DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Jedna ofiara, dziesiątki rannych. Protest Palestyńczyków znów stłumiony przez Izrael

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Izraelska armia zastrzeliła jednego Palestyńczyka, a kolejnych 30 raniła podczas cotygodniowej demonstracji mieszkańców Strefy Gazy przy granicy z Izraelem – poinformowały wczoraj, późnym wieczorem palestyńskie służby medyczne.

Znalezione obrazy dla zapytania strefa gazy zdjecia

Armia Izraela podała, że w protestach brało udział ok. 6 tysięcy Palestyńczyków. Niektórzy z nich rzucali ładunkami wybuchowymi i kamieniami w kierunku ogrodzenia, które oddziela Strefę Gazy od Izraela. Odpowiedź sił izraelskich była bezwzględna – gaz łzawiący i ostra amunicja. W wyniku tych działań zginął jeden z protestujących, a 30 zostało rannych. W reakcji na tę śmierć wystrzelono dwa pociski w stronę Izraela, ale nie dotarły one do celu.

Cotygodniowe marsze i protesty przy murze granicznym są wyrazem żądań Palestyńczyków, którzy chcą uznania przez Izrael możliwości powrotu uchodźców do domów, które zostali zmuszeni opuścić. Kolejnym postulatem jest zdjęcie blokady Strefy Gazy.

Znalezione obrazy dla zapytania strefa gazy zdjecia

W poprzednim tygodniu doszło do największej eskalacji przemocy w rejonie Strefy Gazy od pięciu lat. Izraelskie siły informowały o 600 pociskach rakietowych, z których 150 miało zostać przejęte przez system obrony Żelazna Kopuła. Wówczas zginęło co najmniej 4 Izraelczyków; po stronie palestyńskiej straty były większe: 25 ofiar, w tym 10 bojowników Hamasu. W zeszłym tygodniu media obiegły zdjęcia 14-miesięcznej dziewczynki, która zginęła w wyniku izraelskiego ataku wraz z będącą w ciąży matką.

 

 

zrodlo:https://dzienniknarodowy.pl/jedna-ofiara-dziesiatki-rannych-protest-palestynczykow-znow-stlumiony-izrael/?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: