DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
KONTA AUTORÓW WPISÓW I FILMÓW
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Donbas:flaga Wehrmachtu nad pozycjami ukrainskiej armii

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Donbascy separatyści oskarżyli pułk „Azow” o wywieszenie nazistowskiej flagi nad pozycjami ukraińskiej armii pod Marinką. Jako dowód opublikowali nagranie wideo.

Nagranie, które ukazało się 2. maja na kanale sił zbrojnych nieuznawanej Donieckiej Republiki Ludowej, zostało wykonane z pozycji zajmowanych przez separatystów. Widać na nim flagę ze swastyką (separatyści twierdzą iż jest to sztandar Wehrmachtu) powiewającą nad czymś, co może być wojskowymi umocnieniami. Korespondent służby prasowej armii separatystów Dmitrij Astrachań twierdzi, że nagranie zostało wykonane we wsi Marinka, gdzie kilka dni temu strona ukraińska przerzuciła kontrowersyjny pułk „Azow”. To właśnie żołnierze tej jednostki, oskarżanej o sympatyzowanie z ideologią nazistowską, mieli wywiesić flagę ze swastyką.

Astrachań podkreślił na nagraniu, że flaga została wywieszona „w przeddzień” rocznicy kapitulacji III Rzeszy i zarzucił „azowcom”, że już zdążyli ostrzelać pozycje cywilne i popełnić zbrodnie wojenne.

„Teraz pokażemy wam flagę tych, którzy faktycznie walczą przeciw Donbasowi nie patrząc na to, że ukraińska propaganda próbuje mówić o demokracji, liberalnych wartościach i drodze do Europy” – mówił Astrachań zapowiadając kadry pokazujące flagę ze swastyką.

Zdaniem dziennikarza Bilda Juliana Roepcke, legitymującego się antyputinowskimi iproukraińskimi poglądami, nagranie nie jest fejkiem. „Do wszystkich twierdzących, że to +rosyjska propaganda+, +fejk+ lub +to nie Marinka+. Nie zgadzam się” – napisał Roepcke na Twitterze. W innym twicie niemiecki dziennikarz próbował bagatelizować postępowanie ukraińskich żołnierzy. „Czasem naprawdę nienawidzę ich poczucia +humoru+” – pisał Roepcke.

Julian Röpcke

@JulianRoepcke


Ukrainian troops hoist war ensign of the Reich (Reichskriegsflagge) with swastika at their frontline position in .
Sometimes I really hate their sense of „humor” …https://www.youtube.com/watch?v=Vl8cRO_IEvE 

Zobacz obraz na Twitterze

Julian Röpcke

@JulianRoepcke

To all those, claiming it is „Russian propaganda”, „fake” or „not in Mariinka”.
I disagree.
I’m sure others can check my geolocation if there is any doubt.
cc @EliotHiggins pic.twitter.com/lYldseY42U

Zobacz obraz na Twitterze
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: