KONTA AUTORÓW KLIKNIJ W WYBRANY BANER
KLIKNIJ W WYBRANY BANER
BLOGI I STRONY INTERNETOWE POLECANE PRZEZ M-FORUM

M-forum A.V Live.

TU ZNAJDZIESZ CODZIENNIE PONAD 150 INFORMACJI NIUS BEZ CENZURY !! ORAZ TRANSMISJE LIVE STREAM I MATERIAŁY AUDIO I WIDEO W ORYGINALE DOŁACZ SWOJĄ STRONĘ LUB BLOGA DO PROMOWANYCH I POLECANYCH STRON PRZEZ M-FORUM

CZERWONE

Toruński agent WSI, Sekielski, o znamiennych rysach………

Toruński agent WSI, Sekielski, o znamiennych rysach, był twórcą a zarazem opiniotwórcą kolejnego filmu o pedofilii w Kościele.
Zapomniał dodać, że dokument oparto na fałszywym zmontowanym założeniu, a osoba duchownego nie jest do końca prawdziwa.

Obraz może zawierać: 1 osoba, broda
W latach 1981 – 1990, komunistyczna bezpieka jak i WSI, o znamiennych osobowościach(pochodzenia żydowskiego), która wprowadzała do Kościoła agentów, po akcji Hiacynt, wykorzystała wiele dokumentów, które zostały wykorzystywane przeciwko KK. Do seminariów, zakonów, wprowadzała armię uzależnionych od sodomii orędowników, aby od wewnątrz doprowadzać do paraliżu instytucji, co za tym idzie, doprowadzać do skandali, które miałaby doprowadzić do odejścia wiernych z Kościoła.
Znamy przykłady IPN, jak SB, WSI, podparta agenturą żydowską podkładała na szlakach pielgrzymek zużyte kondony, do grup wprowadzała prostytutki, których celem było uwodzenie młodzieży, w tym także homoseksualistów….

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: