NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Lekarz przerywa milczenie: poważne skutki uboczne, dzieci i osoby starsze zagrożone
Hipokryzja level hard!! Sypie się Pandemiczna narracja.. Najbardziej winne media! VIDO PL
Program depopulacji szczepionek „potwierdzony” (video)
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE

Chiny buduja trzeci lotniskowiec

Nowe zdjęcia satelitarne potwierdzają, że Chiny budują swój trzeci lotniskowiec. Będzie to pierwszy okręt tego typu stworzony w całości w Chinach, pod względem wielkości ustępujący tylko lotniskowcom US Navy.

Znalezione obrazy dla zapytania chinski lotniskowiec zdjecia

We wtorek amerykański think tank Centrum Studiów Strategicznych i Międzynarodowych (CSIS) przekazał mediom zdjęcia z połowy kwietnia br., które przedstawiają postęp prac nad najnowszym chińskim lotniskowcem, powstającym w stoczni Jiangnan koło Szanghaju. Pokazują one, że prace nad okrętem znanym jako Typ 002 w ostatnich miesiącach wyraźnie przyspieszyły. Będzie to trzeci z kolei lotniskowiec chińskiej marynarki wojennej i pierwszy, w całości zaprojektowany i zbudowany w kraju. Drugi z kolei, Typ 001A, wzorowany na posowieckim Liaoningu, ma wejść do służby jeszcze w tym roku. Został zwodowany w 2017 roku.

Znalezione obrazy dla zapytania chinski lotniskowiec zdjecia

Zdjęcia CSIS wskazują, że nowy okręt ma mieć płasko zakończony dziób, szerokości ok. 30 metrów. Kadłub miałby mieć 41 metrów szerokości, czyli więcej niż Liaoning. W pobliżu zbudowano hale produkcyjne wielkości kilku boisk do piłki nożnej. Powstające tam prefabrykowane elementy statku, gotowe do zmontowania, zarejestrowano na fotografiach satelitarnych. Prace prowadzone są w specjalnie zbudowanym, możliwym do zalania wodą basenie-doku konstrukcyjnym.

Szacuje się, że okręt może mieć wyporność około 80 tys. ton, czyli mniej niż wielkie amerykańskie lotniskowce klasy Nimitz czy Gerald R. Ford (100 tys. ton), ale więcej niż jakiekolwiek inne lotniskowce świata. Jednostka przypuszczalnie nie będzie miał napędu nuklearnego, lecz konwencjonalny. Ten pierwszy Chińczycy stosują na razie wyłącznie na okrętach podwodnych. W ubiegłym roku pojawiały się jednak doniesienia wskazujące na możliwość, że jednak może to być lotniskowiec atomowy. Według ekspertów, do 2030 chińska marynarka chce posiadać cztery grupy bojowe, w skład każdej ma wchodzić jeden lotniskowiec.

Znalezione obrazy dla zapytania chinski lotniskowiec zdjecia

Zdaniem ekspertów i komentatorów, budowa kolejnego okrętu tej klasy ma umożliwić chińskiej marynarce operowanie na całym globie i wspierać bezpieczeństwo swojej floty. Pekin co prawda nie ogłosił dotąd oficjalnie, że buduje trzeci lotniskowiec, jednak w listopadzie ubiegłego roku chińskie media donosiły, że taki projekt istnieje.

W opublikowanym w piątek raporcie Pentagonu nt. modernizacji wojskowej w Chinach napisano, że nowy lotniskowiec przypuszczalnie może zostać wyposażony w system katapult pomagający w starcie dodatkowym samolotom bez składanych skrzydeł, jak myśliwce lub samoloty wczesnego ostrzegania. Według niektórych źródeł, chodzi o nowoczesne katapulty elektromagnetyczne, umożliwiające wypuszczenie w powietrze większej liczny maszyn w krótszym czasie.

W ubiegłym miesiącu chińska marynarka obchodziła swoje 70. lecie. Tylko w 2018 roku Chiny zwodowały ponad 30 nowych okrętów. W 2016 roku chiński admirał Liu Xiaogang szacował, że Chiny docelowo miałyby zbudować sześć lotniskowców, przy czym liczba ta zależy od dostępności surowców. USA mają ich 11, a dwa kolejne są w budowie.

 

zrodlo:https://kresy.pl/wydarzenia/chiny-buduja-trzeci-lotniskowiec-foto/?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: