KONTA AUTORÓW KLIKNIJ W WYBRANY BANER
KLIKNIJ W WYBRANY BANER
BLOGI I STRONY INTERNETOWE POLECANE PRZEZ M-FORUM

M-forum A.V Live.

TU ZNAJDZIESZ CODZIENNIE PONAD 150 INFORMACJI NIUS BEZ CENZURY !! ORAZ TRANSMISJE LIVE STREAM I MATERIAŁY AUDIO I WIDEO W ORYGINALE DOŁACZ SWOJĄ STRONĘ LUB BLOGA DO PROMOWANYCH I POLECANYCH STRON PRZEZ M-FORUM

CZERWONE

G.BRAUN MA POPARCIE POLITYKA W WYBORACH DO P.E-U.E PLATFORMY OBYWATELSKIEJ…… 17 %DLA KONFEDERACJI NA PODKARPACIU

Poseł Platformy Obywatelskiej. Marek Rząsa w rozmowie z „Gazetą Wyborczą” przyznał, że kibicuje… Grzegorzowi Braunowi. Chce, by Konfederacja na Podkarpaciu zdobyła 17 proc. Liczy, że w ten sposób zostanie osłabiony PiS.

Konfederacja wystawiła na Podkarpaciu listę, której jedynką jest znany reżyser, Grzegorz Braun. Z tego samego okręgu z listy Koalicji Europejskiej startuje Marek Rząsa, poseł PO.

Polityk udzielił wywiadu „Gazecie Wyborczej”, w którym stwierdził, że liczy na jak najlepszy wynik Brauna na Podkarpaciu. Choć może to zaskakiwać, poseł przekonuje, że w ten sposób może udać się „urwać” poparcie dla PiS, które w tym województwie od dawna jest bardzo silne.

Chciałbym, żeby Konfederacja zdobyła u nas tu 17 proc. głosów, a w kraju najwyżej 4,99. Dzięki temu trzeci mandat nie trafi w ręce PiS, tylko właśnie Koalicji Europejskiej. Bo komu narodowcy odbiorą głosy? Nam nie, PiS-owi tak.” – mówi poseł PO z Przemyśla Marek Rząsa, nr 7 na liście.

Nie bez kozery Rząsa zastrzegł, że chciałby, aby Konfederacja zdobyła w skali kraju poparcie maksymalnie na poziomie 4,99 proc. Wtedy nie udałoby się bowiem przekroczyć progu wyborczego.

Źr. dorzeczy.pl

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: