"SZOKUJĄCY TEMAT DNIA" 21,00 ALEKSANDER JABŁONOWSKI vs ADOLF KUDLIŃSKI22 maja 2019
3 godziny pozostały.
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ – KANAŁ FILMOWY WSZYSTKIE NOWE MATERIAŁ FILMOWE ORAZ ZARCHIWIZOWANE VIDEO STREAM LIVE
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ -STREAM LIVE – NA ŻYWO OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU 20:30 + CHAT + PRIV. VIDEO ROZMOWY
ZOSTAŃ SAMODZIELNYM AUTOREM NA M-forum kliknij w poniższy obrazek dowiedz się jak i co ? DZIAŁAJ :-)
SKUTECZNE WSPARCIE BEZ WPŁAT !!

M-fo A.V Live. <<wróć do Nius<<rum

Jeśli chcesz wesprzeć finansowo rozbudowę i utrzymanie strony dowolnym datkiem poniżej panel Peypal nawet nie posiadając konta Peypal można dokonać wpłaty wprost z swojej karty .Jeśli chcesz wesprzeć wybranego autora wpisów w opcji wpłaty wpisz nick autora z dopiskiem "DAROWIZNA DLA ……… " wpłata zostanie automatycznie przesłana wskazanemu autorowi .M-forum AV Live jest w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. WESPRZYJ NASZĄ DZIAŁALNOŚĆ DOWOLNĄ KWOTĄ DAROWIZNY – :-) …………………………MILLENNIUM BANK W POLSCE : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 ==================== do przelewów zagranicznych IBAN: PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 ==================== BIC (SWIFT) – BIGBPLPW

11.05.19 – NA ŻYWO 21.00 ALEKSANDER JABŁONOWSKI I JACK CALEIB PODSUMOWANIE MARSZU „STOP ACT 447”

Our Reader Score
[Total: 7 Average: 5]

polsat-prognoza-pogody-featured

polsat-prognoza-pogody-featured

Wsparcie finansowe

Darowizna na rozwój i utrzymanie strony i redakcji w tytule wpisz darowizna , można wybrać krotność sumy WIELKIE DZIĘKI !!

€1,00

7 thoughts on “11.05.19 – NA ŻYWO 21.00 ALEKSANDER JABŁONOWSKI I JACK CALEIB PODSUMOWANIE MARSZU „STOP ACT 447”

  1. a te milionery nie moglyby oglosic ze kazdy uczestnik dostanie duzy plastikowy ale oryginalny znaczek konfederacji albo stop 447? wiecej ludzi z W.wy ruszyłoby 4 litery tylko dlatego, a ilu nosiłoby go z duma na drugi dzien ! albo oglosic ze jakubiak po marszu bedzie nalewał swoje piwo,kto sie dopcha, nie stac ich???

  2. Pomysły na przyszłosc:1.zwoływac sie przez fb internet kto ma auto, niech bierze 4 i dziela sie za paliwo,wynajmowac busiki na jeden dzien w 10-20 osob.Nastepnym razem moze sie okazac, ze tym sposobem z kazdego Pcimia dolnego przyjedzir minimum 50 osob.
    2.kiedys na pielgrzymki uczniow zamawialo sie dodatkowe wagony pkp do glownego skladu za pare zl, sam kilka razy jechalem z Lublina do Czestochowy w 1000 chłopa.
    3.w zakladach niech pracujacy w sobote zrzucaja sie po pare zl na tych co moga jechac i niech wynajmuja autokary a zarzucimy W-wke czapkami.Musimy byc sprytnie, bieda to margines problemu, w PL problemem jest skapstwo i dorobkiewiczowstwo ludzi po okresie komuny.Oby nie bylo tak,ze Polacy pozyskaja nowe domy,ale..straca kraj.

  3. co ty o radiu maryja jak rydzyk sie z Danielsem fotografuje? to ty liczysz, ze to rozmodlone bydełko wesprze interes narodowy,kazda, powtarzam kazda pani moher jest najpierw agentka watykanu, czuje sie dzieckiem maryi ,a na ktoryms miejscu dopiero polka, jesli sie poczuwa

  4. 22tysiecy to kleska,powinno byc 2 miliony, sobota,piekna pogoda i nie wierze, ze wszyscy pracowali albo sadzili nowalijki, konfederacja zaprzepasciła całkowicie pretekst ustawy 447 do wypromowania dosłownie nogami ludzi swojego istnienia,gdyby przez ulice W.wy przewalałoby sie 2 miliony ludzi i darło ryja, media głownego scieku musiałyby to pokazac, bo jakby to było ida za oknem, dra ryja, przejsc, przejechac nie mozna,warszawiak włacza tv, a w tv cisza,bylaby siara, jednym zdaniem.szansa stracona

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

LIVE AKTYWNY KLIKNIJ ABY WYŚWIETLIĆ
TRANSMISJA ZAKOŃCZONA
%d bloggers like this: