KONTA AUTORÓW KLIKNIJ W WYBRANY BANER
KLIKNIJ W WYBRANY BANER
BLOGI I STRONY INTERNETOWE POLECANE PRZEZ M-FORUM

M-forum A.V Live.

TU ZNAJDZIESZ CODZIENNIE PONAD 150 INFORMACJI NIUS BEZ CENZURY !! ORAZ TRANSMISJE LIVE STREAM I MATERIAŁY AUDIO I WIDEO W ORYGINALE DOŁACZ SWOJĄ STRONĘ LUB BLOGA DO PROMOWANYCH I POLECANYCH STRON PRZEZ M-FORUM

CZERWONE

To zdjęcie szokuje. Sędziowie, Michnik, Tusk i Owsiak razem. „Kasta wybranych”

Jeśli ktoś wierzy w apolityczność sędziów w Polsce powinien się szybko pozbyć złudzeń. Na hucznej imprezie w siedzibie Agory bez żadnego zażenowania czołówka polskiej palestry pozowała do zdjęcia z Michnikiem czy Tuskiem.

Gala „Gazety Wyborczej” fot: twitter.co

Sędziowie Kałwak, Żóltał, Frąckowiak czy Barańska to sędziowie, którzy zasłynęli tym, że nie mieli żadnych oporów w tak zwanej „walce o wolne sądy”. W praktyce często wypowiadali się publicznie i bardzo krytycznie na temat obecnych władz i rządu PiS. Sądzia Frąckowiak zapowiadała nawet bez ogródek, „zemstę na Kaczyńskim”, kiedy obecny układ zostanie odsunięty od władzy.

Teraz „niezależni” postanowili pójść krok dalej. Na uroczystej gali z okazji 30-lecia „Gezety Wyborczej” prxedstawiciele polskiej palestry odebrali jedną z nagród, a potem bez skrępowania pozowali do zdjęcia z takim ludźmi jak Adam Michnik, Donald Tusk czy Jerzy Owsiak. Tak w praktyce wygląda „niezależność sądów”, o którą walczą wybrańcy.

JusticeWatch@KastaWatch

Sędziowie z IUSTITII @JudgesSsp 👉 FRĄCKOWIAK, KAŁWAK, ŻÓŁTAK i BARAŃSKA 👉 na wspólnym zdjęciu z Tuskiem, Michnikiem, Owsiakiem i politykami opozycji ⚠️⚠️⚠️ To nie fotomontaż 👇👇👇

zrodlo:https://nczas.com/2019/05/12/to-zdjecie-szokuje-sedziowie-michnik-tusk-i-owsiak-razem-kasta-wybranych/?

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: