loading...
loading...
loading...
"SZOKUJĄCY TEMAT DNIA" 20.30 M.MACIAK CW24TV + GOŚCIE TELE KONFERENCJA20 maja 2019
2 dni pozostało.
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ – KANAŁ FILMOWY WSZYSTKIE NOWE MATERIAŁ FILMOWE ORAZ ZARCHIWIZOWANE VIDEO STREAM LIVE
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ -STREAM LIVE – NA ŻYWO OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU 20:30 + CHAT + PRIV. VIDEO ROZMOWY
ZOSTAŃ SAMODZIELNYM AUTOREM NA M-forum kliknij w poniższy obrazek dowiedz się jak i co ? DZIAŁAJ :-)
SKUTECZNE WSPARCIE BEZ WPŁAT !!
BLOK REKLAMOWY

M-fo A.V Live. <<wróć do Nius<<rum

Jeśli chcesz wesprzeć finansowo rozbudowę i utrzymanie strony dowolnym datkiem poniżej panel Peypal nawet nie posiadając konta Peypal można dokonać wpłaty wprost z swojej karty .Jeśli chcesz wesprzeć wybranego autora wpisów w opcji wpłaty wpisz nick autora z dopiskiem "DAROWIZNA DLA ……… " wpłata zostanie automatycznie przesłana wskazanemu autorowi .M-forum AV Live jest w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. WESPRZYJ NASZĄ DZIAŁALNOŚĆ DOWOLNĄ KWOTĄ DAROWIZNY – :-)

OFICJALNE OŚWIADCZENIE AMBASADOR USA W POLSCE W SPRAWIE ACT 447 .

Our Reader Score
[Total: 0 Average: 0]

Georgette Mosbacher, ambasador USA w Polsce, zabrała głos ws. ustawy 447. Dyplomatka wydała oficjalny komunikat za pośrednictwem Twittera.

Ustawa 447, przyjęta przez amerykański Kongres, a następnie podpisana przez prezydenta Donalda Trumpa, budzi w naszym kraju wiele kontrowersji. Krytycy dokumentu, m.in. działacze Konfederacji oraz Kukiz’15, twierdzą, iż ustawa nakłada na Polskę obowiązek zwrotu mienia bezspadkowego. Ich zdaniem organizacje żydowskie mogą domagać się jego zwrotu, co w skali świata będzie prawdziwym precedensem.

Ws. ustawy 447 uspokajają jednak politycy PiS. W poniedziałek rano swoje stanowisko przedstawił Jarosław Kaczyński, który gościł na antenie Polskiego Radia Szczecin. „Niczego płacić nie będziemy, bo nie ma ku temu ani podstaw prawnych, ani podstaw moralnych. I myśmy to powiedzieli nie ze strachu przed Kukizem, bo nie mamy żadnego powodu się akurat tej formacji bać, tylko po prostu dlatego, że ta kampania, która była przeciw nam prowadzona, przede wszystkim przez tzw. Konfederację wymagała jakiejś reakcji i wyjaśnienia tej sprawy” – powiedział prezes partii rządzącej.

Georgette Mosbacher o ustawie 447

Spór wokół amerykańskiej ustawy narósł jednak na tyle, iż oficjalny komunikat w tej sprawie wydała ambasador USA w Polsce, Georgette Mosbacher. Dyplomatka opublikowała wpis na Twitterze, w którym wyjaśniła, czym jest prawo przyjęte przez Kongres, a następnie zatwierdzone przez prezydenta, Donalda Trumpa.

Mosbacher twierdzi, że ustawa 447 nie niesie dla Polski żadnych konsekwencji finansowych. „Powtarzam – ustawa JUST (447) nie nakłada na nikogo żadnych finansowych ani prawnych obciążeń. Jest to jednorazowy raport dla Kongresu USA, którego celem jest analiza postępu prac krajów w zakresie restytucji” – napisała ambasador USA w naszym kraju.

Pod wpisem, który zamieściła Georgette Mosbacher znalazło się wiele komentarzy. Nie wszyscy internauci przyjęli bowiem tłumaczenie dyplomatki. „Jaki jest zatem cel tej ustawy? Po co ten raport skoro nie ma żadnych konsekwencji? Interesujące” – napisała jedna z komentujących.

Georgette Mosbacher

@USAmbPoland

Powtarzam – ustawa JUST (447) nie nakłada na nikogo żadnych finansowych ani prawnych obciążeń. Jest to jednorazowy raport dla Kongresu USA, którego celem jest analiza postępu prac krajów w zakresie restytucji.

Agentka Smutne Oczy@AgentSmutnooka

Jaki jest zatem cel tej ustawy? Po co ten raport skoro nie ma żadnych konsekwencji? Interesujące.

Zobacz pozostałe Tweety użytkownika Agentka Smutne Oczy

„Polska jako ofiara II wojny światowej nie jest nikomu nic winna. Zniszczeń w Polsce dokonali Niemcy i Rosjanie i tam należy kierować swoje roszczenia” – pisze pan Piotr.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

loading...
loading...
LIVE AKTYWNY KLIKNIJ ABY WYŚWIETLIĆ
TRANSMISJA ZAKOŃCZONA
%d bloggers like this: