DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Końcowy etap mediacji w sprawie odszkodowania dla Marka Kubali

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Przedsiębiorca Marek Kubala domaga się od Skarbu Państwa 33 mln zł. Mężczyzna walczy o odszkodowanie za bezprawne aresztowanie, zniszczenie dobrze prosperującego przedsiębiorstwa oraz straty moralne. Jego walka z wymiarem sprawiedliwości ciągnie się od 19 lat.

Marek Kubala domaga się 33 mln zł   (fot. TVP3 Wrocław)

Marek Kubala domaga się 33 mln zł (fot. TVP3 Wrocław)

– W tym procesie domagam się 33 mln. To jest kwota, w której wliczone jest utrata przedsiębiorstwa i utraconych korzyści autoryzowanego dilera seata, którą firmę prowadziłem w 2000 roku, a która w okresie tych 18 lat przynosiłaby znaczące dochody. I tych utraconych dochodów ja dochodzę, bo prawo mówi, że utracone korzyści mamy prawo odzyskać od sądu, jeśli zostaliśmy bezprawnie zniszczeni. I tak w moim przypadku było – argumentuje Marek Kubala.

Marek Kubala w latach 90. prowadził salon samochodowy w Wałbrzychu. Firma dobrze prosperowała. W 2000 roku przedsiębiorca trafił do aresztu. Oskarżono go wówczas m.in. o oszustwa celno-podatkowe. Jak twierdzi, czas spędzony w areszcie wystarczył, by popaść w długi, stracił rodzinę i dobre imię. W 2011 roku Marek Kubala został oczyszczony z zarzutów. Wtedy rozpoczął walkę o odszkodowanie od Skarbu Państwa. Kolejny termin i finał mediacji wyznaczono na 17 maja.

Marek Kubala domaga się 33 mln zł – jeśli wygra, będzie to najwyższe odszkodowanie w historii polskiego wymiaru sprawiedliwości.

 

 

 

zrodlo:https://wroclaw.tvp.pl/42534307/koncowy-etap-mediacji-w-sprawie-odszkodowania-dla-marka-kubali?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: