NA ŻYWO 21.00 - STREAM ALEKSANDER JABŁONOWSKI I JACK CALEIB - O ZGNILIŹNIE MORALNEJ W III R.P !!21 sierpnia 2019
17 godzin pozostało.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

11.05.19 – NA ŻYWO 21.00 ALEKSANDER JABŁONOWSKI I JACK CALEIB PODSUMOWANIE MARSZU „STOP ACT 447”

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

polsat-prognoza-pogody-featured

polsat-prognoza-pogody-featured

7 thoughts on “11.05.19 – NA ŻYWO 21.00 ALEKSANDER JABŁONOWSKI I JACK CALEIB PODSUMOWANIE MARSZU „STOP ACT 447”

  1. a te milionery nie moglyby oglosic ze kazdy uczestnik dostanie duzy plastikowy ale oryginalny znaczek konfederacji albo stop 447? wiecej ludzi z W.wy ruszyłoby 4 litery tylko dlatego, a ilu nosiłoby go z duma na drugi dzien ! albo oglosic ze jakubiak po marszu bedzie nalewał swoje piwo,kto sie dopcha, nie stac ich???

  2. Pomysły na przyszłosc:1.zwoływac sie przez fb internet kto ma auto, niech bierze 4 i dziela sie za paliwo,wynajmowac busiki na jeden dzien w 10-20 osob.Nastepnym razem moze sie okazac, ze tym sposobem z kazdego Pcimia dolnego przyjedzir minimum 50 osob.
    2.kiedys na pielgrzymki uczniow zamawialo sie dodatkowe wagony pkp do glownego skladu za pare zl, sam kilka razy jechalem z Lublina do Czestochowy w 1000 chłopa.
    3.w zakladach niech pracujacy w sobote zrzucaja sie po pare zl na tych co moga jechac i niech wynajmuja autokary a zarzucimy W-wke czapkami.Musimy byc sprytnie, bieda to margines problemu, w PL problemem jest skapstwo i dorobkiewiczowstwo ludzi po okresie komuny.Oby nie bylo tak,ze Polacy pozyskaja nowe domy,ale..straca kraj.

  3. co ty o radiu maryja jak rydzyk sie z Danielsem fotografuje? to ty liczysz, ze to rozmodlone bydełko wesprze interes narodowy,kazda, powtarzam kazda pani moher jest najpierw agentka watykanu, czuje sie dzieckiem maryi ,a na ktoryms miejscu dopiero polka, jesli sie poczuwa

  4. 22tysiecy to kleska,powinno byc 2 miliony, sobota,piekna pogoda i nie wierze, ze wszyscy pracowali albo sadzili nowalijki, konfederacja zaprzepasciła całkowicie pretekst ustawy 447 do wypromowania dosłownie nogami ludzi swojego istnienia,gdyby przez ulice W.wy przewalałoby sie 2 miliony ludzi i darło ryja, media głownego scieku musiałyby to pokazac, bo jakby to było ida za oknem, dra ryja, przejsc, przejechac nie mozna,warszawiak włacza tv, a w tv cisza,bylaby siara, jednym zdaniem.szansa stracona

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: