"SZOKUJĄCY TEMAT DNIA" 21,00 ALEKSANDER JABŁONOWSKI vs ADOLF KUDLIŃSKI22 maja 2019
3 godziny pozostały.
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ – KANAŁ FILMOWY WSZYSTKIE NOWE MATERIAŁ FILMOWE ORAZ ZARCHIWIZOWANE VIDEO STREAM LIVE
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ -STREAM LIVE – NA ŻYWO OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU 20:30 + CHAT + PRIV. VIDEO ROZMOWY
ZOSTAŃ SAMODZIELNYM AUTOREM NA M-forum kliknij w poniższy obrazek dowiedz się jak i co ? DZIAŁAJ :-)
SKUTECZNE WSPARCIE BEZ WPŁAT !!

M-fo A.V Live. <<wróć do Nius<<rum

Jeśli chcesz wesprzeć finansowo rozbudowę i utrzymanie strony dowolnym datkiem poniżej panel Peypal nawet nie posiadając konta Peypal można dokonać wpłaty wprost z swojej karty .Jeśli chcesz wesprzeć wybranego autora wpisów w opcji wpłaty wpisz nick autora z dopiskiem "DAROWIZNA DLA ……… " wpłata zostanie automatycznie przesłana wskazanemu autorowi .M-forum AV Live jest w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. WESPRZYJ NASZĄ DZIAŁALNOŚĆ DOWOLNĄ KWOTĄ DAROWIZNY – :-) …………………………MILLENNIUM BANK W POLSCE : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 ==================== do przelewów zagranicznych IBAN: PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 ==================== BIC (SWIFT) – BIGBPLPW

Tona jedzenia wylądowała w lesie, bo za darowiznę trzeba płacić

Our Reader Score
[Total: 0 Average: 0]

O tym, że w lesie, w niewielkiej odległości od Siemianowic Śląskich, tuż przy ścieżce rowerowej, zalegają potężne ilości, powoli rozkładającego się już jedzenia, władze gminy pionformowali mieszkańcy. Jak się okazało, po urzędniczych oględzinach, na przestrzeni około 300 metrów kwadratowych zalegają stare bułki, chleb i owoce. Szacowana ilość wyrzuconych produktów, według urzędników, to prawie tona.

Tona jedzenia wylądowała w lesie, bo za darowiznę trzeba płacić
W Siemianowicach, mimo iż byłoby zapotrzebowanie, niepotrzebnej żywności nie ma jak przekazać nie ponosząc za to kosztów. Nie istnieje tam bowiem żadna organizacja pożytku publicznego. Najbliższe takie są w Katowicach a to rodzi koszty transportu. Żywności takiej nie można również pozostawić w widocznym, dostępnym dla potrzebujących miejscu, gdyż nie jest to zgodne z przepisami sanitarnymi.
Wyrzucone w lesie jedzenie musi zostać posprzątane, za co zapewne koszty poniesie sprawca tego uczynku, jeżeli zostanie ustalony. W chwili obecnej z darmowej stołówki korzystają mieszkańcy lasu, co przyczynić może się do innych zagrożeń.

Znalezione obrazy dla zapytania wyrzucone jedzenie w lesie zdjecia
Zgodnie z obowiązującym prawem przekazanie żywności organizacjom pozarządowym obarczone jest koniecznością odprowadzenia podatku VAT. Z obowiązku tego zwolnieni są darczyńcy wspierający organizacje pożytku publicznego. Pozostawienie niezabezpieczonej żywności w miejscu do tego nie przeznaczonym to dla odmiany łamanie przepisów sanitarnych.

 

zrodlo:https://swiatrolnika.info/informacje/5625-tona-jedzenia-wyladowala-w-lesie-bo-za-darowizne-trzeba-placic?

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

LIVE AKTYWNY KLIKNIJ ABY WYŚWIETLIĆ
TRANSMISJA ZAKOŃCZONA
%d bloggers like this: