowadziło do tragedii?

Świat obiegła szokująca wiadomość: nie żyje jeden z pracowników pomagających w przygotowaniach konkursu. Do tragedii doszło w poniedziałek przy rozładowywaniu sprzętu. 66-letni Fuldi Schwartz w trakcie przygotowań do konkursu piosenki uległ strasznemu wypadkowi – jeden z elementów oświetlenia prewrócił się i trafił prosto w niego.

Karetka przyjechała natychmiast i Izraelczyk został natychmiastowo przeniesiony do szpitala. Tamtejsze media informują, że mężczyzna doznał poważnych urazów kręgosłupa, głowy i żeber. Doszło także do przebicia płuca i choć lekarze zrobili wszystko, co w ich mocy, nie udało im się uratować mężczyzny. Rzekomo pracownik we wtorkowy wieczór poczuł się dużo gorzej i zmarł kolejnego dnia.

Organizatorzy konkursu wystosowali oficjalne oświadczenie:

– Składamy nasze kondolencje najbliższym zmarłego. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i ochrona wszystkich osób biorących udział w Konkursie Piosenki Eurowizji.

Policja rozpoczęła śledztwo w sprawie wypadku, w mediach pojawiło się także oświadczenie członków rodziny tragicznie zmarłego mężczyzny. Przyznają, że nie winią organizatorów, dziwi ich jednak, że pewne procedury bezpieczeństw nie zostały dopilnowane przy tak dużym wydarzeniu. Eurowizja 2019: tragiczna śmierć pracownika wstrząsnęła opinią publiczną. Śledztwo w sprawie wypadku wciąż trwa. Czy organizatorzy konkursu dopilnowali wszystkich procedur?

 

zrodlo:https://lelum.pl/eurowizja-2019-tragedia-nie-zyje/

One thought on “Eurowizja 2019. Tragedia podczas finału, śmiertelny wypadek

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

loading...
loading...
LIVE AKTYWNY KLIKNIJ ABY WYŚWIETLIĆ
TRANSMISJA ZAKOŃCZONA
%d bloggers like this: