DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
KONTA AUTORÓW WPISÓW I FILMÓW
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Braun ostro w Polskim Radiu. „Prezydent jest żydowskim lokajem”. Redaktor w panice przerwał temat [VIDEO]

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Grzegorz Braun w Polskim Radiu ostro wypowiedział się na temat żydowskich wpływów w III RP. Redaktor prowadzący w panice zmienił temat.

Tematem rozmowy była kampania do unioparlamentu. Redaktor niestety nie rozumiał, dlaczego uniosceptyczne ugrupowanie chce dostać się do Brukseli.

Grzegorz Braun w Polskim Radiu/fot. YouTube/Grzegorz Braun - Wiara, Rodzina, Własność!

– Aby ugrać cokolwiek trzeba być w grze. To nie jest akurat gra przeze mnie osobiście czy przez nas, konfederatów, preferowana, ale nie możemy obrażać się na rzeczywistość. Bierzemy udział w tym rozdaniu wyborczym, które akurat jest na stole. Chcemy wyprowadzenia Unii z Polski w tym sensie, że chcielibyśmy powrotu do normalności. Aby o polskich sprawach Polacy decydowali w Polsce – wyjaśnił Grzegorz Braun.

W dalszej części rozmowa zeszła na Żydów. Redaktorowi prowadzącemu się to nie spodobało w wyraźny sposób.

– My chcemy powrotu do normalności. Chcemy żyć w Polsce, a nie w eurokołchozowym landzie, nie w Rzeczypospolitej Przyjaciół Polin, nie w jakiejś tęczowej republice, w której Żydzi, sodomici, komuniści narzucają Polakom już nie tylko, jak mają się rządzić, jaki ma być ustrój państwowy, ale także i to, jak mamy wychowywać swoje dzieci, o jakiej historii wolno nam wspominać, jakie tradycje wolno kultywować – przypomniał Braun.

– To rzecz, na którą nie wolno nam się godzić. Dyktat eurokomisarzy brukselskich, dyktat żydowskich guwernantek – powiedział Braun, na co prowadzący przerwał pytaniem, kogo nazywa „żydowską guwernantką”. – Szanowny panie redaktorze, pan rozumiem spadł z księżyca. Nie obserwuje pan całej tej krzątaniny, skakania z gałęzi na gałąź przez warszawskich polityków, prezydentów, premierów… – mówił Braun, na co znowu przerwał prowadzący.

– Czy pan prezydent RP jest żydowską guwernantką? – zapytał pracownik radia. – Nie, pan prezydent RP jest żydowskim lokajem – odpowiedział Grzegorz Braun.

Zaraz potem redaktor przerwał temat twierdząc, że „to jest poniżej poziomu debaty publicznej”.

 

zrodlo:https://nczas.com/2019/05/08/braun-ostro-w-polskim-radiu-prezydent-jest-zydowskim-lokajem-redaktor-w-panice-przerwal-temat-video/?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

4 thoughts on “Braun ostro w Polskim Radiu. „Prezydent jest żydowskim lokajem”. Redaktor w panice przerwał temat [VIDEO]

  1. Gdyby nie był agentem Vatykanu to bym był co do niego pewny. A tak, to naprawdę nie wiem co myśleć. Bo niby mówi ładnie, tak jakbym chciał. Ale za dużo słyszę o kościele, który okupuje Lehię od przeszło tysiąclecia.

    1. Ja osobiscie nie mam do niego zaufania.Wedlug mnie jest to czlowiek wykreowany przez pewnych ludzi..Jest znakomitym mowca i rezyserem wiec nie jest dla niego zadnym problemem grac swoja role.Moze sie myle ale w obecnej chwili to ja juz nikomu nie wierze,nawet samej sobie.Pozdrawiam

    2. Wrzucilam dzisiaj ciekawe nagranie:Kontrolowana opozycja na youtoobe,polecam obejrzec

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: