DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

W Toronto Star – zmanipulowane informacje o polskich protestach

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Niedzielny “Sunday Star” – największa gazeta w Kanadzie o zdecydowanie lewicowym obliczu zamieszcza agencyjny przedruk z Bloomberga autorstwa Marka Strzeleckiego i Konrada Krasuskiego, gdzie Polaków protestujących w Warszawie w sobotę 11 maja 2019 roku przeciwko próbie wyłudzenia tzw. mienia bezdziedzicznego, czyli bez spadkobierców, nazywa się “nacjonalistami”, a w tekście nie mówi w ani  jednym zdaniu o istocie problemu. Kłamliwie przedstawia się sytuację, jakoby Polska nie chciała zwrócić znacjonalizowanego mienia, podczas gdy zwróciła nie tylko własność gmin żydowskich, ale również własność poszczególnych właścicieli – Żydów.

Polskie protesty dotyczyły żądań wypłacenia odszkodowań oszacowanych na zasadzie “plemiennej” i sprzecznej z prawem, o czym nie dowiemy się z tekstu.

(dziękujemy p. Krzysztofowi za nadesłanie skanu) (ak)

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: