"SZOKUJĄCY TEMAT DNIA" 21,00 ALEKSANDER JABŁONOWSKI vs ADOLF KUDLIŃSKI22 maja 2019
3 godziny pozostały.
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ – KANAŁ FILMOWY WSZYSTKIE NOWE MATERIAŁ FILMOWE ORAZ ZARCHIWIZOWANE VIDEO STREAM LIVE
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ -STREAM LIVE – NA ŻYWO OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU 20:30 + CHAT + PRIV. VIDEO ROZMOWY
ZOSTAŃ SAMODZIELNYM AUTOREM NA M-forum kliknij w poniższy obrazek dowiedz się jak i co ? DZIAŁAJ :-)
SKUTECZNE WSPARCIE BEZ WPŁAT !!

M-fo A.V Live. <<wróć do Nius<<rum

Jeśli chcesz wesprzeć finansowo rozbudowę i utrzymanie strony dowolnym datkiem poniżej panel Peypal nawet nie posiadając konta Peypal można dokonać wpłaty wprost z swojej karty .Jeśli chcesz wesprzeć wybranego autora wpisów w opcji wpłaty wpisz nick autora z dopiskiem "DAROWIZNA DLA ……… " wpłata zostanie automatycznie przesłana wskazanemu autorowi .M-forum AV Live jest w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. WESPRZYJ NASZĄ DZIAŁALNOŚĆ DOWOLNĄ KWOTĄ DAROWIZNY – :-) …………………………MILLENNIUM BANK W POLSCE : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 ==================== do przelewów zagranicznych IBAN: PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 ==================== BIC (SWIFT) – BIGBPLPW

To zdjęcie szokuje. Sędziowie, Michnik, Tusk i Owsiak razem. „Kasta wybranych”

Our Reader Score
[Total: 0 Average: 0]

Jeśli ktoś wierzy w apolityczność sędziów w Polsce powinien się szybko pozbyć złudzeń. Na hucznej imprezie w siedzibie Agory bez żadnego zażenowania czołówka polskiej palestry pozowała do zdjęcia z Michnikiem czy Tuskiem.

Gala „Gazety Wyborczej” fot: twitter.co

Sędziowie Kałwak, Żóltał, Frąckowiak czy Barańska to sędziowie, którzy zasłynęli tym, że nie mieli żadnych oporów w tak zwanej „walce o wolne sądy”. W praktyce często wypowiadali się publicznie i bardzo krytycznie na temat obecnych władz i rządu PiS. Sądzia Frąckowiak zapowiadała nawet bez ogródek, „zemstę na Kaczyńskim”, kiedy obecny układ zostanie odsunięty od władzy.

Teraz „niezależni” postanowili pójść krok dalej. Na uroczystej gali z okazji 30-lecia „Gezety Wyborczej” prxedstawiciele polskiej palestry odebrali jedną z nagród, a potem bez skrępowania pozowali do zdjęcia z takim ludźmi jak Adam Michnik, Donald Tusk czy Jerzy Owsiak. Tak w praktyce wygląda „niezależność sądów”, o którą walczą wybrańcy.

JusticeWatch@KastaWatch

Sędziowie z IUSTITII @JudgesSsp 👉 FRĄCKOWIAK, KAŁWAK, ŻÓŁTAK i BARAŃSKA 👉 na wspólnym zdjęciu z Tuskiem, Michnikiem, Owsiakiem i politykami opozycji ⚠️⚠️⚠️ To nie fotomontaż 👇👇👇

zrodlo:https://nczas.com/2019/05/12/to-zdjecie-szokuje-sedziowie-michnik-tusk-i-owsiak-razem-kasta-wybranych/?

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

LIVE AKTYWNY KLIKNIJ ABY WYŚWIETLIĆ
TRANSMISJA ZAKOŃCZONA
%d bloggers like this: