NA ŻYWO !! 21.00 A.JABŁONOWSKI + TEMAT KSIĄŻKI :-) GRAFOMANÓW - ZBIÓR PLAGIATÓW !! BEZ PODATKU I BEZ WSTYDU - SZOK !!17 lipca 2019
10 godzin temu.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

PASEK REKLAM

WSPARCIE DAROWIZNA NA UTRZYMANIE STRONY W ZAKRESIE OPŁAT STAŁYCH INTERNET CHAT LIVE ROZMOWY TELEKONFERENCYJNE

€1,00

WSPARCIE FINANSOWE PRZELEW BANKOWY

MILLENNIUM BANK W POLSCE : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030  do przelewów

zagranicznych IBAN: PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030  BIC (SWIFT) – BIGBPLPW

W tytule przelewu wpisz DAROWIZNA , inaczej opisany przelew nie dojdzie

 

KONFERENCJA PRASOWA W SEJMIE KONFEDERACI UJAWNILI SZOKUJĄCĄ TAJEMNICĘ… POLISZYNELA !! A.V

OCENA KONTA AUTORA
OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

polsat-prognoza-pogody-featured

polsat-prognoza-pogody-featured

3 thoughts on “KONFERENCJA PRASOWA W SEJMIE KONFEDERACI UJAWNILI SZOKUJĄCĄ TAJEMNICĘ… POLISZYNELA !! A.V

  1. ciebie jack poslucham chetnie ale na sluchanie tych szabes gojow idiotow zaklamanych nie mam nerwow, uncle timo w ostatnim video powiedzial ze goje sa odsunieci od wladzy i jakichkolwiek mediow, cala wladza jest opanowana przez zydoskie psy i oni odstawiaja tylko teatrzyk prze nami ze jest jakas demokracja i ludzie czyli my goje tez mamy wplyw na losy kraju czy swiata a prawda jest taka ze nie mamy zadnego wplywu, mozemy ten film tylko ogladac i pozniej komentowac ale to kto inny pisze scenariusz i decyduje kiedy mozemy poogladac sobie. to tak jak zwierzeta u chlopa moga sobie pobekakac pokwiczec albo pogdakac i nic wiecej.

  2. juz prawie wszyscy wszystkich popieraja, lecz na lud działa tylko brutalna zwierzeca siła, w tych wypowiedziach nie czuc siły, powinni kopac PIS po jajach, bo jest za co, codziennie pakiet kompromitacji i chamskie ządania, a oni im paluszki przydeptuja…obawiam sie, ze lud choc głupi, tego nie kupi

  3. połaczcie kropki! producenci pradu wojowali o podwyzki przy koncu roku, bo na giełdzie prad zwyzkował o 40%, rzad nie moze zezwolic na podwyzki w roku wyborczym,bo przepierdoli wybory, wiec…zezwolil elektrowniom i ciepłowniom na palenie tanim ruskim weglem-2 razy tanszy ruski wegiel jedzie setkami pociagow i na razie podwyzki nie ma, ale polski gornik bedzie kopany w dupe, zrozumcie maciaka-nie ma zadnej polityki, jest biznes!

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: