NA ŻYWO !! 21.00 A.JABŁONOWSKI + TEMAT KSIĄŻKI :-) GRAFOMANÓW - ZBIÓR PLAGIATÓW !! BEZ PODATKU I BEZ WSTYDU - SZOK !!17 lipca 2019
-40921 sekund temu.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

PASEK REKLAM

WSPARCIE DAROWIZNA NA UTRZYMANIE STRONY W ZAKRESIE OPŁAT STAŁYCH INTERNET CHAT LIVE ROZMOWY TELEKONFERENCYJNE

€1,00

WSPARCIE FINANSOWE PRZELEW BANKOWY

MILLENNIUM BANK W POLSCE : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030  do przelewów

zagranicznych IBAN: PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030  BIC (SWIFT) – BIGBPLPW

W tytule przelewu wpisz DAROWIZNA , inaczej opisany przelew nie dojdzie

 

Były mąż Kaczyńskiej szokuje. Pisze o seksie w PiS i grzeszkach polityków

OCENA KONTA AUTORA
OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

Marcin Dubieniecki – jeden z trzech mężów Marty Kaczyńskiej – po raz kolejny wbija szpilę PiS. Twierdzi, że gdyby w Polsce przyszło karać za grzech cudzołóstwa, cała partia miałaby problemy z prawem.

Marcin Dubieniecki życie prywatne polityków PiS zna jak mało kto, bo i sam w nim swego czasu uczestniczył. Przez 9 lat (w latach 2007-2016) był bowiem mężem Marty Kaczyńskiej– córki Lecha i siostrzenicy Jarosława Kaczyńskiego.

Marcin Dubieniecki

Dubieniecki napatrzył się więc na polityków i ich grzeszki, i teraz coraz częściej i głośniej decyduje się o nich opowiadać. Niedawno stwierdził na przykład, że wojna PiS i PO jest ustawiona. Politycy obu partii mieli w 2005 zawiązać między sobą sojusz i dzięki pozornej konkurencji otrzymywać się na politycznym rynku.

Teraz były Kaczyńskiej poszedł o krok dalej i odniósł się do życia prywatnego i hipokryzji polityków PiS. Orzekł, że uważający się za katolików i broniący wartości członkowie partii mają na swoich kontach poważne grzeszki.

Zobacz także:

4 tysiące taśm, a tam marszałek, arcybiskup, seks i prostytutki

Figurska zdradzała męża, teraz promuje wierność

Były Kaczyńskiej o seksie w PiS

Politycy PiS otwarcie walczą z innowiercami i twierdzą, że Polska musi być katolicka. Ostatnim przykładem jest zatrzymanie przez policję działaczki społecznej, która stworzyła grafikę matki boskiej z tęczową aureolą, w co osobiście zaangażował się minister Joachim Brudziński.

Aresztowanie kobiety przez „rządową policję” spotkało się z ostrą krytyką społeczeństwa. Politolog Marek Migalski zażartował na przykład, że PiS zacznie za chwilę ścigać za łamanie przykazań i seks pozamałżeński.

Dobrze, że państwo polskie wkracza o 6 rano do domu kobiety, która zrobiła plakat z Matką Boską na tęczowym tle. Dość kpin z wiary! Czas na ściganie rozwodników oraz osób uprawiających sex pozamałżeński! Te czyny obrażają Boga i jego wyznawców – napisał.

Na jego komentarz na Twitterze odpowiedział były mąż Marty Kaczyńskiej. W swojej wypowiedzi Dubieniecki zasugerował, że jeśli policja zacznie zamykać ludzi za łamanie przykazania „nie cudzołóż”, cały PiS trafi za kratki.

Gdyby tak było to obecna władza musiałaby zamknąć polowe swojej partii a druga połowa musiałaby poczekać aż zwolnią się miejsca w aresztach – napisał.

Marcin Dubieniecki@Dubieniecki

Gdyby tak było to obecna władza musiałaby zamknąć polowe swojej partii a druga połowa musiałaby poczekać aż zwolnią się miejsca w aresztach 😀

Marek Migalski@mmigalski

Dobrze, że państwo polskie wkracza o 6 rano do domu kobiety, która zrobiła plakat z Matką Boską na tęczowym tle. Dość kpin z wiary! Czas na ściganie rozwodników oraz osób uprawiających sex pozamałżeński! Te czyny obrażają Boga i jego wyznawców.

57 people are talking about this

Ile w tym prawdy? Cóż, trudno powiedzieć, na ile teza o seksie przedmałżeńskim w PiS może się potwierdzić. Pewne jest za to coś innego – przynajmniej kilku czołowych działaczy PiS ma na swoich kontach rozwody, a to przecież nie po katolicku!

Zbigniew Czerniecki@zbyszek2555

Dobry wieczór; Katolicka rodzinka z PiSu
M. Kuchciński – druga żona
P. Gliński – druga żona
R. Czarnecki – druga żona
J. Kurski – druga żona.

R. Terlecki – rozwiedziony
B. Mazurek – rozwiedziona
B. Krynicka – rozwiedziona
A. Zalewska – rozwiedziona
Oni pouczają Polaków jak żyć?

1,000 people are talking about this
zrodlo:https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/by%C5%82y-m%C4%85%C5%BC-kaczy%C5%84skiej-szokuje-pisze-o-seksie-w-pis-i-grzeszkach-polityk%C3%B3w/ar-AAB1YPG?

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: