NA ŻYWO 20.30 M.MACIAK I J.CALEIB " CENZURA CZY WYMAZYWANIE HISTORII "24 czerwca 2019
23 godziny temu.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

PASEK REKLAM

WSPARCIE DAROWIZNA NA UTRZYMANIE STRONY W ZAKRESIE OPŁAT STAŁYCH INTERNET CHAT LIVE ROZMOWY TELEKONFERENCYJNE

€1,00

WSPARCIE FINANSOWE PRZELEW BANKOWY

MILLENNIUM BANK W POLSCE : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030  do przelewów

zagranicznych IBAN: PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030  BIC (SWIFT) – BIGBPLPW

W tytule przelewu wpisz DAROWIZNA , inaczej opisany przelew nie dojdzie

 

Jedna ofiara, dziesiątki rannych. Protest Palestyńczyków znów stłumiony przez Izrael

OCENA KONTA AUTORA
OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

Izraelska armia zastrzeliła jednego Palestyńczyka, a kolejnych 30 raniła podczas cotygodniowej demonstracji mieszkańców Strefy Gazy przy granicy z Izraelem – poinformowały wczoraj, późnym wieczorem palestyńskie służby medyczne.

Znalezione obrazy dla zapytania strefa gazy zdjecia

Armia Izraela podała, że w protestach brało udział ok. 6 tysięcy Palestyńczyków. Niektórzy z nich rzucali ładunkami wybuchowymi i kamieniami w kierunku ogrodzenia, które oddziela Strefę Gazy od Izraela. Odpowiedź sił izraelskich była bezwzględna – gaz łzawiący i ostra amunicja. W wyniku tych działań zginął jeden z protestujących, a 30 zostało rannych. W reakcji na tę śmierć wystrzelono dwa pociski w stronę Izraela, ale nie dotarły one do celu.

Cotygodniowe marsze i protesty przy murze granicznym są wyrazem żądań Palestyńczyków, którzy chcą uznania przez Izrael możliwości powrotu uchodźców do domów, które zostali zmuszeni opuścić. Kolejnym postulatem jest zdjęcie blokady Strefy Gazy.

Znalezione obrazy dla zapytania strefa gazy zdjecia

W poprzednim tygodniu doszło do największej eskalacji przemocy w rejonie Strefy Gazy od pięciu lat. Izraelskie siły informowały o 600 pociskach rakietowych, z których 150 miało zostać przejęte przez system obrony Żelazna Kopuła. Wówczas zginęło co najmniej 4 Izraelczyków; po stronie palestyńskiej straty były większe: 25 ofiar, w tym 10 bojowników Hamasu. W zeszłym tygodniu media obiegły zdjęcia 14-miesięcznej dziewczynki, która zginęła w wyniku izraelskiego ataku wraz z będącą w ciąży matką.

 

 

zrodlo:https://dzienniknarodowy.pl/jedna-ofiara-dziesiatki-rannych-protest-palestynczykow-znow-stlumiony-izrael/?

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: