"SZOKUJĄCY TEMAT DNIA" 20.30 M.MACIAK CW24TV + GOŚCIE TELE KONFERENCJA20 maja 2019
TRANSMISJA NA ŻYWO TRWA WEJDŹ NA KANAŁ STREAM LUB OGLĄDAJ NA PIERWSZEJ STRONIE BLOGA BEZ CHAT
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ – KANAŁ FILMOWY WSZYSTKIE NOWE MATERIAŁ FILMOWE ORAZ ZARCHIWIZOWANE VIDEO STREAM LIVE
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ -STREAM LIVE – NA ŻYWO OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU 20:30 + CHAT + PRIV. VIDEO ROZMOWY
ZOSTAŃ SAMODZIELNYM AUTOREM NA M-forum kliknij w poniższy obrazek dowiedz się jak i co ? DZIAŁAJ :-)
SKUTECZNE WSPARCIE BEZ WPŁAT !!

M-fo A.V Live. <<wróć do Nius<<rum

Jeśli chcesz wesprzeć finansowo rozbudowę i utrzymanie strony dowolnym datkiem poniżej panel Peypal nawet nie posiadając konta Peypal można dokonać wpłaty wprost z swojej karty .Jeśli chcesz wesprzeć wybranego autora wpisów w opcji wpłaty wpisz nick autora z dopiskiem "DAROWIZNA DLA ……… " wpłata zostanie automatycznie przesłana wskazanemu autorowi .M-forum AV Live jest w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. WESPRZYJ NASZĄ DZIAŁALNOŚĆ DOWOLNĄ KWOTĄ DAROWIZNY – :-) …………………………MILLENNIUM BANK W POLSCE : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 ==================== do przelewów zagranicznych IBAN: PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 ==================== BIC (SWIFT) – BIGBPLPW

G.BRAUN MA POPARCIE POLITYKA W WYBORACH DO P.E-U.E PLATFORMY OBYWATELSKIEJ…… 17 %DLA KONFEDERACJI NA PODKARPACIU

Our Reader Score
[Total: 0 Average: 0]

Poseł Platformy Obywatelskiej. Marek Rząsa w rozmowie z „Gazetą Wyborczą” przyznał, że kibicuje… Grzegorzowi Braunowi. Chce, by Konfederacja na Podkarpaciu zdobyła 17 proc. Liczy, że w ten sposób zostanie osłabiony PiS.

Konfederacja wystawiła na Podkarpaciu listę, której jedynką jest znany reżyser, Grzegorz Braun. Z tego samego okręgu z listy Koalicji Europejskiej startuje Marek Rząsa, poseł PO.

Polityk udzielił wywiadu „Gazecie Wyborczej”, w którym stwierdził, że liczy na jak najlepszy wynik Brauna na Podkarpaciu. Choć może to zaskakiwać, poseł przekonuje, że w ten sposób może udać się „urwać” poparcie dla PiS, które w tym województwie od dawna jest bardzo silne.

Chciałbym, żeby Konfederacja zdobyła u nas tu 17 proc. głosów, a w kraju najwyżej 4,99. Dzięki temu trzeci mandat nie trafi w ręce PiS, tylko właśnie Koalicji Europejskiej. Bo komu narodowcy odbiorą głosy? Nam nie, PiS-owi tak.” – mówi poseł PO z Przemyśla Marek Rząsa, nr 7 na liście.

Nie bez kozery Rząsa zastrzegł, że chciałby, aby Konfederacja zdobyła w skali kraju poparcie maksymalnie na poziomie 4,99 proc. Wtedy nie udałoby się bowiem przekroczyć progu wyborczego.

Źr. dorzeczy.pl

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

LIVE AKTYWNY KLIKNIJ ABY WYŚWIETLIĆ
TRANSMISJA ZAKOŃCZONA
%d bloggers like this: