DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Błaszczak usuwa dewizę „Bóg Honor Ojczyzna” z przepisów dotyczących kształtowania dyscypliny wojskowej

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

MON zmienia wytyczne w sprawie wychowania żołnierzy. Jak dowiedział się reporter RMF FM, z decyzji dotyczącej kształtowania dyscypliny wojskowej zniknęły wartości chrześcijańskie i zasady żołnierzy niezłomnych.

„Ukierunkować działalność wychowawczą na kształtowaniu odpowiednich postaw u żołnierzy nawiązującą do chrześcijańskich wartości Wojska Polskiego, etosu żołnierskiego, zasad żołnierzy niezłomnych, zgodnie z tradycjami oręża polskiego „Bóg, Honor, Ojczyzna” – brzmiał dotąd rzeczony fragment.

Wartości chrześcijańskie i zasady żołnierzy niezłomnych wprowadzone do przepisów zostały przez Antoniego Macierewicza, który przed Mariuszem Błaszczakiem był ministrem obrony.

Postawy żołnierzy mają teraz nawiązywać do wartości Wojska Polskiego, etosu żołnierskiego oraz historii wojskowości – zgodnie z historycznymi tradycjami oręża polskiego.

 

zrodlo:https://www.magnapolonia.org/blaszczak-usuwa-dewize-bog-honor-ojczyzna-z-przepisow-dotyczacych-ksztaltowania-dyscypliny-wojskowej/?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: