NA ŻYWO !! 21.00 A.JABŁONOWSKI + TEMAT KSIĄŻKI :-) GRAFOMANÓW - ZBIÓR PLAGIATÓW !! BEZ PODATKU I BEZ WSTYDU - SZOK !!17 lipca 2019
-41534 sekund temu.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

PASEK REKLAM

WSPARCIE DAROWIZNA NA UTRZYMANIE STRONY W ZAKRESIE OPŁAT STAŁYCH INTERNET CHAT LIVE ROZMOWY TELEKONFERENCYJNE

€1,00

WSPARCIE FINANSOWE PRZELEW BANKOWY

MILLENNIUM BANK W POLSCE : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030  do przelewów

zagranicznych IBAN: PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030  BIC (SWIFT) – BIGBPLPW

W tytule przelewu wpisz DAROWIZNA , inaczej opisany przelew nie dojdzie

 

Rząd rżnie głupa! Izraelska minister wprost o przejęciu polskiego mienia: „Antysemickie elementy nie powstrzymają nas przed spełnieniem tego obowiązku”

OCENA KONTA AUTORA
OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

Wizyta delegacji z Izraela została odwołana ze względu na to, że miała dotyczyć mienia bezspadkowego. A w tej sprawie PiS nie cofnie się ani o krok, podobnie jak nie zmienił ani słowa w ustawie o IPN, którą później potulnie negocjował w Izraelu. Tymczasem Izraelska minister zapewnia, że temat jest i mienie zostanie odzyskane.

Gila Gamliel. / foto: YouTubeGila Gamliel. / foto: YouTu

– Delegacja izraelskich urzędników uda się w poniedziałek do Polski, aby kwestie mienia bezspadkowego, należącego przed II Wojną Światową do Polaków żydowskiego pochodzenia – informowały w niedzielę wieczorem izraelskie media.

– W związku z dokonaną w ostatniej chwili przez stronę izraelską zmianą składu delegacji, która mogła sugerować, że rozmowy miałyby koncentrować się na kwestiach restytucji mienia, strona polska podjęła decyzję o odwołaniu wizyty izraelskich urzędników – oświadczyło późnym wieczorem polskie MSZ.

Tymczasem widać, że sprawy nie uda się wyciszyć tak łatwo, a izraelska minister mówi, iż nikt nie powstrzyma Żydów przed przejęciem mienia bezspadkowego. Ministerstwo ds. równości społecznej w oficjalnym komunikacie podkreśliło, że sprawa restytucja jest „ważna i bezprecedensowa”.

– Ani polityczne, ani antysemickie elementy nie powstrzymają nas przed wypełnieniem tego ważnego moralnego obowiązku – zapewniła izraelska minister ds. równości społecznej Gila Gamliel.

 

zrodlo:https://nczas.com/2019/05/13/rzad-rznie-glupa-izraelska-minister-wprost-o-przejeciu-polskiego-mienia-antysemickie-elementy-nie-powstrzymaja-nas-przed-spelnieniem-tego-obowiazku/?fbclid=IwAR2geEhLY8SfcLdQJMEu3KtYcmola2ID2T_kBl7DTJyQw3wflptLtzbYMwo

One thought on “Rząd rżnie głupa! Izraelska minister wprost o przejęciu polskiego mienia: „Antysemickie elementy nie powstrzymają nas przed spełnieniem tego obowiązku”

  1. A więc jest czarne na białym że rząd polskojęzyczny robi Polaków w chuja. Teatr dla gojów otwarty. Goje klaszczą, żydy grają.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: