loading...
loading...
loading...
"SZOKUJĄCY TEMAT DNIA" 20.30 M.MACIAK CW24TV + GOŚCIE TELE KONFERENCJA20 maja 2019
2 dni pozostało.
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ – KANAŁ FILMOWY WSZYSTKIE NOWE MATERIAŁ FILMOWE ORAZ ZARCHIWIZOWANE VIDEO STREAM LIVE
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ -STREAM LIVE – NA ŻYWO OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU 20:30 + CHAT + PRIV. VIDEO ROZMOWY
ZOSTAŃ SAMODZIELNYM AUTOREM NA M-forum kliknij w poniższy obrazek dowiedz się jak i co ? DZIAŁAJ :-)
SKUTECZNE WSPARCIE BEZ WPŁAT !!
BLOK REKLAMOWY

M-fo A.V Live. <<wróć do Nius<<rum

Jeśli chcesz wesprzeć finansowo rozbudowę i utrzymanie strony dowolnym datkiem poniżej panel Peypal nawet nie posiadając konta Peypal można dokonać wpłaty wprost z swojej karty .Jeśli chcesz wesprzeć wybranego autora wpisów w opcji wpłaty wpisz nick autora z dopiskiem "DAROWIZNA DLA ……… " wpłata zostanie automatycznie przesłana wskazanemu autorowi .M-forum AV Live jest w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. WESPRZYJ NASZĄ DZIAŁALNOŚĆ DOWOLNĄ KWOTĄ DAROWIZNY – :-)

15.05.19 – NA ŻYWO TELEKONFERENCJA PITOŃ TV , M.MACIAK , A.JABŁONOWSKI I JACK CALEIB – SYTUACJA KRYTYCZNA CZY TO JUŻ „ZA PIEĆ POLIN”??

Our Reader Score
[Total: 3 Average: 5]

 

 

Wsparcie finansowe

Darowizna na rozwój i utrzymanie strony i redakcji w tytule wpisz darowizna , można wybrać krotność sumy WIELKIE DZIĘKI !!

€1,00

4 thoughts on “15.05.19 – NA ŻYWO TELEKONFERENCJA PITOŃ TV , M.MACIAK , A.JABŁONOWSKI I JACK CALEIB – SYTUACJA KRYTYCZNA CZY TO JUŻ „ZA PIEĆ POLIN”??

  1. Pod koniec to odlecieliście w kosmos! SAJENS FIKSZYN! Ja gadam z ludźmi. POlacy mają w dupie żydów, 447, i wszystko wokół. Żadnego cudu nie będzie. Będzie rozbiór PL i huj. Każdy ma to głęboko w dupie i będzie głosował na POPIS bo dają pieniądze.

  2. jest film jak nasza reprezentacja siatkowki wyladowala na Okeciu w zeszlym roku,mistrzowie swiata i lotnisko obstawiaja sniade typy w ciemnozielonych mundurach i maja izraelskie gwiazdy remfana na piersi i na ramieniu,nieprawda mozna spacerowac z szabla bez konsekwencji

  3. panie Wojtku,potwierdzam manewry o nazwie Dragon, 30000 naszych,ukraincow i amerykanow w czerwcu,a 14 lipca ma byc operacja Iran

  4. prosze panow szanownych o komentarz, jak to sie dzieje, ze nikt z konkurentow PIS nie podnosi sprawy bogactwa polskich złoz czyli 4 bilionow dolarow ukrytych pod ziemia, o czym wiemy od czasow raportu geologicznego za Gierka, przeciez ten kto upowszechni te wiedze wsrod Polakow, automatycznie ma wygrane wybory, oblicza sie, ze samego gazu jest pod nami tyle, ze kazdy Polak otrzymałby zan 1 milion na emeryture

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

loading...
loading...
LIVE AKTYWNY KLIKNIJ ABY WYŚWIETLIĆ
TRANSMISJA ZAKOŃCZONA
%d bloggers like this: