NA ŻYWO 2 STRAMY 20.00 MACIEJ MACIAK CW24 TV NAJNOWSZE INFORMACJE O AFERZE SKOK WOŁOMIN - 21.00 RELACJA PIOTRA RYBAKA ZE SPRAWY SĄDOWEJ Z GODZINY 9.00 26.08.2019 - WYROK26 sierpnia 2019
3 dni pozostało.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

W Toronto Star – zmanipulowane informacje o polskich protestach

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

Niedzielny “Sunday Star” – największa gazeta w Kanadzie o zdecydowanie lewicowym obliczu zamieszcza agencyjny przedruk z Bloomberga autorstwa Marka Strzeleckiego i Konrada Krasuskiego, gdzie Polaków protestujących w Warszawie w sobotę 11 maja 2019 roku przeciwko próbie wyłudzenia tzw. mienia bezdziedzicznego, czyli bez spadkobierców, nazywa się “nacjonalistami”, a w tekście nie mówi w ani  jednym zdaniu o istocie problemu. Kłamliwie przedstawia się sytuację, jakoby Polska nie chciała zwrócić znacjonalizowanego mienia, podczas gdy zwróciła nie tylko własność gmin żydowskich, ale również własność poszczególnych właścicieli – Żydów.

Polskie protesty dotyczyły żądań wypłacenia odszkodowań oszacowanych na zasadzie “plemiennej” i sprzecznej z prawem, o czym nie dowiemy się z tekstu.

(dziękujemy p. Krzysztofowi za nadesłanie skanu) (ak)

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: