NA ŻYWO 21.0024 lipca 2019
-127285 sekund temu.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

PASEK REKLAM

WSPARCIE DAROWIZNA NA UTRZYMANIE STRONY W ZAKRESIE OPŁAT STAŁYCH INTERNET CHAT LIVE ROZMOWY TELEKONFERENCYJNE

€1,00

WSPARCIE FINANSOWE PRZELEW BANKOWY

MILLENNIUM BANK W POLSCE : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030  do przelewów

zagranicznych IBAN: PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030  BIC (SWIFT) – BIGBPLPW

W tytule przelewu wpisz DAROWIZNA , inaczej opisany przelew nie dojdzie

 

HIT INTERNETU! Turcy molestowali kobietę w Krakowie. Polacy szybko się z nimi rozprawili [VIDEO]

OCENA KONTA AUTORA
OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

To nagranie jest nowym hitem internetu. Jak czytamy na Twitterze do sytuacji doszło w Krakowie, gdzie grupa Turków miała molestować kobietę z Polski. Na wieść o tym zdarzeniu z odsieczą przybyli Polacy, którzy szybko rozprawili się z grupą niewyżytych przybyszów.

Bójka Polaków z Turkami w Krakowie. / foto: Twitter

Do bójki doszło w jednej z restauracji w Krakowie. Głośno zachowujący się i agresywni Turcy zaczęli w pewnym momencie molestować jedną z kobiet z Polski. Do akcji wkroczyła grupa Polaków, która pokazała przybyszom, że takie zachowanie w naszym kraju nie pozostanie bezkarne.

To nagranie dopiero co pojawiło się w sieci, a już dziś robi furorę, szczególnie na zachodzie, gdzie przez poprawność polityczną takie zachowania (obrona kobiet – red.) stają się rzadkością.

– Polscy chuligani szturmują restaurację na #Krakowie i atakują tureckich muzułmanów za molestowanie miejscowej kobiety – pisze „Online Magazine” na ‚zapasowym’ koncie na Twitterze.

Internauci zwracają jednak uwagę, że nazwanie ich chuliganami jest niesprawiedliwe. – Nie chuligani, tylko słudzy sprawiedliwości – pisze jeden z nich.

zrodlo:https://nczas.com/2019/05/13/hit-internetu-turcy-molestowali-kobiete-w-krakowie-polacy-szybko-sie-z-nimi-rozprawili-video/?

3 thoughts on “HIT INTERNETU! Turcy molestowali kobietę w Krakowie. Polacy szybko się z nimi rozprawili [VIDEO]

  1. Ładny wpierdol dostali turki. Pokłon za to działanie dla szlachetnych panów z Krakowa. A turasom zostanie tylko pamięciówa.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: