DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
KONTA AUTORÓW WPISÓW I FILMÓW
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Dramat żydowskiej doktorantki! Napisała prawdę o holocauście i została za to ukarana

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Doktoranka Judyta Ester Cohner-Lewinowska napisała pracę doktorską, w której jak mówi dr Ewa Kurek, pokazała m.in. jak od strony żydowskich źródeł wyglądała zdrada Żydów i ich udział w mordowaniu innych Żydów. Poniosła mocne konsekwencje – nie obroniła doktoratu i straciła pracę.

Żydowska policja w warszawskim getcie. Foto: wikimedia

Ewa Kurek podczas panelowego spotkania na temat stosunków polsko-żydowskich podczas debaty w Morawicy pod Krakowem omówiła sprawę doktoranki Cohner-Lewinowskiej i jej doktoranckiej pracy, którą napisała pracę u prof. Krajewskiego na Uniwersytecie Warszawskim pod tytułem „Teologiczny wymiar Schoach we współczesnej myśli żydowskiej z perspektywy KiduszHaSchem /KiduszHaChaim”.

„Recenzentem był Śpiewak. Obaj lewaccy Żydzi. .. Oni jej tą pracę uwalili. W taki sposób, że ja na takiej obronie jeszcze nie byłam. … Wyrzucili ją z Uniwersytetu Warszawskiego, zastała bez mieszkania, bez pracy” – mówi Ewa Kurek.

Dr Kurek, powiedziała, że prosiła, żeby Ministerstwo Kultury wydało pracę doktorantki, ale do dziś minister Gliński, który mi to obiecał nie kiwnął palcem.

„Prosiłam ministra Glińskiego, żeby wydał tę prace w formie książki, żeby wylasnować jej nazwisko i żeby finansowo nie umarła z głodu. Rozmawiałam chyba 3 miesiace temu, to się na mnie minister obraził i ma w nosie Lewinowską i daje Żydom i Polakom, Grabowskiemu, żeby szkalowali nas. I to jest koło zamknięte” – dodaje Kurek.

Wygląda na to, że minister Gliński, niczym Piłat umył ręce od sprawy.

Jak widać, żydowska doktorantka nie tylko została ukarana przez swoich za pisanie prawdy.

Znany dziennikarz i publicysta Wojciech Sumliński oświadczył już, że wyda książkę Judyty Estery Cohner-Lewinowskiej.

 

zrodlo:https://nczas.com/2019/05/13/dramat-zydowskiej-doktorantki-napisala-prawde-o-holocauscie-i-zostala-za-to-ukarana/?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

One thought on “Dramat żydowskiej doktorantki! Napisała prawdę o holocauście i została za to ukarana

  1. Mam bardzo poważne wątpliwości, czy na pewno socjolog jest właściwym recenzentem dla pracy z pogranicza filozofii i teologii. Zwłaszcza gdy jest on powoływany do rozstrzygnięcia kontrowersji między dwojgiem wcześniej powołanych recenzentów.m z których jeden – Stanisław Obirek – istotnie ma kompetencje filozoficzne (i ocenił pracę negatywnie), zaś Katarzyna Kornacka – Sareło, także zajmująca się filozofią, napisała recenzję pozytywną.

    Po lekturze samego tekstu nam uwagi innego rodzaju – jak to się dzieje, że promotor pracy doktorskiej występuje o zamknięcie przewodu, skoro otrzymał tekst, który warsztatowo nie kwalifikowałby się nawet jako w miarę przyzwoita praca magisterska? Interdyscyplinarne prace badawcze wymagają większej dyscypliny metodologicznej, niż prace z jednej dyscypliny i bardzo porządnej podstawy bibliograficznej. W tej pracy brakuje nawet dostatecznego warsztatu – rola promotora jest dopilnowanie, aby doktorant jednak takie umiejętności opanował. Przepraszam – osobiście uznaję za niedopuszczalne niezwrócenie uwagi na takie braki, gdy w pracy intencjonalnie filozoficznej nie ma odpowiedniej literatury. A nie ma – doktorat, poświęcony filozoficznym i teologicznym aspektom Zagłady, w którym bibliograficzne „honory domu”, mające objaśnić i podbudować kategorie istotne dla religijnej myśli judaizmu, pełni „Judaizm bez tajemnic” Pawła Jędrzejewskiego to nie jest przedsięwzięcie godne aprobaty. I za to odpowiada promotor.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: