loading...
loading...
loading...
"SZOKUJĄCY TEMAT DNIA" 20.30 M.MACIAK CW24TV + GOŚCIE TELE KONFERENCJA20 maja 2019
2 dni pozostało.
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ – KANAŁ FILMOWY WSZYSTKIE NOWE MATERIAŁ FILMOWE ORAZ ZARCHIWIZOWANE VIDEO STREAM LIVE
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ -STREAM LIVE – NA ŻYWO OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU 20:30 + CHAT + PRIV. VIDEO ROZMOWY
ZOSTAŃ SAMODZIELNYM AUTOREM NA M-forum kliknij w poniższy obrazek dowiedz się jak i co ? DZIAŁAJ :-)
SKUTECZNE WSPARCIE BEZ WPŁAT !!
BLOK REKLAMOWY

M-fo A.V Live. <<wróć do Nius<<rum

Jeśli chcesz wesprzeć finansowo rozbudowę i utrzymanie strony dowolnym datkiem poniżej panel Peypal nawet nie posiadając konta Peypal można dokonać wpłaty wprost z swojej karty .Jeśli chcesz wesprzeć wybranego autora wpisów w opcji wpłaty wpisz nick autora z dopiskiem "DAROWIZNA DLA ……… " wpłata zostanie automatycznie przesłana wskazanemu autorowi .M-forum AV Live jest w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. WESPRZYJ NASZĄ DZIAŁALNOŚĆ DOWOLNĄ KWOTĄ DAROWIZNY – :-)

Toruński agent WSI, Sekielski, o znamiennych rysach………

Our Reader Score
[Total: 0 Average: 0]

Toruński agent WSI, Sekielski, o znamiennych rysach, był twórcą a zarazem opiniotwórcą kolejnego filmu o pedofilii w Kościele.
Zapomniał dodać, że dokument oparto na fałszywym zmontowanym założeniu, a osoba duchownego nie jest do końca prawdziwa.

Obraz może zawierać: 1 osoba, broda
W latach 1981 – 1990, komunistyczna bezpieka jak i WSI, o znamiennych osobowościach(pochodzenia żydowskiego), która wprowadzała do Kościoła agentów, po akcji Hiacynt, wykorzystała wiele dokumentów, które zostały wykorzystywane przeciwko KK. Do seminariów, zakonów, wprowadzała armię uzależnionych od sodomii orędowników, aby od wewnątrz doprowadzać do paraliżu instytucji, co za tym idzie, doprowadzać do skandali, które miałaby doprowadzić do odejścia wiernych z Kościoła.
Znamy przykłady IPN, jak SB, WSI, podparta agenturą żydowską podkładała na szlakach pielgrzymek zużyte kondony, do grup wprowadzała prostytutki, których celem było uwodzenie młodzieży, w tym także homoseksualistów….
zrodlo:Facebook:https://www.facebook.com/photo.php?

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

loading...
loading...
LIVE AKTYWNY KLIKNIJ ABY WYŚWIETLIĆ
TRANSMISJA ZAKOŃCZONA
%d bloggers like this: