DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
KONTA AUTORÓW WPISÓW I FILMÓW
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

KOLEJNE IDIOTYCZNE „ŚWIĘTA” KTÓRE CHCĄ OBCHODZIĆ „MŁODZI WYKSZTAŁCENI Z WIELKICH POLSKICH MIAST” ABY STAĆ SIĘ NOWOCZESNYMI :-)

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

NIEZŁY UBAW MAJA TAM NA ZACHODZIE JAK WIDZĄ ŻE POLSKIE PELIKANY ŁYKAJĄ WSZYSTKO WSZYSTKO CO KOJARZY IM SIĘ Z TYM IŻ STANĄ SIĘ ………….. KIM ??? 🙂

gdy wyzbędą się swojej własnej tradycji …………..

Dzień Bez Prezerwatywy już niedługo obchodzić będzie spora część Polaków. Skąd wzięło się to święto i jakie niesie za sobą cele? Czy ta konkretna kartka z kalendarza świąt nietypowych budzi kontrowersje? Na jaki dzień w roku przypadają obchody? Przedziwne święto odbędzie się już niedługo.

Dzień Bez Prezerwatywy to kolejna obok dnia łapania za pupę, dnia bez stanika czy spódnicy okoliczność, która zaliczana jest do kalendarza świąt dziwnych i nietypowych. Jest ich tyle, że codziennie nadarza się okazja do świętowania. Jedną z nich jest właśnie dzień bez prezerwatywy, jednak u zdecydowanej większości par wypada on częściej niż w kalendarzu. Są też tacy, którzy obchodzą go codziennie.

Dzień Bez Prezerwatywy – data. Kiedy jest obchodzone święto?

Prezerwatywa to mechaniczny środek antykoncepcyjny, który wciąż cieszy się największą popularnością wśród ludzi chcących zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą. Chociaż głównym celem zakładania prezerwatywy jest właśnie obronienie się przed zapłodnieniem, ma ona inne bardzo ważne działanie – zmniejsza prawdopodobieństwo zakażenia się chorobami przenoszonymi drogą płciową.

Nie wiadomo dokładnie, kiedy powstała decyzja o zainaugurowaniu Światowego Dnia Bez Prezerwatywy. Nieznana jest również przyczyna doboru daty. Święto obchodzone jest w Polsce i na świecie 28 maja. Nie jest jednoznacznie powiedziane, czy w dniu tym powinniśmy wstrzymać się od seksu w ogóle, czy chodzi po prostu o współżycie bez antykoncepcji.

28 maj Światowy Dzień Bez Prezerwatywy

28 maja obchodzony jest dzień, którego ideą jest współżycie seksualne bez stosowania antykoncepcji. Można podejrzewać, że pomysł o organizacji obchodów tej okoliczności zainicjowały środowiska prawicowe, które zgodnie z nauczaniem Kościoła potępiają sztuczne metody ograniczania płodności. O akcji pozytywnie wypowiedział się między innymi publicysta i redaktor naczelny portalu fronda.pl – Tomasz Terlikowski.

Dzień Bez Prezerwatywy od lat budzi wiele kontrowersji prowadząc do konfliktów mających miejsce głównie na portalach społecznościowych. Zwolennicy tej inicjatywy jako argumenty za najczęściej podają kierowanie się zasadami i normami ściśle związanymi z ich wyznaniem. Są też mniej popularne głosy mówiące o tym, że seks bez prezerwatywy jest po prostu bardziej przyjemny.

Druga strona powołuje się na przerażające dane o ilości zachorowań na AIDS oraz wysokiej liczbie porzuconych co roku niechcianych dzieci. Zachęcają oni do stosowania antykoncepcji, aby uniknąć między innymi patologii społecznych. Zamiast obchodów 28 maja polecają celebrowanie Światowego Dnia Antykoncepcji, którego data przypada na 26 września.

Poniżej prezentujemy kilka istotnych liczb odnośnie do badań przeprowadzonych na temat stosowania antykoncepcji w Polsce:

  • 90 procent Polaków jako metodę antykoncepcji wybiera prezerwatywę
  • 46 procent badanych przyznaje się do niestosowania antykoncepcji podczas uprawiania seksu z nowym partnerem (najwyższy wynik w krajach europejskich)
  • 47 procent Polaków spotkało się z przypadkiem nieplanowej i niechcianej ciąży wśród bliskich przyjaciół i rodziny

Jako ciekawostkę warto podać, że prezerwatywa za czasów II wojny światowej miała konkretne działanie. Żołnierze alianccy zakładali ją na lufę karabinu, aby osłonić go przed słoną wodą podczas przybrzeżnych desantów.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

One thought on “KOLEJNE IDIOTYCZNE „ŚWIĘTA” KTÓRE CHCĄ OBCHODZIĆ „MŁODZI WYKSZTAŁCENI Z WIELKICH POLSKICH MIAST” ABY STAĆ SIĘ NOWOCZESNYMI :-)

  1. 90 procent Polaków jako metodę antykoncepcji wybiera prezerwatywę

    penie te babki i dziedki też 🙂

    anty-koncepcja głupie słowo znaczy anty rozum bo koncepcja, no lepiej mieć jakąś a nie tylko łykać jak pelikan gówno 🙂

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: