NA ŻYWO 21.00 - STREAM ALEKSANDER JABŁONOWSKI I JACK CALEIB - O ZGNILIŹNIE MORALNEJ W III R.P !!21 sierpnia 2019
15 godzin pozostało.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

Skandal na rozprawie w sprawie zbrodni, za którą niesłusznie siedział Tomasz Komenda. Ławniczka jest klientką adwokata jednego z oskarżonych

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

– Kpina i skandal we wrocławskim sądzie ws zbrodni miłoszyckiej (sprawa Tomasza Komendy). Nagle okazało się, że ławniczka jest klientką adwokata jednego z oskarżonych. Nie przyznała się do tego! – poinformował na Twitterze Marcin Torz z „Super Expressu”, który śledził przebieg rozprawy.

Tomasz Komenda. / foto: YouTube/Superwizjer TVNTomasz Komenda. / foto: YouTube/Superwizjer TVN

O godz. 9.30 we wrocławskim Sądzie Okręgowym miała odbyć się rozprawa w sprawie zbrodni w Miłoszycach sprzed ponad 20 lat. To w związku z tą sprawą niesłusznie skazany został Tomasz Komenda.

Tym razem jako oskarżeni zasiedli Ireneusz M. i Norbert Basiur (zgodził się na podawanie danych).

Jednak doszło do nietypowej sytuacji. Poinformował o niej dziennikarz „Super Expressu” Marcin Torz, który był obecny na rozprawie. – Kpina i skandal we wrocławskim sądzie ws zbrodni miłoszyckiej (sprawa Tomasza Komendy). Nagle okazało się, że ławniczka jest klientką adwokata jednego z oskarżonych. Nie przyznała się do tego! Teraz sąd się zastanawia, czy nie zmienić ławnika, ale to będzie oznaczało nowy termin – napisał Torz na Twitterze.

– To się w głowie nie mieści. Proces, na który czeka cała Polska, w tym zdruzgotani rodzice zamordowanej Małgosi, nie będzie najpewniej mógł się rozpocząć przez totalną ignorancję ławniczki. Kobieta, gdy poinformował o tym jej adwokat, tylko się uśmiechała – dodał.

Marcin Torz@MarcinTorz

Kpina i skandal we wrocławskim sądzie ws zbrodni miłoszyckiej (sprawa Tomasza Komendy). Nagle okazało się, że ławniczka jest klientką adwokata jednego z oskarżonych. Nie przyznała się do tego! Teraz sąd się zastanawia, czy nie zmienić ławnika, ale to będzie oznaczało nowy termin.

Marcin Torz@MarcinTorz

To się w głowie nie mieści. Proces, na który czeka cała Polska, w tym zdruzgotani rodzice zamordowanej Małgosi, nie będzie najpewniej mógł się rozpocząć przez totalną ignorancję ławniczki. Kobieta, gdy poinformował o tym jej adwokat, tylko się uśmiechała.

zrodlo:https://nczas.com/2019/05/07/skandal-na-rozprawie-w-sprawie-zbrodni-za-ktora-siedzial-komenda-lawniczka-jest-klientka-adwokata-jednego-z-oskarzonych/?

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: