DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

UWAGA! Ruszyła kłamliwa żydowska akcja propagandowa ws. protestów przeciw ustawie 447

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Korespondent Radia RMF FM w Stanach Zjednoczonych, Paweł Żuchowski, opublikował na Twitterze treść notatki rozsyłanej do dziennikarzy przez Światową Organizację ds. Restytucji Mienia Żydowskiego (WJRO). „Pragnę Państwa powiadomić o serii wielce niepokojących publicznych ataków rządu polskiego oraz innych osób skierowanych przeciw działaniom na rzecz zapewnienia sprawiedliwości dla ocalonych z Holokaustu i ich rodzin, a także innych Żydów i nie-Żydów, których majątki zostały znacjonalizowane przez polski rząd komunistyczny” – rozpoczyna się notatka podpisana przez Lisę Sherman-Cohen, kierownik ds. PR i komunikacji WJRO.

Znalezione obrazy dla zapytania swiatowa organizacja zydowska zdjecia

Już w pierwszym zdaniu mamy kłamstwo i manipulację, której celem jest ukrycie przed opinią publiczna faktycznego powodu protestów przeciw ustawie 447. A jest nim sprzeciw wobec wymuszenia haraczu i grabieży Polski za pomocą bezprawnego żądania restytucji mienia bezspadkowego. Ale przecież tego nie można powiedzieć światowej opinii publicznej, bo mogłaby przyznać Polakom rację. A przecież uznanie, że Polacy mają rację, nie przechodzi do żadna rubryka.

Znalezione obrazy dla zapytania swiatowa organizacja zydowska zdjecia

Jako przykłady polskiej podłości w notatce WJRO wymieniono wypowiedzi premiera Morawieckiego o tym, że Polacy byli największą ofiarą II wojny światowej oraz, że sprawa restytucji została już definitywnie rozwiązana. Wymieniono też projekt ustawy Kukiz’15, która wg. WJRO „penalizuje starania o zwrot mienia żydowskich rodzin wytępionych podczas Holokaustu”. Protesty Polonii przeciw ustawie 447 określono jako skierowane przeciw „deklaracji prezydenta Trumpa i Kongresu USA o wspieraniu ocalonych z Holokaustu w ich walce o sprawiedliwość”. Dowodem na antysemityzm obecny podczas tych protestów mają być transparenty i  wypowiedzi, w których „oskarżano Żydów o popełnianie zbrodni przeciw polskim obywatelom podczas Holokaustu i domagano się odszkodowania od Żydów”. Informację o 300 miliardach dolarów, które miałyby być wypłacone WJRO, określono jako „nieścisłość”. Notatka kończy się propozycją spotkania z szefem WJRO Gideonem Taylorem w celu wyjaśnienia sprawy oraz zachętą do przeprowadzenia wywiadów z  ocalonymi z Holokaustu dotkniętymi tymi wydarzeniami.

Podobny obraz

Czym faktycznie jest notatka WJRO wysyłana do dziennikarzy? To propagandowe wytyczne, według których ma zostać zbudowana narracja o Polakach-antysemitach, którzy występują przeciw ocalonym z Holokaustu. Zwraca uwagę poetyckie określenie mienia bezspadkowego, jako „mienia żydowskich rodzin wytępionych podczas Holokaustu”. Ponieważ w żadnym miejscu w tej notatce nie wymieniono Niemców, ani nazistów jako sprawców owego „wytępienia”, więc oczywistym jest skojarzenie, że to Polacy wytępili Żydów, a teraz nie chcą oddać majątków, które zagrabili. Tak oto zaczęła się kolejna antypolska ofensywa Żydów, którzy usiłują ograbić Polskę na 300 miliardów dolarów.

notatka WJRO część 1

notatka WJRO część 1
notatka WJRO część 2
notatka WJRO część 2
notatka WJRO część 3
notatka WJRO część 3

Zobacz obraz na TwitterzeZobacz obraz na TwitterzeZobacz obraz na Twitterze

Paweł Żuchowski@p_zuchowski

Światowa Organizacja ds. Restytucji Mienia Żydowskiego z Nowego Jorku w mailach do dziennikarzy informuje o stanowisku polskiego rządu w sprawie zwrotu majątków osób, które utraciły je w okresie Holocaustu. W piśmie mowa jest o publicznych atakach polskiego rządu. Cały dokument:

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: