NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7336 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Niemcy. AUTOPSJA JEST OBOWIĄZKOWA ! Jeśli umierają świeżo zaszczepieni ludzie, sledztwo prowadzi Wydział Dochodzeń Kryminalnych
Szczepienia na Covid-19 nieobjęte ubezpieczeniami. Są traktowane jako eksperyment medyczny INFORMUJE DZIENNIK RZECZPOSPOLITA
LIMFADENOPATIA : poważna niekorzystna reakcja na iniekcje Covid zapowiada pandemię zabójców w zwolnionym tempie
Światowi lekarze ostrzegają: Trzymaj się z dala od ZASZCZEPIONYCH PRZECIW COVID19 ! Sterylizacja i przenoszenie ! CO TO JEST "SHEDDING"?
PILNE!! WAŻNE VIDEO !! Wywiad z prawnikiem: czy mamy do czynienia z eksperymentem medycznym?
UWAGA!! PILNY ALARM - AKTYWIŚCI PROSTO Z IZRAELA!!  VIDEO +18
REJESTRACYJNY PORTAL SZCZEPIONKOWY SPARALIŻOWANY
RAPORT NIK W SPRAWIE WYBORÓW - MORAWIECKI I PIS !! NIEWINNI !! PRZED PROKURATOREM STANIE SZEF POCZTY POLSKIEJ I SZEF WYTWÓRNI PAPIERÓW WARTOŚCIOWYCH :-)
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

PARTYJNA TV TVP -PRZEBIJA PROPAGANDĘ HITLERA I STALINA – CZY PIS MA POLAKÓW ZA IDIOTÓW ??

Wczoraj w mediach pojawiła się informacja o spadku emigracji zarobkowej Polaków. Chodzi m.in. o zbieranie szparagów w Niemczech. Informację w zaskakujący sposób przedstawiono na pasku w Wiadomoścach TVP. Zdjęcie trafiło do sieci i stało się obiektem żartów internautów.

Wśród Polaków niezwykle popularne stały się wyjazdy na zbiór szparagów. Przez wiele lat pracownicy z naszego kraju zdominowali tę branżę na niemieckiej ziemi. Okazuje się jednak, że niemieckim plantatorom coraz trudniej znaleźć pracowników do zbioru szparagów. Podkreślają, że w przeszłości najczęściej zatrudniali obywateli polskich oraz rumuńskich, zaś teraz, przynajmniej ci pierwsi, nie podejmują tej pracy tak ochoczo.

W Wiadomościach o tym, czego zazdroszczą nam Niemcy

W Wiadomościach TVP odnotowano informację na temat spadku zainteresowania pracą przy szparagach w Niemczech. Pasek szybko zrobił furorę w sieci.

Wzrost zamożności Polaków irytuje Niemców” – napisano na pasku. Zdjęcie trafiło do internetu, gdzie stało się przedmiotem dyskusji.

„No… A najbardziej to nam zazdroszczą najniższej krajowej” – skomentował Artur Dziambor, kandydat do PE z list Konfederacji.

Artur E. Dziambor@ArturDziambor

No… A najbardziej to nam zazdroszczą najniższej krajowej🤪

Zobacz pozostałe Tweety użytkownika Artur E. Dziambor

Praca w Niemczech. Polacy nie chcą już zbierać szparagów

„Niemieckie media zauważają, że w tym roku szczególnie widać zmniejszenie się liczby „szparagowych żniwiarzy” z Polski. Problem dotyka najbardziej Dolną Saksonię, gdzie uprawia się najwięcej szparagów w Niemczech” – podaje Polsat News.

Niemieckie MSZ wskazuje, iż sytuacja ta związana jest ze wzrostem gospodarczym, który notuje Polska. Urzędnicy przypominają też, iż polski rząd wprowadził liczne program socjalne, w tym m.in. 500+. Ich zdaniem to właśnie rządowe wsparcie finansowe ma wpływ na to, iż sezonowa praca w Niemczech przestała być dla Polaków atrakcyjna.

Zbiory ratują inni

Niemcy twierdzą, że lukę po Polakach wypełniają inni obywatele państw Unii Europejskiej. Mowa tu przede wszystkich o Rumunach, którzy wciąż licznie nawiedzają kraj położony za naszą zachodnią granicą. Dziś to oni ratują zbiory. Niewykluczone jednak, że już niebawem wyjazdy do Niemiec również przestaną być dla nich atrakcyjne. Rumuńska gospodarka rozwija się bowiem coraz szybciej.

Oprócz nich pracę sezonową w Niemczech chętnie podejmują także obywatele Bułgarii oraz Chorwacji.

Źródło: Facebook.com, wMeritum.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

One thought on “PARTYJNA TV TVP -PRZEBIJA PROPAGANDĘ HITLERA I STALINA – CZY PIS MA POLAKÓW ZA IDIOTÓW ??

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK - NIEDZIELA 21.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
Holler Box
%d bloggers like this: