loading...
loading...
loading...
"SZOKUJĄCY TEMAT DNIA" 20.30 M.MACIAK CW24TV + GOŚCIE TELE KONFERENCJA20 maja 2019
2 dni pozostało.
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ – KANAŁ FILMOWY WSZYSTKIE NOWE MATERIAŁ FILMOWE ORAZ ZARCHIWIZOWANE VIDEO STREAM LIVE
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ -STREAM LIVE – NA ŻYWO OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU 20:30 + CHAT + PRIV. VIDEO ROZMOWY
ZOSTAŃ SAMODZIELNYM AUTOREM NA M-forum kliknij w poniższy obrazek dowiedz się jak i co ? DZIAŁAJ :-)
SKUTECZNE WSPARCIE BEZ WPŁAT !!
BLOK REKLAMOWY

M-fo A.V Live. <<wróć do Nius<<rum

Jeśli chcesz wesprzeć finansowo rozbudowę i utrzymanie strony dowolnym datkiem poniżej panel Peypal nawet nie posiadając konta Peypal można dokonać wpłaty wprost z swojej karty .Jeśli chcesz wesprzeć wybranego autora wpisów w opcji wpłaty wpisz nick autora z dopiskiem "DAROWIZNA DLA ……… " wpłata zostanie automatycznie przesłana wskazanemu autorowi .M-forum AV Live jest w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. WESPRZYJ NASZĄ DZIAŁALNOŚĆ DOWOLNĄ KWOTĄ DAROWIZNY – :-)

HIT INTERNETU! Turcy molestowali kobietę w Krakowie. Polacy szybko się z nimi rozprawili [VIDEO]

Our Reader Score
[Total: 2 Average: 5]

To nagranie jest nowym hitem internetu. Jak czytamy na Twitterze do sytuacji doszło w Krakowie, gdzie grupa Turków miała molestować kobietę z Polski. Na wieść o tym zdarzeniu z odsieczą przybyli Polacy, którzy szybko rozprawili się z grupą niewyżytych przybyszów.

Bójka Polaków z Turkami w Krakowie. / foto: Twitter

Do bójki doszło w jednej z restauracji w Krakowie. Głośno zachowujący się i agresywni Turcy zaczęli w pewnym momencie molestować jedną z kobiet z Polski. Do akcji wkroczyła grupa Polaków, która pokazała przybyszom, że takie zachowanie w naszym kraju nie pozostanie bezkarne.

To nagranie dopiero co pojawiło się w sieci, a już dziś robi furorę, szczególnie na zachodzie, gdzie przez poprawność polityczną takie zachowania (obrona kobiet – red.) stają się rzadkością.

– Polscy chuligani szturmują restaurację na #Krakowie i atakują tureckich muzułmanów za molestowanie miejscowej kobiety – pisze „Online Magazine” na ‚zapasowym’ koncie na Twitterze.

Internauci zwracają jednak uwagę, że nazwanie ich chuliganami jest niesprawiedliwe. – Nie chuligani, tylko słudzy sprawiedliwości – pisze jeden z nich.

zrodlo:https://nczas.com/2019/05/13/hit-internetu-turcy-molestowali-kobiete-w-krakowie-polacy-szybko-sie-z-nimi-rozprawili-video/?

2 thoughts on “HIT INTERNETU! Turcy molestowali kobietę w Krakowie. Polacy szybko się z nimi rozprawili [VIDEO]

  1. Ładny wpierdol dostali turki. Pokłon za to działanie dla szlachetnych panów z Krakowa. A turasom zostanie tylko pamięciówa.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

loading...
loading...
LIVE AKTYWNY KLIKNIJ ABY WYŚWIETLIĆ
TRANSMISJA ZAKOŃCZONA
%d bloggers like this: