KONTA AUTORÓW KLIKNIJ W WYBRANY BANER
KLIKNIJ W WYBRANY BANER
BLOGI I STRONY INTERNETOWE POLECANE PRZEZ M-FORUM

M-forum A.V Live.

TU ZNAJDZIESZ CODZIENNIE PONAD 150 INFORMACJI NIUS BEZ CENZURY !! ORAZ TRANSMISJE LIVE STREAM I MATERIAŁY AUDIO I WIDEO W ORYGINALE DOŁACZ SWOJĄ STRONĘ LUB BLOGA DO PROMOWANYCH I POLECANYCH STRON PRZEZ M-FORUM

CZERWONE

SAKIEWICZ ZWARIOWAŁ ? SFAŁSZOWANE BANERY :-) dupa a nie generał jak jego wojsko robi go w ch…. bo widocznie nie każdy chce być uznany za szabesgoja

Podczas marszu narodowców doszło do sfałszowania i bezprawnego użycia banerów klubów „Gazety Polskiej” – powiedział w sobotę redaktor naczelny „Gazety Polskiej” Tomasz Sakiewicz. Jak dodał, niewykluczone, że o sprawie zawiadomi prokuraturę.

Marsz Stop 447, zorganizowany przez Stowarzyszenie Marsz Niepodległości, przeszedł w sobotę po południu sprzed kancelarii premiera pod ambasadę USA. Protest dotyczył amerykańskiej tzw. ustawy 447, mówiącej o zwrocie mienia ofiar Holokaustu.

Jak podał w sobotę wieczorem portal Niezależna.pl, podczas marszu pojawiły się banery klubów „Gazety Polskiej”, m.in. z Brzozowa, które zostały użyte bez zgody i wiedzy szefów klubów.

 

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: