NA ŻYWO DZIŚ !! 21.00 ALEKSANDER JABŁONOWSKI & JACK CALEIB - RZEŹ KANAŁÓW Y.T CZYLI ZAMORDYZM RUSZYŁ CAŁĄ PARĄ !18 września 2019
21.00 START LIVE STREAM

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

Jacek Saryusz-Wolski: Pedofilia w kościele?Problem wydumany żeby jątrzyć

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

„Zjawisko pedofilii dotyczy Kościoła w sensie procentowo-promilowym w mniejszym stopniu niż wszystkich innych kategorii zawodowych i społecznych, więc jest to problem wydumany, wymyślony specjalnie po to, żeby jątrzyć” – stwierdził na antenie TVP Info europoseł Jacek Saryusz-Wolski.

Jacek Saryusz-Wolski /Beata Zawrzel /Reporter
Jacek Saryusz-Wolski/Beata Zawrzel/Reporter

Europoseł i kandydat PiS w wyborach do PE Jacek Saryusz-Wolski przyznał, że zjawisko pedofilii jest „straszne i należy je zwalczać”.
Zdaniem polityka „opozycja totalna” szuka „tematów zastępczych”, bo nie ma nic do powiedzenia w sprawach unijnych.

„Atak na Kościół jest polityczny i ma swoje własne cele, tak samo jak grzanie tematu 447. To wszystko są tematy antypisowskie” – ocenił.

Według Saruysz-Wolskiego, zjawisko pedofilii dotyczy Kościoła „w sensie procentowo-promilowym w mniejszym stopniu niż wszystkich innych kategorii zawodowych i społecznych”.

„To problem wydumany, wymyślony specjalnie po to, żeby jątrzyć” – stwierdził.

 

zrodlo:https://fakty.interia.pl/raporty/raport-pedofilia-w-kosciele/aktualnosci/news-jacek-saryusz-wolski-pedofilia-w-kosciele-problem-wydumany-z,nId,2988215?

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: