DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Policja zatrzymała aktywistkę LGBT, która sprofanowała wizerunek Matki Boskiej. „Obrońcy demokracji” w amoku

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

W poniedziałek (6.05.2019) policja zatrzymała i przesłuchała aktywistkę LGBT, Elżbietę Podleśną, której przedstawiono zarzut znieważenia przedmiotu kultu i religijnej czci poprzez rozlepienie w sąsiedztwie kościoła pw. Maksymiliana Marii Kolbego w Płocku (m.in. na toalecie i koszu na śmieci) obrazków z wizerunkiem Matki Boskiej Częstochowskiej z tęczową aureolą. Obrazki zostały rozlepione w nocy z 26 na 27 kwietnia, tydzień po awanturze, jaką w kościele urządziła inna aktywistka LGBT, Monika Niedźwiecka, nauczycielka języka polskiego z Zespołu Szkół Ekonomiczno-Kupieckich w Płocku.

Znalezione obrazy dla zapytania elzbieta podlesna zbezczeszczenie matki boskiej zdjecia

lżbieta Podleśna jest działaczką Warszawskiego Strajku Kobiet i jedną z awanturnic, które urządziły prowokację podczas Marszu Niepodległości w 2017 roku. Kilkanaście kobiet położyło się wtedy na trasie marszu z banerem „Faszyzm stop”. Podleśna brała też udział w ataku na Monikę Ogórek pod siedzibą TVP w lutym 2019 roku. W lipcu 2017, podczas protestów przeciw ustawom sądowniczym, organizowała odczytywanie „listy hańby” pod Senatem. W kwietniu 2018 uczestniczyła w próbie blokady ekshumacji smoleńskiej w Łodzi. Jednym z jej dokonań jest też namalowanie napisu „PZPR” na oknach i drzwiach biur posłów PiS.

Znalezione obrazy dla zapytania elzbieta podlesna zbezczeszczenie matki boskiej zdjecia

Zatrzymanie Podleśnej wywołało furię „obrońców demokracji”, którzy masowo zamieszczają na Twitterze zdjęcie sprofanowanego wizerunku Matki Boskiej Częstochowskiej. Pochwałę dla profanacji wyraziła m.in. poseł Joanna Scheuring-Wielgus, a Dominika Wielowieyska z „Gazety Wyborczej” zapowiedziała, że ona też gotowa jest stanąć przed sądem.

Piękna ta Maryja teraz 🌈

Jestem gotowa bronić się w sądzie przed zarzutami

Oczywiście natychmiast rozpoczął się wrzask o łamaniu praw człowieka i prześladowaniu opozycji. Robert Biedroń poinformował na Twitterze, że partia Wiosna postuluje bezwzględne i natychmiastowe usunięcie art. 196 o obrazie uczuć religijnych z kodeksu karnego.

Robert Biedroń@RobertBiedron

Wiosna postuluje bezwzględne i natychmiastowe usunięcie art. 196 o obrazie uczuć religijnych z kodeksu karnego. Była już taka próba w poprzedniej kadencji Sejmu, ale została odrzucona głosami PiS, PO i PSL – konferencja prasowa Wiosny w Bielsku Białej.

Ludzie o tym mówią: 122

Nie zabrakło również głosu Grzegorza Schetyny, który co prawda nie wie, jak Podleśna ma na imię, ale wspiera ją z całych „postępowych” sił. – Zatrzymanie Pani Ewy Podleśnej za jej rysunek to paniczny manewr przedwyborczy PiSu. Podłe. W normalnym państwie nikt nie będzie za takie sprawy ścigany. Do funkcjonariuszy państwowych apeluję, by nie dawali się wciągać w polityczne gry przełożonych – napisał Schetyna.

Grzegorz Schetyna@SchetynadlaPO

Zatrzymanie Pani Ewy Podleśnej za jej rysunek to paniczny manewr przedwyborczy PiSu. Podłe.
W normalnym państwie nikt nie będzie za takie sprawy ścigany.
Do funkcjonariuszy państwowych apeluję, by nie dawali się wciągać w polityczne gry przełożonych.

Ludzie o tym mówią: 618

Na lewicowych portalach trwa dowodzenie, że tęczowa aureola nie jest profanacją, tylko wyrazem tolerancji wobec LGBT. Trwa również histeryczny wrzask o państwie wyznaniowym. „Już dziś o sprawie piszą media zagraniczne, np. „Guardian”. To kolejna egzotyczna wiadomość z Polski, potwierdzająca, że nasz kraj stacza się do pozycji autorytarnego państwa wyznaniowo-nacjonalistycznego” – histeryzuje Jan Hartman na łamach „Polityki”.

Jakub Majmurek z „Krytyki Politycznej” stwierdził, że wizerunek Matki Boskiej Częstochowskiej nie jest własnością katolików i jak każdy symbol powinien swobodnie podlegać procesom peryfrazy, pastiszu, parodii.

Jakub Majmurek@JakubMajmurek

Serio?! Wizerunek Matki Boskiej Częstochowskiej to nie własność katolików. Jak każdy symbol powinen swobodnie podlegać procesom peryfrazy, pastiszu, parodii. Szykujecie sobie precedensową sprawę, która wyzwoli reakcje, jakiej się nie spodziewacie.

Joachim Brudziński@jbrudzinski

Dziś rano @PolskaPolicja zatrzymała osobę podejrzewaną o dokonanie profanacji wizerunku #MatkiBożejCzestochowskiej w Płocku. Osoba ta była wytypowana już od kilku dni ale przebywała za granicą. Jeszcze dziś zostaną postawione jej zarzuty z art. 196 KK.

Znalezione obrazy dla zapytania elzbieta podlesna zbezczeszczenie matki boskiej zdjecia

W tej sprawie zastanawia mnie jedno: czy ci „obrońcy demokracji” naprawdę nie rozumieją, że depczą uczucia innych ludzi? Czy nie rozumieją, że szargając świętości stawiają się w pozycji agresora, któremu po prostu trzeba się przeciwstawić? Czy nie rozumieją, że efektem ich działań będzie wzrost negatywnych emocji wobec osób homoseksualnych? To przecież jest oczywiste. Czy zatem „obrońcom demokracji” zależy na wzajemnym szacunku i tolerancji? Czy może chodzi im o nakręcanie negatywnych emocji, które w końcu obrócą się przeciwko nim? I co wtedy? Kolejne profanacje? Kolejne akty nienawiści wobec katolików? Kolejna porcja plucia i agresji? Co ich opętało?

 

 

zrodlo:https://wprawo.pl/2019/05/07/policja-zatrzymala-aktywistke-lgbt-ktora-sprofanowala-wizerunek-matki-boskiej-obroncy-demokracji-w-amoku/?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: