NA ŻYWO !! 21.00 A.JABŁONOWSKI + TEMAT KSIĄŻKI :-) GRAFOMANÓW - ZBIÓR PLAGIATÓW !! BEZ PODATKU I BEZ WSTYDU - SZOK !!17 lipca 2019
10 godzin temu.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

PASEK REKLAM

WSPARCIE DAROWIZNA NA UTRZYMANIE STRONY W ZAKRESIE OPŁAT STAŁYCH INTERNET CHAT LIVE ROZMOWY TELEKONFERENCYJNE

€1,00

WSPARCIE FINANSOWE PRZELEW BANKOWY

MILLENNIUM BANK W POLSCE : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030  do przelewów

zagranicznych IBAN: PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030  BIC (SWIFT) – BIGBPLPW

W tytule przelewu wpisz DAROWIZNA , inaczej opisany przelew nie dojdzie

 

G.BRAUN MA POPARCIE POLITYKA W WYBORACH DO P.E-U.E PLATFORMY OBYWATELSKIEJ…… 17 %DLA KONFEDERACJI NA PODKARPACIU

OCENA KONTA AUTORA
OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

Poseł Platformy Obywatelskiej. Marek Rząsa w rozmowie z „Gazetą Wyborczą” przyznał, że kibicuje… Grzegorzowi Braunowi. Chce, by Konfederacja na Podkarpaciu zdobyła 17 proc. Liczy, że w ten sposób zostanie osłabiony PiS.

Konfederacja wystawiła na Podkarpaciu listę, której jedynką jest znany reżyser, Grzegorz Braun. Z tego samego okręgu z listy Koalicji Europejskiej startuje Marek Rząsa, poseł PO.

Polityk udzielił wywiadu „Gazecie Wyborczej”, w którym stwierdził, że liczy na jak najlepszy wynik Brauna na Podkarpaciu. Choć może to zaskakiwać, poseł przekonuje, że w ten sposób może udać się „urwać” poparcie dla PiS, które w tym województwie od dawna jest bardzo silne.

Chciałbym, żeby Konfederacja zdobyła u nas tu 17 proc. głosów, a w kraju najwyżej 4,99. Dzięki temu trzeci mandat nie trafi w ręce PiS, tylko właśnie Koalicji Europejskiej. Bo komu narodowcy odbiorą głosy? Nam nie, PiS-owi tak.” – mówi poseł PO z Przemyśla Marek Rząsa, nr 7 na liście.

Nie bez kozery Rząsa zastrzegł, że chciałby, aby Konfederacja zdobyła w skali kraju poparcie maksymalnie na poziomie 4,99 proc. Wtedy nie udałoby się bowiem przekroczyć progu wyborczego.

Źr. dorzeczy.pl

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: