DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
KONTA AUTORÓW WPISÓW I FILMÓW
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

USA przyznały się do destabilizacji Wenezueli. Guaido to ich marionetka. Sabotują produkcję ropy

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Stany Zjednoczone oficjalnie pochwaliły się na piśmie, że to one destabilizują Wenezuelę przy pomocy Juana Guaido i rujnują gospodarkę tego kraju. Potem kompromitujący dokument „odpublikowano” zanim samozwaniec wezwał wenezuelskie wojsko do buntu przeciwko prezydentowi Maduro.

Znalezione obrazy dla zapytania guido w wenezueli zdjecia

Niezależny amerykański outlet dziennikarski dotarł do kopii dokumentu sygnowanego przez Departament Stanu USA, który został oficjalnie opublikowany w sieci 24 kwietnia, lecz potem szybko zdjęty ze strony. Amerykańska dyplomacja uświadomiła sobie najprawdopodobniej, że zawarte w nim informacje kompromitują ich człowieka, Juana Guaido, w sytuacji planowanego przez niego przewrotu wojskowego w Wenezueli, którego nieudana próba miała miejsce 30 kwietnia.

Dokument nie pozostawia wątpliwości, co do roli Stanów Zjednoczonych w obecnym kryzysie politycznym w Wenezueli. Zawiera on część zatytułowaną “Kluczowe osiągnięcia w 2019 r.”, opisującą sukcesy dyplomatów USA w stabilizowaniu kraju rządzonego przez prezydenta Maduro. Pierwszym z wymienionych punktów jest ogłoszenie się przez Juana Giaudo tymczasowym prezydentem kraju. W dalszej kolejności wymienione jest poparcie szeregu krajów udzielone uzurpatorowi. Stany Zjednoczone przyznały się tym samym, że Guaido to część ich planu odzyskania kontroli nad Wenezuelą, którą utraciły dwie dekady temu po dojściu Hugo Chaveza do władzy. Kompromitujący dokument musiał zniknąć z oficjalnej strony Departamentu Stanu, zanim Guaido wezwał 30 kwietnia do buntu wojskowego przeciwko Maduro.

Podobny obraz

Podsumowanie dokonań dyplomacji USA zawiera też opis ciosów gospodarczych, które rząd Donalda Trumpa zadał Wenezueli. Głównie chodzi o odcięcie rządu Maduro od zagranicznych aktywów finansowych, co uniemożliwiło administracji udział w handlu zagranicznym, a więc wydobycie i sprzedaż ropy naftowej, od której zależy gospodarka kraju. Amerykanie otwarcie chełpią się, że doprowadzili do spadku produkcji ropy w Wenezueli do poziomu 736 tys. baryłek dziennie.

Oznacza to tym samym, że gabinet Trumpa celowo sieje chaos gospodarczy w południowoamerykańskim kraju, pogłębiając jedynie cierpienia ludności, a jednocześnie oskarża o to Maduro. Powstał też niedawno raport autorstwa niezależnego ośrodka Center for Economic Policy and Research, który dowodzi, że sankcje gospodarcze zastosowane przez USA wobec Wenezueli w latach 2017-2018 na skutek paraliżu zdolności handlowych rządu doprowadziły do śmierci 40 tys. mieszkańców. Rząd odpowiada bowiem w ogromnym stopniu za zaopatrzenie służby zdrowia w leki, a ubogich obywateli w subsydiowaną żywność.

 

zrodlo:http://alexjones.pl/aj/aj-swiat/item/147480-usa-przyznaly-sie-do-destabilizacji-wenezueli-guaido-to-ich-marionetka-sabotuja-produkcje-ropy?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: