KONTA AUTORÓW KLIKNIJ W WYBRANY BANER
KLIKNIJ W WYBRANY BANER
BLOGI I STRONY INTERNETOWE POLECANE PRZEZ M-FORUM

M-forum A.V Live.

TU ZNAJDZIESZ CODZIENNIE PONAD 150 INFORMACJI NIUS BEZ CENZURY !! ORAZ TRANSMISJE LIVE STREAM I MATERIAŁY AUDIO I WIDEO W ORYGINALE DOŁACZ SWOJĄ STRONĘ LUB BLOGA DO PROMOWANYCH I POLECANYCH STRON PRZEZ M-FORUM

HIT INTERNETU! Turcy molestowali kobietę w Krakowie. Polacy szybko się z nimi rozprawili [VIDEO]

To nagranie jest nowym hitem internetu. Jak czytamy na Twitterze do sytuacji doszło w Krakowie, gdzie grupa Turków miała molestować kobietę z Polski. Na wieść o tym zdarzeniu z odsieczą przybyli Polacy, którzy szybko rozprawili się z grupą niewyżytych przybyszów.

Bójka Polaków z Turkami w Krakowie. / foto: Twitter

Do bójki doszło w jednej z restauracji w Krakowie. Głośno zachowujący się i agresywni Turcy zaczęli w pewnym momencie molestować jedną z kobiet z Polski. Do akcji wkroczyła grupa Polaków, która pokazała przybyszom, że takie zachowanie w naszym kraju nie pozostanie bezkarne.

To nagranie dopiero co pojawiło się w sieci, a już dziś robi furorę, szczególnie na zachodzie, gdzie przez poprawność polityczną takie zachowania (obrona kobiet – red.) stają się rzadkością.

– Polscy chuligani szturmują restaurację na #Krakowie i atakują tureckich muzułmanów za molestowanie miejscowej kobiety – pisze „Online Magazine” na ‚zapasowym’ koncie na Twitterze.

Internauci zwracają jednak uwagę, że nazwanie ich chuliganami jest niesprawiedliwe. – Nie chuligani, tylko słudzy sprawiedliwości – pisze jeden z nich.

zrodlo:https://nczas.com/2019/05/13/hit-internetu-turcy-molestowali-kobiete-w-krakowie-polacy-szybko-sie-z-nimi-rozprawili-video/?

3 thoughts on “HIT INTERNETU! Turcy molestowali kobietę w Krakowie. Polacy szybko się z nimi rozprawili [VIDEO]

  1. Ładny wpierdol dostali turki. Pokłon za to działanie dla szlachetnych panów z Krakowa. A turasom zostanie tylko pamięciówa.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: